Reddit je v šialenstve nad perfektnou omáčkou, ktorú možno spárovať s raviolami Trader Joe's

 Nakupujúci v Trader Joe's Colleen Michaels/Shutterstock Amberly Mckee


Hoci sa ravioli narodili v Taliansku v 14. storočí, nespájali sa s nimi marinara omáčka do 16. storočia, per Dvadsať kuchyňa . Vtedy sa do Talianska dostali paradajky; predtým to bolo jednoducho varené vo vývare, ktorý obsahoval čerstvé vajcia, syr a zmiešanú zeleninu. Dnes sa tradičné talianske ravioli podávajú s paradajkovou alebo smotanovou omáčkou a zvyčajne sú plnené mäsom, syrom ricotta a bylinkami.Možno ste videli, že slová ravioli a knedľa sa používajú zameniteľne, čo je technicky nepresné. Podľa WikiDiff ravioli je malý štvorec plný mäsa a syra, zatiaľ čo knedľa je varená guľa cesta, ktorá môže alebo nemusí byť plnená. Napriek tomu nie je nezvyčajné, že iné krajiny majú kultúrne rozdiely pri definovaní jedla, a preto ravioli na celom svete prijali ďalšie náplne v porovnaní s talianskou verziou. Ak sa vaše ravioli odlišujú od tradície, možno sa zaseknete v otázke, aký typ omáčky je vhodný. Presne toto sa stalo a Redditor ktorý vyzdvihol balík od Trader Joe's.
Subway proteínová misa vs šalát

Ravioli sú plnené sladkou kukuricou, syrom a bylinkami

 Obchodník Joe's sweet corn, burrata, and basil ravioli Reddit

Keď Reddit Používateľ sa dostal do dilemy výberu dokonalej omáčky na cestoviny a položil otázku subredditu r/traderjoes. 'Odporúčaná omáčka na cestoviny na sladkú kukuricu, burratu, bazalkové ravioli? TJ odporúča iba olivový olej.' Pôvodný plagát zdieľal fotografiu cestovín pre referenciu.Návrhy od kolegov z Redditorov sa začali hrnúť. „Roztopené maslo, parma, voda z cestovín a viac kukurice,“ znel jeden príspevok. 'Olivový olej, mletá paprika a med je náš obľúbený, je to skvelé!', napísal ďalší. Iný používateľ odporučil pridať „hnedé maslo, šalviu a citrónovú kôru“, zatiaľ čo ďalší navrhol „roztopené maslo“ s „troškou balzamikovej glazúry“ a syrom navrch. Neskôr sa pôvodný plagát vrátil a odhalil, že nakoniec vytvorili kombináciu olivového oleja, citrónovej šťavy a čierneho korenia.

najlepšie položky v ponuke taco bell

Podľa Trader Joe's webovej stránky , predmetný výrobok nezahŕňa len kukuricu, burrata , a bazalka, ako naznačuje balenie. Implementuje tiež čedar, parmezán a strúhanku. „Tieto ingrediencie sa spoja a vytvoria jednu nádherne voňavú náplň,“ vysvetľuje webová stránka a dodáva, že jej cieľom bolo vytvoriť chuť ideálnu na leto. Keď je jeseň v plnom prúde, ďalšou možnosťou by mohli byť TJ Krémová omáčka na cestoviny z jesenného zberu .