Recepty

Copycat Chick-Fil-A Mac a syr musíte vyskúšať

Ak sa nemôžete nabažiť ooey, gooey mac a syra Chick-fil-A, máme niekoľko skvelých správ: Prišli sme s domácou verziou, ktorá chutí rovnako dobre.

Recept na tekvicový chlieb Copycat Starbucks, ktorý si môžete pripraviť doma

Spoločnosť Starbucks vyrába skutočne dobrý tekvicový chlieb, ktorý padá priamo uprostred územia s koláčmi a chlebom, a prišli sme na to, ako vytvoriť verziu s kopírovaním. To znamená, že môžete zjesť celý bochník, nulový úsudok, a nie jeden plátok, z pohodlia vlastnej kuchyne.

Napodobňovacie kurča KFC je jednoduchšie ako rýchle občerstvenie

Vydali sme sa na výrobu kopírovaného kurčaťa KFC a bolo jednoduchšie, ako sme si mysleli, pripraviť praženicu, ktorá chutila rovnako dobre (ak nie lepšie) ako to, čo nájdete v KFC. Musíte však poznať niekoľko tajomstiev, aby ste sa ubezpečili, že vaše kurča bude zvnútra šťavnaté a zvonka chrumkavé.

Chick-Fil-A Vaflové zemiakové hranolky napodobňovaný recept, ktorý si každý zamiluje

Máte chuť na vaflové zemiakové hranolky Chick-fil-A, ale nemáte chuť si ich kúpiť? Vyrobte si tento veľmi jednoduchý recept na kopírovanie vo svojej vlastnej kuchyni!

Copycat Buffalo Wild Wings, ktoré musíte urobiť

Je skutočne možné pripraviť si svoj obľúbený recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings doma? Stavíte sa, že môžete! Môžete ho dokonca prispôsobiť svojej úrovni korenia, ak patríte k tým bláznivým ľuďom, ktorí zvládajú duchovné papriky.

3-zložková pražená omáčka, ktorá vylepšuje každé jedlo

Zistili sme spôsob, ako pripraviť omáčku s praženicami, ktorá srší chuťou, a to všetko iba s použitím troch jednoduchých prísad do špajze. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako vytiahnuť toto super jednoduché a mimoriadne chutné jedlo. s použitím 3-zložkovej praženice.

Burger recept Gordona Ramsayho s twistom

Burgers dostávajú reštaurátori aj domáce kuchári na novú úroveň. A recept na hamburger Gordona Ramsayho jednoznačne vedie tento zoznam. Tu je náš názor.

Recept na omáčku z červeného humra s kokosovými krevetami

So sladkými kúskami drveného ananásu a chuťou pripomínajúcou najlepšiu piňu coladu je náš recept na omáčku z omáčky s kokosovými krevetami Red Lobster jednoduchý.

Binging s Babish Mac a syrom s twist

Fanúšikovia kuchára / kuchárky YouTuber Andrew Rea si zamilujú tento krémový a prepracovaný recept na Binging With Babish's mac and cheese with a twist.

Najlepší recept na polevu z arašidového masla s 3 zložkami

Ak si myslíte, že vďaka panáčiku arašidového masla je všetko lepšie, tento 3-zložkový recept s polevou na arašidové maslo je pre vás. Nielen, že vynikajúco chutí, ale aj sme radi, ako ľahko sa dá utiahnuť. Tak na čo čakáš? Chyťte zásteru a pripravte sa na to, aby vám poleva bola čo najľahšia.

Recept na omáčku z kopyta zvyšujúci trstinu

Tento recept na omáčku Raising Cane s omáčkou vám ušetrí cestu na cestu. Je to rýchle, ľahké a rovnako dobré ako to pravé.

Recept na kuracie taco pizza od kopírky

Kto nemá rád napodobňovaciu Domino pizzu? Vyskúšajte túto napodobňujúcu kuraciu taco pizzu priamo v pohodlí svojej kuchyne!

Starbucks Copycat Egg Bites vám spríjemní ráno

Prišli sme s najlepším receptom Starbucks copycat na vaječné sústa. A sú spojené s jednoduchými ingredienciami a sú hotové len za 30 minút. Navyše ich môžete dokonca donútiť, aby predtým vyskočili v mikrovlnnej rúre, aby sa zahriali, a ušetrí vám tak každé ráno čas (a pár ďalších dolárov).

Copycat Steak 'N Shake Frisco roztopí, o čom viete, že ho chcete pripraviť

Je ľahké vyrobiť si vlastný Steak n 'Shake Frisco Melt, ale niektoré ingrediencie vás môžu prekvapiť.

Tieto napodobňovacie torty Starbucks sú vážne chutné

S jednoduchými ingredienciami a trochou trpezlivosti si môžete doma pripraviť svoj vlastný očarujúci napodobňovačský koláč Starbucks.

Najlepšia zemiaková polievka na pomalý sporák, ktorú ste kedy vyrobili

S touto polievkou, večerou, budete jednoducho nadšení v to ráno, keď ste si našli čas na jej prípravu. Och, a táto príprava trvá len asi desať minút, iba pre informáciu.

Napodobňovač McDonald's Hash Browns recept, ktorý si môžete pripraviť doma

Hnedé sfarbenie McDonald's je ikonické a je veľmi ľahké ho vyrobiť doma. Vytvorte dvojitú alebo trojitú dávku a ďalšie hash browns uložte do sáčku bezpečného v mrazničke, aby ste vždy dostali svoju hash brown fix - bez toho, aby ste vstávali za úsvitu alebo čakali v dlhej riadiacej trase .

Salisbury Steak od Bobbyho Flayho so zvratom

Ak chcete niečo zmeniť, ale stále túžite po rovnakom chuťovom profile, vyskúšajte túto verziu salisburského steaku Bobbyho Flaya.

McDonald's Quarter Pounder so syrom Recept na napodobeninu

Quarter Pounder je klasický hamburger spoločnosti McDonald's a je ľahší, ako by ste si mysleli. Tento hamburger s rýchlym občerstvením nevyžaduje žiadny výlet.

Recept na napodobeninu Dunkin 'Donuts Hash Browns

Tieto napodobeniny hash hnedej farby Dunkin 'Donuts sú dokonalou prílohou k akýmkoľvek raňajkám a dajú sa pripraviť z pohodlia domova.