Poradie omáčky Buffalo Wild Wings od najhoršieho po prvé

Značka Buffalo Wild Wings Rick Diamond / Getty Images

Buffalo Wild Wings bol založená v roku 1982 priatelia Jim Disbrow a Scott Lowery, ktorí sa nedávno presťahovali z Buffala v New Yorku do Ohia. Po niektorých túžili autentické byvolie krídla. Od svojho založenia sa reťazec, ktorý mnohí poznajú ako B-Dubs, rozrástol tak, aby zahŕňal aj všetkých umiestnenia v USA a tiež v Indii, Mexiku, Paname, na Filipínach, v Saudskej Arábii a Spojených arabských emirátoch.


Okrem toho, že je Buffalo Wild Wings útočiskom pre ľudí, ktorí chcú piť pivo na verejnosti a pozerať šport na viacerých obrích televíznych obrazovkách, ponúka aj šialené množstvo možnosti omáčky a suché trenie pre ich podpisové byvolie krídla: presnejšie 24. Majú tendenciu byť peknými, dobre divokými so svojimi omáčkami v Buffalo Wild Wings a niektoré omáčky sú prirodzene lepšie ako ostatné, hoci žiadna z nich nie je aktívne zlá. Zoradili sme všetkých 24 omáčok a suchých kúskov od najhoršieho po prvé, aby ste mohli lepšie dekódovať obrovské menu, keď sa nabudúce ocitnete s chuťou po krídlach, ktoré mohli vytvoriť iba dvaja chlapci z Buffala.Dostupnosť týchto ponúk sa samozrejme líši podľa času a miesta, ale aj tak budete vedieť, že svojich možností sa budete držať na konci nášho zoznamu.
24. Korenie byvolov

Korenené krídla Buffalo od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

V ponuke Buffalo Wild Wings sa uvádza, že Byvolie korenie kombinuje „klasické teplo a upokojujúcu maslovú príchuť“. Zistili sme však, že tento popis nemusí byť nevyhnutne pravdivý. Pretože sa jedná o suché trenie a nie o omáčku, nie je na chuti alebo pocite v ústach týchto krídel nič skutočne maslové: Sú iba suché. Pokiaľ ide o teplo, najmä pokiaľ ide o spektrum ďalších možností arómy reťazca, tieto krídla jednoducho neprispievajú.

Namiesto toho vám zostáva nejasná príchuť zatuchnutej Korenie Old Bay s ďalšou pomocou chilli prášku, akoby niekto šepkal slovné spojenie „byvolie krídla“ vo všeobecnej blízkosti tohto korenia, než ho pridali k niektorým už suchým kuracím krídlam. Odporúčame vám tento program v prevažnej väčšine scenárov vynechať, pokiaľ nemáte radi chuť vypršaných zmesí korenia. Nerobte si však starosti - v ponuke Buffalo Wild Wings je niekoľko lepších klasických možností byvolov.23. Blazinová omáčka

Blazin Wings z Buffalo Wild Wings Facebook

Blazin 'je najchutnejšia omáčka v ponuke Buffalo Wild Wings a zaradili sme ju na druhé najhoršie miesto v našom zozname, pretože na rozdiel od najhoršej možnosti má určitú príchuť. Táto príchuť však nie je nijako príjemná. Blazin 'omáčka je vyrobený z „neutíchajúceho tepla duchovného korenia“ a ak ste nikdy neskúšali strašidelná paprika predtým to nie je pre mdloby žalúdka alebo srdca.

Duchová paprika alebo Bhut Jolokia pochádza z Indie a priemerne sa pohybuje medzi 855 000 a 1 041 427 Tepelné jednotky Scoville . Autor: porovnanie , do paprička chalapeňo priemery kdekoľvek od 2 500 do 8 000, čo znamená, že omáčka Blazin 'je minimálne stokrát horkejšia ako priemerné jalapeño. Blazin 'omáčka je, ako sa uvádza v inzeráte, mimoriadne horká, ale je to druh horkej, ktorá skutočne bolí. Pokiaľ nemáte náladu na bolesť, ktorá pretrváva spolu s vašimi kuracími krídlami, odporúčame vám zvoliť jednu z mnohých ďalších pikantných omáčok, vďaka ktorým vaše chuťové poháriky zostanú nedotknuté.22. Teriyaki omáčka

Kuracie krídla Teriyaki od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

Teriyaki krídla sú všeobecne klasickým príkladom toho, ako americké chuťové poháriky zjednotili myšlienku ázijskej príchute do jednej, príliš sladkej umami bomba. Buffalo Wild Wings tvrdí, že jeho vezmi si teriyaki je „slané a plné telo“, ale je to naozaj len jazzová sójová omáčka. Táto omáčka je na sladkej strane - jedna porcia obsahuje 24 gramov cukru - a táto absolútne nehreje.

Aj amerikanizovaná teriyaki omáčka v štýle takeoutu má zvyčajne náznaky cesnaku a zázvoru, ale zdá sa, že obidve vo verzii Buffalo Wild Wings chýbajú. Ak veľmi neznášate korenené jedlá a skutočne máte radi chuť cukru a sóje, potom by to mohlo byť možné. Má peknú lepkavú štruktúru, ktorá pôsobí na kuracích krídlach, a má teri kvalita príjemného lesklého povrchu jedla, ktorým je teriyaki známa, ale v ponuke sú aj lepšie omáčky, ktoré dokážu veľa rovnakých vecí

21. Horúca BBQ omáčka

Horúce BBQ krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

The Horúce BBQ omáčka z Buffalo Wild Wings je v poriadku. Nie je to také horúce, že to spôsobí, že po zvyšok dňa nebudete môcť ochutnať nič iné, čo je na nohách blazinovej omáčky veľká noha. Má tiež náznak dymovej príchute, ktorá dodáva tejto omáčke toľko grilovacej chuti, aby sa názov cítil legitímne. Nie je to zlá omáčka, sama o sebe, jednoducho tiež nie je dobrá.

Táto omáčka chutí väčšinou tak, akoby niekto práve nalial horúcu omáčku a kúsok tekutého dymu cez kuracie krídelká, čo je v poriadku! Nie je to však vec, kvôli ktorej by ste si chceli objednať ďalšie kolo v rovnakom štýle. Ak chcete niečo, čo je horúce na jednu notu bez toho, aby ste boli ohromní, môže vám byť Hot BBQ vaša vec, ale ak chcete mať akúkoľvek grilovaciu príchuť, choďte s príchuťou Honey alebo Sweet BBQ, ktoré sú rozhodne lepšie.

prečo by si nemal jesť tilapiu

20. Omáčka Desert Heat

Krídla Desert Heat z Buffalo Wild Wings Facebook

Desert Heat je ďalším z typických suchých vtákov Buffalo Wild Wings, takže keď si objednávate krídla v tomto štýle, neočakávajte, že budú pokvapkané omáčkou. Namiesto toho sa krídla nasucho vtierané pred podávaním hodia do korenia, ktoré by teoreticky malo vytvoriť črevnú stopu čistej chuti. Púštne teplo je údajne dymová, sladká a naplnená čili, ale je to naozaj iba dochucovadlo - dôraz na soľ.

Ak dávate prednosť tomu, aby boli vaše krídla natreté nasucho, nie je to strašná voľba, ale vedzte, že riskujete vypočítane. Rovnako ako v prípade všetkých suchých trecích krídel reťaze, ste veľmi na milosť a nemilosť osoby, ktorá pripravuje vašu dávku krídel. Ak sú s korením veľkorysí a hodia ich dobre, môžete mať slušné skúsenosti. Ak však skončíte s dávkou, ktorá nie je rovnomerne obalená, budete určite sklamaní.

19. Medová BBQ omáčka

Medové grilované krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

The Medová BBQ omáčka od Buffalo Wild Wings je vaša typická základná grilovaná omáčka. Najvýraznejšou príchuťou je med, s najmenšími náznakmi dymu a korenia, ktoré ho oprávňujú nazývať barbecue omáčkou. Jednou z najlepších vecí na tejto omáčke je jej viskozita: Pekne obalí krídla a nechá dostatok bazénov na ďalšie namáčanie. Pre skutočne bezstarostný zážitok skúste objednať omáčku Honey BBQ na vykostených krídlach. Je to nie zlá skúsenosť, ktorá pripomína namáčanie kuracích nugetiek do medu a kečupu, a na také veci je čas a miesto.

Ale ako samostatná omáčka na grilovanie zistíme, že táto chýba, pokiaľ ide o hĺbku chutí. Na med je trochu príliš ťažký a nie je odvážny ani slaný, aby uspokojil skutočnú chuť na grilovanie. Toto je viac barbecue, čo by sa dieťaťu mohlo páčiť.

18. Jammin 'Jalapeño omáčka

Jammin Jalapeno Wings z tímu Buffalo Wild Wings Facebook

Buffalo Wild Wings vychádza raz za čas s krídlovou omáčkou v limitovanej edícii. Jammin 'Jalapeño bola jedna taká omáčka, a keď bola stiahnutá z menu, fanúšikovia odpovedali Petícia Change.org viac ako 1 400 podpisov. Fanúšikovia zvíťazili a omáčka bola pomenovaná ako trvalý doplnok do ponuky Buffalo Wild Wings v roku 2019. Omáčka sa javí ako riff na paprikovom želé, s predpokladom tóny tequily a vápna ktoré jej dodávajú akúsi juhozápadnú atmosféru.

Aj keď má táto omáčka besného fanúšika, zistili sme, že chuťový profil je dosť nevyvážený. Tu sa dostáva do centra pozornosti vápna a pripomína skôr lipovo-jalapeño glazúru ako poriadnu krídlovú omáčku. Tequila sa v náhodnom poradí úplne stratila - vôbec sme ju nemohli ochutnať. Je tu veľa tepla, takže má zmysel, že sa okolo tejto omáčky zhromaždili fanúšikovia príchute sladkej horúčavy.

17. Korenie soľou a octom

Soľné a octové krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

Ak máte radi chuť slaných a octových zemiakových lupienkov, potom vám pravdepodobne bude chutiť Buffalo Wild Wings ' Korenie na soľ a ocot . Aj keď to nie je striktne povedané suché trenie, je to podobné v tom, že nejde o omáčku, ale o suchú zmes, do ktorej sa hodia krídla. Ocot tu skutočne vystupuje do popredia a zdá sa, že tu je aj nejaké čierne korenie a v zmesi trochu cesnakového prášku. Je to štipľavé, odvážne a celkovo celkom príjemné dochucovadlo.

Ak chcete klasický zážitok z byvolieho krídla, mali by ste sa pozrieť inde v ponuke. Korenie soľou a octom je vážnym odklonom od väčšiny ďalších možností Buffalow Wild Wings. Našou najväčšou výhradou je, že v skutočnosti chutí lepšie na hranolkách ako na kuracích krídlach. Aj keď to nie je vyslovene zlá vec, v našom rebríčku to toto krídlo výrazne zrazí.

16. Sladká BBQ omáčka

Sladké BBQ krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

Sladké BBQ je náš obľúbený z tých troch barbecue omáčka možnosti v ponuke Buffalo Wild Wings. Je to menej než jedna odroda Hot alebo Honey BBQ odrôd a má chuťový profil, ktorý sa najviac približuje správnej grilovacej omáčke, aj keď mu bude chýbať značka pre tých, ktorí majú radi svoje grilovanie na štipľavej, dymovej strane. Tento je bohatý a určite sladký, ale paradajková chuť a zreteľný cesnak a korenie pomáhajú Sweet BBQ dosiahnuť lepší zmysel pre rovnováhu ako niektoré iné.

Nie je to to najlepšie, čo ste si mohli objednať, ale ani to najhoršie. Ak máte chuť na niečo s príchuťou grilovania, je to jedna z lepších možností, ktorú by ste mohli urobiť. Je to však, ako sme už povedali, aproximácia grilovania a nie skutočná vec. Ak chcete naozaj kvalitné grilovanie, odporúčame vám ísť niekam, ktoré sa nešpecializuje na byvoliu omáčku.

15. Divoká omáčka

Divoká omáčka Buffalo Wild Wings z Buffalo Wild Wings Facebook

Divoký je druhou najhorúcejšou omáčkou v ponuke Buffalo Wild Wings. V porovnaní s blazinovou omáčkou, ktorá vyráža na ústa, je menovec divokej omáčky tohto reťazca v skutočnosti výrazne menej pikantný. Je možné si skutočne vychutnať svoj kulinársky zážitok, keď si objednáte krídla Wild, čo sa nedá povedať o všetkých omáčkach Buffalo Wild Wings, stále. Divoké krídla budú horúce, ale nie bolestivé. Okrem čistého tepla sa tu dejú aj niektoré ďalšie chute, najmä príjemná dymová príchuť.

Pri objednávaní tejto omáčky však stále dostanete niečo, čo sa oprie o teplo. Chýba mu skutočná nuance a je dosiahnuté tým, že tradičná variácia na byvoliu omáčku spočíva v dosiahnutí skutočnej dokonalosti divokých krídel. Bohužiaľ tu nie je dosť iného ako tolerovateľne vysoká úroveň tepla, aby sa divoká omáčka Buffalo Wild Wings dostala na vyššie miesto na našom zozname. Ak však chcete maximalizovať horúčavu (bez toho, aby ste sa rozplývali v duchovnom korení), je to vaše najlepšie riešenie.

sestra maria ray rachael ray

14. Originálna byvolia omáčka

Originálne Buffalo Wings od Buffalo Wild Wings Facebook

Ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že reťazec sa volá doslova Buffalo Wild Wings, možno vás prekvapí, keď sa dozviete, že Original Buffalo Sauce nebola uvedená. do roku 2019 . Omáčka bola uvedená na trh spolu s opätovným uvedením vylepšených, šťavnatejších vykostených krídel značky. Viceprezident spoločnosti Brand Menu a Culinary Jamie Carawan uviedol, že sa snaží vytvoriť typ byvolej omáčky, ktorú vyskúšal už predtým, ako bola v hlavnom prúde. „

Byvolia omáčka vyžaduje iba naozaj veľa tri ingrediencie : dobrý, klasický pikantná omáčka , maslo a cesnakový prášok. Ocot, worcesterská omáčka a kajenské korenie sa tiež často pridávajú na vytvorenie podpisu, ktorý je charakteristickým znakom tohto štýlu krídla v New Yorku. B-Duby preberajú klasickú omáčku Buffalo, sú celkom dobré, ale majú mierne umelú príchuť, ktorá ju zráža z najlepších verzií. Nechutí, akoby v ňom bolo dosť pravého masla, takže omáčka je trochu lepkavejšia, ako by bola ideálna.

13. Stredná omáčka

Stredné krídla z Buffalo Wild Wings Facebook

Stredné krídla ležia priamo v strede nášho rebríčka omáčok Buffalo Wild Wings, vďaka čomu sú veľmi verní svojmu menu. Reťazec tvrdí že je to „klasická krídlová omáčka, pohodlne horká“, a nemýlia sa. Rovnako ako príchuť Original Buffalo mu však chýba zamatový pocit v ústach, aký očakávame od skutočne dobrej klasickej krídlovej omáčky. Má však dobré množstvo tepla pre niekoho, kto nehľadá ani pľuzgiere, ani mierne, dobre pokrýva krídla a dodáva príjemný lesk odrodám nevykostených a vykostených krídel.

Ak chcete krídlovú omáčku, ktorá nie je príliš vzrušujúca a je priamo v strede cesty, toto je omáčka pre vás. Myslíme si, že je o niečo lepší ako Original Buffalo, ale nie o veľa. V skutočnosti je medzi nimi prekvapivo malý rozdiel. Medium je o niečo menej štipľavý ako Original Buffalo, a preto má mierne zaoblenejší chuťový profil.

12. Ázijská omáčka Zing

Ázijský Zing Wings z Buffalo Wild Wings Facebook

The Ázijská Zing krídlová omáčka dokáže veľa z toho, čo sa pokúšala omáčka Teriyaki, ale táto omáčka to robí lepšie. Skutočne ste chceli čínsky výber mastnej amerikanizovanej odrody, možno nejaké General Tso's Chicken, ale akosi ste namiesto toho skončili na mieste Buffalo Wild Wings? Asian Zing je omáčka pre vás. Kombináciu sladkých a korenistých chutí v strednej vrstve zohráva možno najlepšiu prácu. Je dosť horúce na to, aby ste niečo cítili, ale nie také horúce, aby vás po každom súste siahlo po dipe z modrého syra.

Sladkosť je prítomná, ale nie prehnane. Môžete skutočne ochutnať trochu cesnaku, niečo zázvoru, náznak sóje opatrný rukou. Tieto krídla sú asi také dobré ako najlepší priemerný odber, čo znamená, že sú celkom dobré. Ak sa chcete odchýliť od štandardnejších krídel v tvare byvola, stojí za to vyskúšať ázijský Zing.

11. Chipotle BBQ korenie

Chipotle BBQ Wings od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

The Chipotle BBQ korenie od Buffalo Wild Wings je ďalšou možnosťou suchého trenia a je to pravdepodobne najúspešnejšie dochucovadlo, ak hľadáte niečo, čo chutí do značnej miery ako štandardné horúce krídlo, bez omáčky. Má pravdepodobne najautentickejšiu príchuť grilovania, dokonca viac ako ktorákoľvek zo skutočných možností grilovacej omáčky. Prírodná dymová príchuť pražených chipotle papričiek skutočne prechádza a má dobré množstvo tepla bez toho, aby utopila zvyšok chutí.

Toto je celkovo jedna z najvyváženejších ponúk v ponuke a suchý rub dobre pokrýva krídla. Nemá však najpríjemnejšiu textúru. Ak by prišli na spôsob, ako spojiť vlastnosti taveniny v ústach dochucovadla Salt & Vinegar s chuťovým profilom Chipotle BBQ, bol by to vážny uchádzač o jedno z popredných miest v našom zozname.

10. Korenie citrónovým korením

Citrónové korenie krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

Z piatich možností suchého vtierania a korenia, ktoré ponúka Buffalo Wild Wings, Korenie citrónovým korením je podľa nášho názoru najlepšia z tejto skupiny. Nie je to klasická príchuť horúceho krídla a jediný náznak korenia pochádza z prasknutého čierneho korenia, čo znamená, že toto korenie nie je nijako pikantné. To je povedané, korenie Lemon Pepper je pevnou voľbou pre tých, ktorí chcú svieže a chutné krídla bez tepla.

Rovnako ako v prípade korenia na soľ a ocot, aj vy by ste si nemali dovoliť objednať ďalšiu stranu zmesi korenia, ktorá by sa dala na vaše hranolky (alebo cibuľové krúžky, ak sa chcete poriadne vyblázniť). ale na rozdiel od Soľné a octové korenie, táto koreniaca zmes je skutočne najlepšia na kuracích krídlach, ktoré sú úplne nevykostené. Je svetlý a príjemne citrónový, nie príliš slaný a ako bonus ho môžete ešte ponoriť do omáčky, ak chcete veci nakopnúť.

9. Horúca omáčka

Horúce krídla z tímu Buffalo Wild Wings Twitter

Pre nikoho by nemalo byť prekvapením, že reťaz, ktorá sa špecializuje na servírovanie klasických horúcich krídel, robí so svojou klasikou dosť solídnu prácu Pikantná omáčka . Je to jedna z najlepších byvolích omáčok, ktoré ponúka Buffalo Wild Wings, s úplne primeraným množstvom tepla vyváženým nádychom sladkosti, trochou octového zingu a správnym množstvom soli a korenia. Má lepšiu textúru ako väčšina (ale nie všetkých!) Ostatných tradičných omáčok a rovnako dobre funguje na krídlach bez kosti aj s kostí. Je to dobré aj na nahých tendroch, hranolkách, cibuľových krúžkoch - môžeme potvrdiť, že je to dobré aj na šaláte pri zriedkavých, bizarných príležitostiach, keď si niekto objedná šalát v Buffalo Wild Wings. Jedná sa o univerzálnu omáčku, a preto dávame klasickej horúcej omáčke na našom zozname také vysoké známky.

8. Thajská kari omáčka

Thajské karí krídla z Buffala Wild Wings Facebook

Poďme hneď z palice jednu vec z cesty: Thajská kari omáčka v reštaurácii Buffalo Wild Wings nechutí ako autentické thajské kari. Je to skôr ako krídlová omáčka, ktorá bola silne inšpirovaná thajským kari, a kombinuje to najlepšie z oboch svetov a vytvára niečo, čo je skutočne jedinečné. Je tu veľké množstvo tepla, ale nie je to ten druh, ktorý vám nechá bzučať pery dlho po tom, čo skončíte.

národný deň zmrzliny nyc

Kokosové mlieko dodáva sladkosť a bohatý pocit v ústach, ktorý pomáha vyvážiť ťažké korenie, ktoré dodáva tomuto kari charakteristickú chuť. Na druhej strane je textúra trochu príliš hrubá a niekedy môže byť trochu drsná, ale stále je to jedna z najzaujímavejších možností v ponuke B-Dubs. Thajské karí krídla určite nie sú pre každého, ale ak máte radi karí všeobecne, pravdepodobne vám budú chutiť.

7. Pikantná cesnaková omáčka

Pikantné cesnakové krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

The Pikantná cesnaková omáčka v ponuke v Buffalo Wild Wings je presne to, čo o sebe tvrdí: pikantné a cesnakové. Táto omáčka je ťažšia na korení ako na cesnaku, a keďže cesnak je sám o sebe korenené jedlo, pri objednaní tejto možnosti získate to, že vrstvy tepla nakoniec dobre fungujú.

Na prednej strane získate ostrú a ostrú horúčavu so všetkými kvalitami dobrej štandardnej horúcej krídlovej omáčky. Po tomto úvodnom zahryznutí ste zasiahnutí pretrvávajúcim a stálym teplom odvážneho cesnaku, ktorý maľuje pozadie tejto omáčky. Nie je to najlepšia voľba cesnaku v ponuke - máme o niečo viac radi parmezánovú cesnakovú omáčku - ale ak sa neviete rozhodnúť medzi horkou a štipľavou, objednaním tejto omáčky sa nepokazíte.

Profesionálny tip: Toto je ďalšia omáčka, ktorú je tiež vynikajúce naliať na hranolky a kolieska cibule.

6. Jemná omáčka

Mierne krídla z Buffalo Wild Wings Facebook

V neočakávanom vývoji udalostí Mierne je naša obľúbená z klasických omáčok v štýle Buffala v ponuke Buffalo Wild Wings. Ak náhodou stolováte s vyberavými deťmi alebo dospelými, ktorí sú presvedčení, že nemajú radi korenené jedlá, objednajte si jemné krídla a nechajte kúzlo začať. Táto omáčka je príjemne krémová a má bohatý, zamatovo hebký pocit v ústach, ktorý sa dobre hodí k profilu chuti paradajky. Aj keď je táto omáčka, ako už názov napovedá, mierna, nie je úplne bez tepla ako Teriyaki alebo Honey BBQ. Existuje najjemnejší náznak korenia, taký, ktorý bude mať aj tí najopatrnejší jedáci zvedaví, či by v skutočnosti mohli chcieť niečo viac - ale vy to neurobíte. potreba to. Dokonca aj tí, ktorí zvyčajne objednávajú na divokejšom konci spektra, pravdepodobne budú prekvapení, aká dobrá je jemná omáčka.

5. Dymová omáčka Adobo

adobo kura podobne ako ty

Ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že bol pôvodne uvedený ako súčasť predjedla bez kurčiat, mohlo by byť trochu prekvapením, že tento relatívny nováčik v ponuke je na našom zozname tak vysoko - ale verte nám v tento, je to dobré. Buffalo Wild Wings vydali svoju novú Údená omáčka Adobo v Marca 2020 ako súčasť svojich výrobkov Dirty Dubs Tots, objednávka tatárok naplnených údeným hrudníkom, grilovanou cibuľou, poklopom chili queso, nakladanými jalapeños a množstvom ďalších polev - vrátane omáčky.

Milujeme túto, pretože dokazuje, že B-Dubs je schopný pripraviť skutočne dobrú omáčku na grilovanie. Má dokonalú rovnováhu dymových, sladkých a korenistých chutí, ktoré sa obzvlášť dobre hodia k vykosteným krídlam značky, ale je úprimne lahodný a pridáva sa ku všetkému v ponuke od hamburgerov po kostičky. Ak ste milovníkom grilovania, určite odporúčame vyskúšať túto omáčku.

4. Nashville horká omáčka

Nashville Hot Chicken od Buffalo Wild Wings Facebook

Na chvoste epických bitiek s kuracím sendvičom s rýchlym občerstvením v lete 2019 vydala spoločnosť Buffalo Wild Wings svoje Nashville pálivá omáčka spolu s vyprážaným kuracím sendvičom navrhnutým tak, aby konkuroval kultovým obľúbeným sendvičom z Chick-fil-A a Pápeži . Zatiaľ čo sendvič B-Dubs, ktorý obsahoval kuracie mäso otlčené pivom, potreté napa slaw, chili, kyslou uhorkou a rančom na challah rolke, sa nedostal na titulky novín, výsledná omáčka zostáva jedným z najlepších nových prírastkov Buffalo Wild Wings Ponuka.

Má to správne množstvo tepla, aby bol skôr horký než pikantný, iba s nádychom sladkosti a menším octovým chuťovým profilom ako rad omáčok inšpirovaných Buffalom. Aj keď je sendvič dobrý, Nashville Hot krídla sú cestou. Pravdepodobne si budete chcieť objednať ďalšiu stranu ranča alebo modrého syra od Nashville pálivá omáčka prakticky prosí o bohatý a krémový náprotivok.

3. Parmezánová cesnaková omáčka

Parmezánový cesnakový krídel od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

Krémová, sýta Parmezánová cesnaková omáčka z Buffalo Wild Wings je mnohými milovaný z nejakého dôvodu - je to vynikajúce. Parmezánový cesnak, ktorý je skutočným odbočením od možností, ktoré sú v ponuke náročné na korenie, je to, čo hovorí: maslová omáčka z parmezánu naplnená cesnakom a čiernym korením. Omáčka je veľmi cesnaková a veľmi parmezánová, bez toho, aby jedna príchuť dominovala nad druhou, čo je skutočný úspech v kulinárskej sile, keď máte na mysli dve také silné príchute. Textúra je krémová a bohatá, ale nie je zvädnutá.

Je chutné na všetkom, čo v B-Dubs nájdete, ale najmä na krídlach (a na druhom mieste? Cibuľové krúžky). Keď si ich objednáte, nehľadáte teplo - hľadáte umami bombu sýtej lahodnosti. Aj keď ste k tejto omáčke skeptickí, odporúčame vám ju vyskúšať aspoň raz. Na tradičných krídlach je to o niečo lepšie ako na vykostených, ale vyberte si, čo vám najlepšie znie.

2. Karibská trhaná omáčka

Karibské trhané vykostené krídla od spoločnosti Buffalo Wild Wings Facebook

The Karibská trhaná omáčka v Buffalo Wild Wings nezabalí taký úder otupujúci úder ako niektoré autentické blbec kurča, ale stále je to mimoriadne dobrá omáčka, najmä na krídlach bez kostí. Nie je to nijako zvlášť pikantná možnosť - je to iba siedma najštipľavejšia omáčka na reťazi stupnica tepla - ale zložitosť chutí získava túto omáčku na druhom mieste v našom zozname.

Teplo, ktoré je prítomné, pochádza predovšetkým zo zázvoru, ktorý dodáva poriadny úder a je vyvážený lepkavou sladkosťou omáčky a jasným pozadím pozadia. Zo všetkých sladkých krídelkových omáčok, ktoré B-Dubs ponúka, je táto najlepšia voľba. Je to tiež dobrá voľba, ak sa chystáte na večeru s deťmi alebo dospievajúcimi, ktorí práve začínajú byť so svojím jedením trošku dobrodružnejší a keďže to nie je úplne bez tepla, existuje veľká šanca, že každý pri vašom stole Vychutnajte si rad karibských trhaných krídel.

tajné menu päť chlapov

1. Omáčka Mango Habanero

Mango Habanero Wings od Buffalo Wild Wings Facebook

Väčšina omáčok v ponuke je buď veľmi pikantná, alebo sladká, a je dosť zriedkavé nájsť takú, ktorá by medzi nimi dosiahla dokonalú rovnováhu. Buffalo Wild Wings ' Mango Habanero je neobvyklá omáčka, ktorá dokonale spája dve príchute a vytvára bezpochyby najlepšiu omáčku na objednávku v ponuke spoločnosti B-Dubs.

Tam sú sladké a koláčiky z manga, ktoré vytvárajú jemné pozadie pre opojnú kopu papriky habanero, ktorá dodáva tejto omáčke dostatok tepla, aby sa stala treťou najštipľavejšou omáčkou v ponuke. Je horúco a pri jedení krídel Mango Habanero sa môžete aj zapotiť, ale nebude to nepríjemné. Častejšie siahnete po svojej krémovej omáčke, ktorú si vyberiete, a vegetariánske tyčinky, ktoré sprevádzajú vaše krídla, budú vítaným oddychom od návykovej horúčavy, ktorá vás prinúti objednať ďalšie kolo, aj keď vaše pery bzučia a už ste plný.
Kategórie Recepty Potraviny piť