Rachael Ray hovorí, že na Deň vďakyvzdania majte vždy po ruke ďalšie zásoby moriek

 domáci text Ahanov Michael/Shutterstock michael súd


Rachael Ray je absolútnou ikonou s rokmi a rokmi praktických skúseností a znalostí v oblasti kuchyne, ktoré sú dodávané spôsobom, ktorý je prístupný a láskavý. Samozrejme, dá sa predpokladať, že to bude dobre chápať Deň vďakyvzdania recepty, tipy a triky.V tomto bode už môžete mať naplánované menu, pripravený plán varenia a hotový zoznam hostí, ale niektoré z najdôležitejších momentov Dňa vďakyvzdania sú v zdanlivo malých konceptoch a prístupoch, na ktoré sa často zabúda. Jeden obzvlášť dôležitý príklad? Zásoby akéhokoľvek druhu, konkrétne morčacie mäso, ktoré Ray uvádza ako jednu z najdôležitejších ingrediencií, ktoré treba mať po ruke Deň Turecka . Anne Burrell tiež historicky zopakovala tento presný bod.
Samozrejme, nepotrebujete morčací vývar: kurací vývar, zeleninový vývar alebo akákoľvek tekutina tohto druhu by tiež fungovala. Čítajte dopredu, aby ste sa dozvedeli viac o nespočetných spôsoboch, ktorými by vývar (alebo vývar) mohol byť obrovskou pomocou na Deň vďakyvzdania.

Mnoho spôsobov, ako použiť vývar (alebo vývar) na Deň vďakyvzdania

 vývar alebo vývar v pohári Madeleine Steinbach/ShutterstockV rozhovor s Jeffom Maurom , Rachael poznamenáva, že ak máte zásoby po ruke, môžete „opraviť“ mnoho rôznych problémov, s ktorými sa môžete stretnúť na Deň vďakyvzdania. Poznamenáva: 'Ak je [morka] mierne nedopečená, nakrájajte ju a okúpte ju v teplom [bujóne] ... ak je trochu prepečená, pokvapkajte ju [pre chuť].' Mauro dokonca nazýva vývar/vývar „veľkým lepidlom Dňa vďakyvzdania“. Rozhodne nezaškodí mať toho veľa po ruke! Okrem moriaka sa do suchej plnky môže pridať aj vývar, ktorý sa používa na navlhčenie suchých alebo prepečených predjedál a samozrejme je to potrebné pre stupeň A. morčacia omáčka preliať každú súčasť vášho taniera na Deň vďakyvzdania s bezohľadnou oddanosťou.

Tradične domáci vývar (vyrobený z kosti ) má viac kolagénu, čo vedie k väčšej chuti a želatínovej konzistencii, zatiaľ čo zásoby z obchodu sú tekutejšie. Buď/alebo je však úplne v poriadku pre všetky tieto špeciality Dňa vďakyvzdania. Zásoba je naozaj perfektná vec, ktorú musíte mať po ruke, aby ste zaistili, že vaša večera na Deň vďakyvzdania bude špičková – a nezabudnite na tie hviezdne zvyšky!