Reddit prišiel na to, prečo Taco Bell stále dostáva nesprávne objednávky Nacho Fries

 detailný záber na Taco Bell Nacho Fries Taco Bell Jennifer Amos


Problémy s infláciou a dodávateľským reťazcom vždy ovplyvňovali svet, ale pandémia Covid-19 z nich urobila najvýznamnejšie problémy, ktoré treba riešiť. Za Forbes Nedostatok zamestnancov a pracovnej sily v kombinácii s vysokým a neustálym dopytom po produktoch sú niekoľkými dôvodmi vyššie uvedených problémov. V Spojených štátoch približne 96 % reštaurácií uviedlo, že ich podnikanie ovplyvnili problémy s dodávateľským reťazcom QSR . Ako väčšina vecí v tomto svete, problémy s dodávateľským reťazcom sú zvyčajne nepredvídateľné a dokonca ani veľké reťazce rýchleho občerstvenia nie sú bezpečné.Najnovšie koncom štvrťroka 2022 môže niekoľko reťazcov v celých Spojených štátoch čeliť nedostatku šalátu (prostredníctvom Business Insider ). Taco Bell a Chick-fil-A majú vo svojich mobilných aplikáciách zverejnené upozornenia, ktoré zákazníkov informujú o potenciálnom nedostatku šalátu. K nedostatku šalátu dochádza z rôznych dôvodov vrátane toho, že šalát je teraz drahší ako pred rokmi, zvýšil sa dopyt po šaláte a v Kalifornii sa vyskytla choroba, ktorá postihla veľké zásoby šalátu. Teraz sa zdá, že problémy s dodávateľským reťazcom rýchleho občerstvenia ovplyvňujú ďalšie položky menu od Taco Bell, ako napríklad jeho Nacho Fries. Fanúšikovia Taco Bell prišli na Reddit, aby vyjadrili svoju frustráciu.
Korenie Nacho Fries Taco Bell môže byť v niektorých oblastiach vypredané

 Taco Bell Nacho Fries bez korenia Reddit

Na r/tacobell Vlákno Reddit, jeden používateľ zverejnil obrázok svojej objednávky Nacho Fries z Taco Bell s popisom: „Zabudli časť nacho hranoliek...“ Pôvodná fotografia plagátu (OP) zobrazuje vrecúško holých, nahých hranolčekov vedľa nádoby so syrovou omáčkou nacho. Podľa Taco Bell , hranolky Nacho majú byť „okorenené mexickým korením“. Niekoľko používateľov Redditu v komentároch malo vtipné reakcie na tragédiu, pričom jeden používateľ napísal: „Dajte si nacho hranolky, podržte nacho.“ Iná osoba poznamenala: „... [Č]o má zmysel si ich objednať, ak sú to len obyčajné hranolky...“Našťastie niekoľko používateľov Reddit poskytlo prehľad a vyjadrilo sa k dôvodu nedostatku korenia na hranolkách Nacho, čo súvisí s nedostatkom korenia. „[Je to preto, lebo hranolky [Nacho] sa tento týždeň prestanú predávať, takže nikto si neobjednáva ďalšie korenie, ale stále majú zvyšné hranolky,“ napísal jeden používateľ. Iní súhlasili s tým, že Nacho Fries sú časovo obmedzené menu, takže je pravdepodobné, že väčšina obchodov Taco Bell práve pracuje so zvyškom svojich zásob.

Mnohí komentujúci si však mysleli, že zamestnanci Taco Bell mali povedať OP o tom, že korenie nie je na sklade, namiesto toho, aby nechali OP, aby sa o tom dozvedel, keď sa vráti domov s objednávkou.