Skutočný dôvod, prečo by sa mali vegetariáni vyhnúť byvolím divokým krídlam

Krídlová doska Buffalo Wild Wings bwwings / Instagram

S menom ako Buffalo Wild Wings , len málo ľudí očakáva, že tento obľúbený športový bar a krídlový kĺb budú útočiskom pre vegetariánov. Naopak, sú preslávené svojimi vykostenými a tradičnými kuracími krídlami a širokou škálou bočné omáčky . Ostatné populárne položky menu, ako napríklad kurací sendvič z byvolieho ranča, vyprážaný hrudník a slaninový hamburger so syrovým tvarohom, sú ťažko vegetariánske.


Mnoho reťazcov však často ponúka aspoň niekoľko vegetariánskych alternatív pre tých, ktorí sa vyhýbajú konzumácii mäsa, ale možno by chceli prísť na priateľstvo, atmosféru a televízory s veľkou obrazovkou. Na prvý pohľad sa zdá, že Buffalo Wild Wings má v ponuke malý výber na prvý pohľad vegetariánskych jedál. Ponúkajú jedlá ako špenátový artičokový dip, tyčinky mozzarelly a pečené cesnakové huby, z ktorých ani jedna tradične neobsahuje mäsové prísady.Mali by sme však varovať prísnych vegetariánov, že mnoho z ich ponúk bez mäsa nie je stále technicky vegetariánskych. Podľa Buffalo Wild Wings ' Sprievodca alergénmi a prípravkom , Mnoho takzvaných vegetariánskych alternatív sa skutočne pripravuje ich vyprážaním na hovädzom tuku.
Väčšina položiek v ponuke Buffalo Wild Wings je vyprážaná na hovädzom tuku

Položky ponuky Buffalo Wild Wings bwwings / Instagram

Táto mäsová prísada je v prekvapivom množstve jedál, vrátane cibuľových krúžkov, tvarohov čedar a dokonca aj chipsov a salsy. Ani dezert nie je bezpečný pred úpravou na skracovanie hovädzieho mäsa. Pred podávaním sú v živočíšnom produkte vyprážané kúsky tvarohového koláča, dezertné nachos a zmrzlina Loaded.

Takmer jediné skutočne vegetariánske jedlá sú juhozápadný čierny fazuľový hamburger, mak a syr a praclík, pokiaľ nechcete jesť iba zajačie jedlo. Vegetariánsky je aj záhradný šalát s citrónovým vinaigrettom, vegetariánsky čln a mrkvová a zelerová tyčinka, ktoré sa podávajú ako ozdoba pozdĺž krídel. A keby ste náhodou boli Vegetárian , možnosti nie sú iba obmedzené; v podstate neexistujú. Juhozápadný hamburger s čiernymi fazuľami obsahuje vajcia aj mlieko, mac a syr hovoria za všetko, dokonca aj praclík sa dodáva s queso. Takže pre každého, kto zo svojej stravy vynechá všetko mäso a mäsové výrobky, je pravdepodobne najlepšie, ak sa Buffalo Wild Wings úplne vyhne.