Reštaurácie

Olivovej záhrade sa dobre darí aj napriek starým zvestiam o uzavretí navždy

Na internete sa ozvalo klebetenie, že populárna reťazová reštaurácia Olive Garden možno už čoskoro nadobro zatvára svoje dvere.

30 zaradených najlepších epizód kuchynských nočných môr

Niektoré okamihy „Kuchynských nočných môr“ vynikajú, či už pre nekompetentný personál, pre divoko farebné Ramsayho urážky alebo občas pre potešujúcu chvíľu.

Dôvody, prečo Burger King nikdy neporazí McDonald's

Konkurencia medzi spoločnosťami McDonald's a Burger King v priebehu rokov silnela, ale stále existuje niekoľko dôvodov, prečo spoločnosť Burger King spoločnosť McDonald's nikdy neporazí.

Prečo by ste si nemali objednať svojich päť chlapcov, malé hamburgery „po celej ceste“

Malé verzie hamburgerov Five Guys majú skôr jednu placku ako obvyklú porciu dvoch placiek, ktoré sa dodávajú s každým hamburgerom normálnej veľkosti. Štandardnou voľbou pre polevy je niečo, čo sa volá „All the Way“, a znie to vynikajúco. Existuje však dôvod, prečo to nie je najlepšia voľba.

Pikantné kuracie sendviče z rýchleho občerstvenia zoradené od najhorších po najlepšie

Zdá sa, že každý reťazec rýchleho občerstvenia teraz zverejnil svoju verziu kuracieho sendviča. Ktoré z nich sa však umiestňujú na najvyšších priečkach v kuracích vojnách rýchleho občerstvenia?

Jersey Mike's Secret Menu Položky, ktoré by ste si priali, aby ste vedeli skôr

Jersey Mike's si pripravuje svoje vlastné vynikajúce sendviče, ale pre tých, ktorí sa chcú poprechádzať po doske a skočiť do oceánu nových chutí, je k dispozícii celé tajné menu. Jersey Mike's je pripravený na všetko. Ale čo? Samozrejme, že si.

Tajomné menu Chick-Fil-A, o ktorom ste nikdy nevedeli

Chick-fil-A nepropaguje svoje tajné menu s rovnakým nadšením ako niektoré reštaurácie s rýchlym občerstvením (v skutočnosti ho popierajú). To však neznamená, že sa nemôžete nabúrať cez menu Chick-fil-A a pripraviť chutné jedlo. Vyskúšajte tieto hacky Chick-fil-a secret menu.

Hamburgery s rýchlym občerstvením sa umiestnili najhoršie na najlepších

Nespočetné množstvo reštaurácií s rýchlym občerstvením po celej krajine predáva hamburgery. Tu sú najznámejšie hamburgery s rýchlym občerstvením zoradené od najhoršieho po najlepší.

Kuracie reťazce rýchleho občerstvenia, zoradené od najhorších po najlepšie

Keď si Amerika hlbšie zamilovala kuracie mäso, zdá sa, že počet kuracích reťazcov každým dňom rastie. Nemusíte však chodiť von a vyskúšať každú reštauráciu. Namiesto toho sa pozrite na toto lízanie najlepších prstov z najobľúbenejších kuracích reťazcov rýchleho občerstvenia zoradených od najhorších po najlepšie.

Všetko, čo o Tacos v Jack In The Box neviete

Tacos Jack in the Box nie sú presne známe ako gurmánske jedlá, ale veľa ľudí ich skutočne miluje - alebo ich rád nenávidí. Bez ohľadu na to, ako sa cítite, tacos Jack in the Box sú tu na pobyt, takže keď si idete vyzdvihnúť pár (alebo viac) svojich - sľub, žiadny úsudok - tu je to, čo potrebujete vedieť.

Populárne položky ponuky Taco Bell, zoradené od najhoršieho po najlepšie

Neviete, čo si objednať v Taco Bell? Máme vás kryté. Tu sú najlepšie a najhoršie položky v ponuke. Uhádnete, čo zaujalo miesto číslo 1?

Z toho je vlastne Chipotlova barbacoa

Odteraz máme všetci zvyčajný príkaz na objednávku, kedykoľvek sa zastavíme na mieste Chipotle. Spomedzi druhov mäsa, ktoré si môžete vybrať ako bielkovinu pre svoju burrito misu alebo tacos, však jedno vyniká od ostatných ako najobľúbenejší - Chipotle's barbacoa.

Položky tajného menu, ktoré si môžete objednať u piatich chlapcov

Pravidlá neobmedzeného bezplatného dopĺňania obsahu Five Guys viedli k zrodu „tajného menu“ s kreatívnymi receptami, ktoré si vysnívali jeho vlastní fanúšikovia. Tieto chutné jedlá idú oveľa ďalej ako štandardné kombinácie hamburgerov a rozširujú ponuku jedál na maximum.

Položky tajného menu od Dairy Queen, ktoré budete chcieť vyskúšať čo najskôr

Ste pripravení začať nakupovať mimo ponuky? Tu je niekoľko tajných položiek ponuky Dairy Queen, ktoré by ste si mali objednať, keď sa nabudúce zastavíte pri grile a chlade.

Prečo už viac nevidíte toľko kombinovaných reštaurácií Taco Bell-Pizza Hut

Kombinácia Pizza Hut a Taco Bell už nemusí byť taká rozšírená ako kedysi.

Poradie omáčky Buffalo Wild Wings od najhoršieho po prvé

Zoradili sme všetkých 24 omáčok a suchých drinkov z Buffalo Wild Wings od najhoršieho po prvé, takže nabudúce môžete lepšie dekódovať ponuku.

Burger King práve nahradil ponuku Mix'N Match. Tu by ste mohli byť nešťastní

Ak ste lovcom výhodných obchodov, posledná zmena zľavového menu Burger Kingu sa vám nemusí páčiť.

Ponuky raňajok rýchleho občerstvenia zoradené od najhorších po najlepšie

Niektoré miesta podávajú raňajky lepšie ako iné a sú to najhoršie a najlepšie raňajkové ponuky rýchleho občerstvenia.

Reťazce reštaurácií, ktoré by sa mohli zatvárať v roku 2020

Nemôžeme s istotou povedať, že tieto reštaurácie budú v roku 2020 nadobro preč - veľa z nich prispôsobuje svoje jedálniček a obchodné modely v nádeji, že zostanú na hladine - ale veci nevyzerajú dobre. To znamená, užite si tieto reťaze, kým môžete.

Položky ponuky Shake Shack Secret, ktoré si musíte objednať

Ak ste milovníkom Shake Shack, vaše možnosti vyskúšania nových položiek ponuky sú prakticky neobmedzené, a to aj bez toho, aby ste ich ponuky času obmedzili na spestrenie. Toto sú tajné položky ponuky Shake Shack, ktoré si musíte objednať čo najskôr.