Reddit je v nevere nad nočnou morou Wendy's Sauce

 Wendy's chicken and sauces Facebook Pláž Hannah


Povedzme si pravdu, nikto sa nedostane do rýchleho občerstvenia bez toho, aby si nezaobstaral zásoby omáčok. Ak sa zastavíte na tacos, dostanete najhorúcejšia omáčka Taco Bell k dispozícii. Ak prejdete cez príjazdovú cestu pre Big Mac, vyzdvihnete McDonald's omáčky na namáčanie , či už je to medová horčica alebo sladkokyslá. Ak si objednáte nejaké kuracie nugetky, objednáte si aj Wendy's BBQ omáčku. My nerobíme pravidlá. Tak to proste je.Bohužiaľ, naše omáčkové sny sú niekedy prerušené. Môžete si objednať, prečítať si Wendyho menu a požiadajte o omáčku Ghost Pepper Ranch Sauce, len aby vám povedali, že je vypredaná. Alebo možno túžite po prerušenej omáčka Creamy Siracha Sauce (cez podnikateľ ). Zničujúce, však? Možno ešte horšie ako jeden Redditor zistil, je, keď sa vám dostane do rúk omáčka a uvedomíte si, že držíte prázdnu nádobu na omáčku. Tak blízko, a predsa tak ďaleko. Je to naozaj omáčková nočná mora.
Posielam sústrasť zákazníkom Wendy bez omáčky

 Prázdna Wendy's sauce container Reddit

Wendy's milenci sa dali dokopy Reddit po tom, čo jedna osoba zverejnila svoj srdcervúci zážitok so stratou omáčky. Príspevok znel: '[Wendy's] mi dala jednu omáčku a toto bolo... Nemohol som tomu uveriť.'Spomínaná jedinečná omáčka, hoci bola zdanlivo zapečatená, obsahovala vo vnútri iba stopu omáčky. Hovorte o emocionálnej horskej dráhe! Iní Redditors ponúkli možné vysvetlenia, pričom jedna osoba navrhla „infláciu lol“. Iná osoba mala podobný príbeh a komentovala: 'Áno, mám to niekoľkokrát. Omáčky sú vždy dosť náhodné s tým, ako sú plné.'

Niekto iný vyjadril obavy o nugety a spýtal sa, koľko ich je Wendyine slávne kuracie nugetky bol objednaný pôvodný plagát. Našťastie si objednali iba štyri kusy, pretože „v tejto nádobe na omáčku nič nebolo“, a nie 10 kusov. Nugety sú akokoľvek skvelé, stačí si ich namáčať v omáčke. Aby sa to nestalo vám alebo niekomu, koho máte radi, nájdite si chvíľu a skontrolujte si tašku predtým, ako opustíte príjazdovú cestu Wendy's. Uistite sa, že sú k dispozícii vaše omáčky – nikto by nemal používať omáčky.