Skutočný rozdiel medzi mäkkou zmrzlinou a bežnou zmrzlinou

trio zmrzlinových kornútkov

Existuje veľa rôznych druhov mrazených dezertov, od želatíny a mrazeného jogurtu až po nanuky a ďalšie. Možno by vás však zaujímalo, aký je rozdiel medzi nimi zmrzlina a jemne podávajte zmrzlinu - alebo ak existuje naozaj rozdiel. V podstate majú rovnaké meno. Všetko sa riadi predpismi USDA.


Podľa Spoon University , USDA dodržiava určité štandardy pre zmrzlinu . Najdôležitejšie je, že zmrzlina musí pozostávať z 20 percent smotany, 10 percent mlieka a najmenej 10 percent tuku. Prémiové značky zmrzliny, ako napríklad Ben & Jerry, skutočne používajú vo svojej zmrzline viac ako 15–20 percent tuku, čo ju robí krémovejšou, bohatšou a neuveriteľne lahodnou. Pravidelná zmrzlina je tiež hustejšia, a teda pevnejšia, pretože je mrazená tvrdo. Je to spôsobené štvrtou zložkou zmrzliny: prekročením.Prekročenie je množstvo vzduchu, ktoré sa víri do zmrzliny , ktorý má tendenciu robiť ho ľahším a nadýchanejším (cez Zmrzlina s čokoládou Shoppe ). To majú tendenciu robiť lacnejšie značky zmrzliny, pretože to znamená, že sa dá výrobok vyrobiť za menej a spodná hranica značky je hrubšia (prostredníctvom Plátky koncesie ). Vzduch je lacnejší ako mliečne výrobky , po všetkom.
Mäkká obsluha má v sebe toho viac

mäkké podávajte kornútky na zmrzlinu

Mäkká zmrzlina sa servírovala v 30. rokoch. Podľa časopisu Slices Concession bol veľmi populárny na veľtrhoch, karnevaloch, v zábavných parkoch a dokonca aj v reštauráciách. Ako ste pravdepodobne tušili, existuje niekoľko rozdielov medzi zmrzlinou s jemným občerstvením a bežnou zmrzlinou.

Najskôr mäkká zmrzlina obsahuje menej mliečneho tuku ako zmrzlina tvrdá. Druhým a pravdepodobne dôležitejším rozdielom je, že zmrzlina s mäkkým podaním má podľa spoločnosti Slices Concession podstatne menšie prekročenie ako bežná tvrdá zmrzlina.aký je najlepší steak

Okrem toho je mäkká zmrzlina vlastne to isté ako zmrzlina. Obsahujú všetky rovnaké ingrediencie, ale prístroj, ktorý sa používa na výrobu zmrzliny s jemným podávaním, ju udržuje mäkkú a s hladšou textúrou. V stroji, ktorý chrlí zmrzlinu, ktorá slúži na servírovanie zmrzliny, je pri chrnutí vzduch, viac vzduchu, ako sa nachádza v tvrdej zmrzline. Stroj je tiež zodpovedný za to, že neumožňuje zmrzline veľmi stuhnúť tým, že ju udržuje dostatočne chladnú, ale nie príliš chladnú, tvrdí Spoon University. Nakoniec skončíte s hladkým a krémovo jemným podávaním zmrzlina, ktorú poznáš a miluješ .