Rahul tvrdí, že Paul Hollywood bol v stane GBBO príšerne ticho

 Paul Hollywood Dia Dipasupil/Getty Images Jess Jerzewski


Rahul Mandal od ' Veľká britská prehliadka pečenia “ bol známy pre svoje ohromujúce, voňavé pečivo, nervózne štebotanie a hanblivú neschopnosť zložiť kompliment pred veľkým víťazstvom v roku 2018. Rahul pred vystúpením nepekal veľmi dlho; svoju prvú tortu upiekol v roku 2016. Predtým bol na GBBO, ani nevedel, že si môžete upiecť vlastné bochníky chleba, pretože vyrastal v Indii a jeho rodina nemala rúru – na výrobu roti nepotrebujete rúru a chlieb sa kupoval v obchode.Ale aj keď sa väčšinou vrátil do normálneho života (stále pracuje na plný úväzok vo Výskumnom centre pokročilej jadrovej výroby na University of Sheffield v South Yorkshire), našiel si čas na napísanie a vydanie kuchárskej knihy s názvom „Showstopping Cakes“ o svojich cesta na pečenie. V an príspevok na Instagrame Rahul to nazval 'knihou, ktorú by som si prial mať, keď som začal piecť.'
A nedávno sa oženil na prepracovanom bengálskom obrade v Indii a zdieľal video Instagram . Niekde medzi prácou, písaním kuchárskej knihy a svadbou si Rahul našiel čas na rozhovor RTE , írsky národný televízny a rozhlasový vysielateľ, o jeho kuchárskej knihe a živote od jeho víťazstva. A samozrejme, reč sa zvrtla na istého jedinca s oceľovými očami v stane GBBO.

Paul Hollywood pestuje svoju zastrašujúcu osobnosť

 Rahul Mandal so svojou kuchárskou knihou Instagram'Ach môj bože, nikdy s nami nehovoril. Dokonca aj po [natáčaní] bol veľmi tichý,' povedal Rahul Mandal. RTE keď hovoríme o sudcovi Paul Hollywood . Hollywood má povesť prenasledovania okolo stanu a sústredeného sledovania pekárov – skutočne odstrašujúca prítomnosť. „Paul si však vždy držal odstup,“ povedal Rahul.

Táto vzdialenosť očividne neprotirečí povesti, ktorú si Hollywood za tie roky vybudoval, skôr ju umocňuje. Ale akonáhle je vyhlásený víťaz a kamery sa prestanú otáčať, Paul odhodí fasádu a stane sa „naozaj milým... a potom zrazu veľmi priateľským,“ spomenul si Rahul. 'Bol som taký prekvapený, keď som ho videl, ako sa skutočne smeje a rozprával sa so všetkými ostatnými ľuďmi, ktorí prišli do finále. Cítil som sa ako: 'Je to tá istá osoba, ktorá bola taká strašidelná v stane?'.'Víťaz 12. sezóny Giuseppe Dell'Anno tiež opísal Hollywood ako zastrašujúci, ale veľmi spravodlivý. 'Produkcia sa na to trochu hrá a radi z Paula vytvoria strašidelného, ​​odporného muža. Ale on vôbec nie je' (cez expresné ). A čo kolega sudca Prue Leithová ? 'Prue občas prišla do našich lavíc, aby si pohovorila po výzvach,' povedal Rahul.

kentucky vyprážané kuracie tajné recepty