Skutočný dôvod, prečo by ste mali začať používať poháre na vajcia

do mäkka uvarene vajicko vo vajickovom pohariku

Američania zvyčajne nepoužívajú hrnčeky na vajcia - malý, roztomilý malý riad, ktorý je špeciálne určený na uchovanie jedného vajca uvareného na mäkko. Niektorí ľudia si môžu dokonca myslieť, že tieto poháre sú bougie alebo fantázie, ktoré by sa dali označiť ako extra (a možno nepotrebná) súčasť prestierania (prostredníctvom Takeout ). Ale pre veľa ľudí je to zásadná súčasť ich raňajkovej rutiny, a to z dobrého dôvodu.


Nedávno sa niektorí fanatici na vaječné poháre z iných krajín dozvedeli o našej nedostatočnej sofistikovanosti. Netreba dodávať, že mali určité definitívne názory. Náš obľúbený pochádza z Používateľ služby Twitter ktorý povedal: „ok, vážne, aj keď sme neprešli 300 MILIÓNMI ROKU VÝVOJA, aby sa vajíčko len tak váľalo po f ****** tanieri.“To je veľa emócii nad vajíčkom, ale chápeme to. Jesť mäkké varené vajce môže mať tendenciu vyzerať dosť chaoticky.
Prečo sú poháre na vajíčka obzvlášť užitočné

hrianky s mäkkým vareným vajíčkom vo vaječnom pohári

Aj keď je konzumácia mäkkého vareného vajíčka s hriankami veľmi častými raňajkami v niektorých krajinách, ako je Austrália a Spojené kráľovstvo, nejde o typické raňajky pre mnohých Američanov. Vajcia máme tendenciu jesť ako plnené omelety, tvrdé praženice alebo vyprážané. Keď robíme každé mäkké varené vajce, máme tendenciu držať sa pošírovaných vajec na vrchole dekadentnej vajcia Benedikt (cez Huffington Post ). Ak však konzumujete mäkké varené vajcia, aj keď je to len občas, sú hrnčeky na vajcia úplne nevyhnutné pre pohodové jedlo bez neporiadku.

Malý hrnček drží jedno mäkké varené vajíčko vo zvislej polohe, aby vajce nekleslo na bok, keď ho otvoríte a ponoríte hrianky do tekutého žĺtka. Mohlo by sa to zdať ako malý doplnok k vášmu prestieraniu, ale skutočne vám to zjednoduší ráno.