Skutočný dôvod, prečo sa Sandra Lee a Andrew Cuomo prebudili

Andrew Cuomo a Sandra Lee Kevin Mazur / Getty Images

Keď bol guvernérom štátu New York Andrewom Cuomom a jeho dlhoročnou priateľkou žijúcou v domácnosti, hviezdou Food Network a guru životného štýlu Sandra závetrie , rozdelení v septembri 2019, vydali spoločné vyhlásenie. „V nedávnej minulosti sme si uvedomili, že náš život sa uberal rôznymi smermi a náš romantický vzťah sa zmenil na hlboké priateľstvo.“ Vyhlásenie pokračovalo o niečo ďalej a zopakovalo vzájomné odhodlanie dnes už bývalého páru trom dcéram Cuomo s jeho bývalou manželkou Kerry Kennedy-Cuomo, ale najdôležitejšou správou bolo, že sa títo dvaja rozišli priateľsky a zvyšok nebol vecou nikoho iného. (cez LoHud ).


Odvtedy uplynul viac ako rok a pol, počas ktorých sa zdá, že bývalý pár zostal blízkymi priateľmi. V apríli 2020 povedal Lee „ Dnes „Počas pandémie COVID-19 komunikovala s Cuomom„ takmer každý deň “. 'Je to stále môj chlap,' povedal Lee. 'Ani jeden z nás, pokiaľ viem, nemal rande.' Či to tak zostane, je nejasné, ale Cuomo to povedal Ľudia že si nemyslí, že by mohol venovať potrebný čas alebo energiu inej významnej osobe, zatiaľ čo pandémia je stále faktorom.A Lee podľa internetu nehovorí verejne o svojom súkromnom živote New York Post . Nevyjadruje sa ani k obvineniam niekoľkých žien, podľa ktorých sa Cuomo k nim správal neprimerane, zatiaľ čo Lee a Cuomo boli stále zapojené. A v tom je drzosť, podľa The Post: mohol by Lee mlčať vieru skutočný dôvod ona a Andrew Cuomo sa rozišli?
Čo si o tichu Sandry Leeovej v súvislosti s obvineniami proti jej bývalému partnerovi Andrewovi Cuomoovi?

Sandra Lee headshot Dimitrios Kambouris / Getty Images

V roku 2019 sa stal románikom medzi guvernérom štátu New York Andrewom Cuomom a hviezdou Food Network Sandra závetrie „náhle rozlúštené“ (cez New York Post ), a to aj napriek spoločnému vyhláseniu bývalého páru, že vzťah jednoducho pokročil, niektorí špekulujú „skutočný dôvod“ rozchodu ešte nebolo treba odhaliť. Teraz, keď sa prihlásilo niekoľko žien, ktoré obvinili Cuomo zo sexuálneho správania, a je zrejmé, že k údajnému zneužitiu došlo ešte v čase, keď boli Cuomo a Lee stále spolu, New York Post pridáva palivo do špekulatívneho ohňa. Konkrétne sa zdá, že The Post naznačuje, že Leeho mlčanie v nadväznosti na tieto obvinenia môže byť „vodítkom“, že skutočným dôvodom, prečo Lee a Cuomo ukončili svoj vzťah, bola Cuomova nevera.

„Lee, ktorý bol kedy komponovaný, zostáva navonok stoický a nad sily - aj keď viaceré zdroje uviedli pre The Post, majú podozrenie, že ju Cuomo podvádzal s najmenej jedným zamestnancom a možno aj s niekoľkými,“ napísal The Post 3. apríla 2021. „Otázka je, je Sandra ticho z milosti a dôstojnosti, alebo je umlčaná zo strachu pred odvetou? “ Lee, neprekvapivo, nemal žiadny komentár.Samozrejme, iba Sandra Lee a Andrew Cuomo sú kvalifikovaní povedať, čo viedlo k ich odcudzeniu. Zatiaľ sa teda zdá, že ich spoločné vyhlásenie zo septembra 2019 je jediné, na čom záleží.
Kategórie ako Recenzie Fakty