Prečo Reddit ocenil sendvičových umelcov Subway za extrémnu objednávku

 Sendvičový umelec v metre Darya Kaufman/Shutterstock Pláž Hannah


Keď si objednáte sendvič v Subway (neslávne známy cieľ John Oliver ), samozrejme, môžete si objednať priamo z ponuky, ale môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný sendvičový výtvor od začiatku. Samozrejme, absurdné množstvo kombinácií, ktoré môžete urobiť v Subway často vedie k celkom zvláštnym príkazom.Podľa a Reddit Jeden zákazník si pravidelne objednával šunkový sendvič s olivami. Celkom normálne, však? No, keď hovoríme o olivách, hovoríme o hrstiach za hrsťami olív. Ďalší zákazník si objednal 6-palcovú subku iba s korením. Nič iné, len koreniny. Ďalší zákazník si objednal kotúče na mrazené vajíčka – nikdy sa neohrievali, nikdy s ničím iným.
Odhliadnuc od zvláštností, vieme oceniť, že ľudia si môžu objednať akýkoľvek sendvič, a to oceníme najmä vtedy, keď umelci sendvičov (známi aj ako báječní Zamestnanci metra ) dať nezvyčajnú objednávku, všetko, čo majú. Jeden Redditor zverejnil špeciálne poďakovanie za sendvičového umelca po tom, čo sa splnili všetky ich čiastkové sny.

Sen metra: uhorky, uhorky a ďalšie uhorky

RedditAk ste si niekedy objednali kyslé uhorky na sendviči, viete, že reštaurácie sú zvyčajne dosť skúpe na cuke konzervované v slanom náleve. Našťastie pre jedného milovníka uhoriek Reddit užívateľ, toto nebol prípad, keď si od Subway objednali „vyberavý“ sub.

Podľa ich príspevku do popisu objednávky zahrnuli, že chceli, aby sendvičový umelec „pridal strašnú tonu kyslé uhorky , viac, než by si každý normálny človek želal.' A chlapče, chlapče, urobil sendvičový umelec! Podľa priloženej fotografie bol sendvič úplne udusený v kyslých uhorkách, vďaka čomu bol jeden veľmi spokojný zákazník. Navyše, ako Zdravie poukazuje na to, že uhorky môžu mať „potenciálne probiotické výhody“.V komentároch iní zamestnanci Subway uviedli, že tiež „urobia na 100 % maximum, aby vyhoveli“ objednávkam požadujúcim viac zeleniny, ako odporúčajú sendvičové receptúry Subway. Iný zamestnanec povedal, že so zeleninou boli vždy „liberálnejší“, takže ľudia si mohli „priniesť svoj sendvič“. Ak teda chcete neobmedzená zelenina na vašom sendviči v metre , môžete sa úplne opýtať!