recenzie

TikTok absolútne miluje túto tortu Crinkle

Zo všetkých dezertov, ktoré sa stali virálnymi na internete, TikTok absolútne miluje tento Crinkle Cake, a to z dobrého dôvodu.

Čo sa stalo s jedlami z doby ľadovej po tanku Shark?

Jedlá z doby ľadovej sa objavili v skladbe „Shark Tank“ v 8. sezóne a ponúkali zdravé mrazené jedlá. Po hľadaní 1 milióna dolárov od žralokov je teraz spoločnosť tu.

Mali by ste si avokádo pred konzumáciou umyť?

Kvôli ich tvrdej šupke sa možno pýtate, či je potrebné avokádo pred konzumáciou umyť. Toto by ste mali vedieť o umývaní avokáda.

Vyskúšali sme nové ploské pečivo Daiya na rastlinnej báze. Tu je návod, ako to dopadlo

Chcete vedieť všetko o nových lokšiach Daiya a či stoja za vyskúšanie alebo nie? Sami sme si ich vyskúšali – takto to celé dopadlo.

Šišky s mini koláčom od Krispy Kreme sú sladkou otočkou na dezerte na Deň vďakyvzdania

S dovolenkovým obdobím prichádzajú aj nové ponuky. Rozhodli sme sa vyskúšať štyri nové príchute mini koláčov od Krispy Kreme. Sú sladkým spestrením dezertu na Deň vďakyvzdania.

Tu je to, čo by ste mali vedieť o nákupe mäsa pri výpredaji

Každý rád šetrí peniaze. Aby ste zaistili, že získate najlepšie ponuky pre svoju peňaženku a zdravie, pozrime sa na niekoľko najlepších tipov, ktoré by ste mali dodržiavať pri nákupe mäsa.

Vyskúšali sme Bifrost Winter Ale od Elysian Brewing a radi by sme ho videli pod stromčekom

Dobré zimné pivo by vás malo zahriať počas chladných mesiacov. Vyskúšali sme Elysian Brewing's Bifrost Winter Ale, aby sme zistili, či sa jeho chute hodia k starej zime.

Tu je to, čo sa stalo kvapkajúcemu kužeľu po nádrži so žralokmi

Drip Drop Cone bol jedinečný a znel legitímne užitočne. Ale po 'Shark Tank' spoločnosť zakapala úspechom alebo sa roztopila ako zmrzlina na slnku?

Sicílsky šalát Giady De Laurentiis spôsobuje na Instagrame hlad

Ak máte radi svoje šaláty jednoduché a plné zeleniny, pozrite si sicílsky šalát Giada De Laurentiis, ktorý na Instagrame vyvoláva hlad.

Kreslené torty od TikTok vyzerajú tak reálne, že vám urobia dvojnásobný príjem

Kreslené torty určite urobia z každej narodeninovej oslavy oveľa živšiu, alebo by sme mali povedať, animovanú.