Fanúšikovia vesmírneho džemu nebudú chcieť premeškať nové šťastné jedlá od McDonalda

Vesmírny džem Happy Meal Hračky McDonald's

Fanúšikovia vesmírneho džemu sa práve dostali do uličky: McDonald's zahájil svoju akciu Space Jam: Nové dedičstvo „Hračky Happy Meal, k dispozícii podľa obmedzeného času na zúčastnených miestach, podľa hlásenia Časopis QSR . V novom je zastúpená celá skupina Vyladenie Šťastné jedlo kolekcia (dokonca aj King James) a vyšla 6. júla.


v n out poradí

Fanúšikom týchto dvoch značiek sa tiež odporúča, aby McDonald's rozširoval dostupnosť svojho tovaru s tematikou Space Jam, ktorý vyšiel pred niekoľkými týždňami v spolupráci so spoločnosťou Diamond Supply Co., ako oznámili na Instagram . Medzi veľmi žiadané oblečenie a vybavenie patria farebné dresy a šortky, ktoré sú zdobené znakmi Looney Tunes a logom Mickey-D. Dostupnosť tovaru sa skončila začiatkom júla, zvyšné zásoby sa však bezplatne rozdajú prostredníctvom tomboly, oznámila spoločnosť McDonald's. Odteraz do 12. júla môžu zákazníci vstúpiť do tomboly pridaním Happy Meal ku každému nákupu uskutočnenému na webe McDonald's aplikácie (alebo na McDelivery, kde ponuka platí do 15. júla). A ak vaše číslo nebude vybrané, získate z ponuky aspoň zbierku.Space Jam a McDonald's majú dedičstvo merchandisingu

krabička šťastného jedla

McDonald's prvýkrát uzavrel partnerstvo s Vyladením pred 20 rokmi, v roku 1996, a tým uvoľnil sériu figúrok s motívom Looney Tunes včas pre prvý film „Space Jam“. Ak bude predaj viazaného produktu do roku 2021 dokonca polovičný ako v roku 1996, čaká Mickey D a Warner Bros veľká výplata. Zasvätený priemyselný sektor zverejnený Chicago Tribune že tovar z franšízy „Space Jam“ priniesol globálne tržby medzi 4 a 6 miliardami dolárov. Spoločnosť Happy Meals by nezahŕňala celú túto sumu, keďže v roku 1996 boli licencie spoločnosti Space Jam licencované vrátane takmer 80 jedinečných produktov. Ale so svojou novou radou zariadení Diamond Supply Co., ktorá je jasne uvedená na trh pre dospelých - a súčasnou propagáciou jej mobilnej aplikácie - vyzerá McDonald's tak, aby z partnerstva so značkou Warner Bros.
Samotný film „Space Jam“ má vyjsť 16. júla. Bola to dlhá a kľukatá cesta k pokračovaniu kultovej klasiky: Myšlienka sa začala kopať už v roku 2014, keď bol Lebron James vyhlásený za kandidáta na hlavnú rolu (prostredníctvom Konečný termín ). O štyri roky neskôr, keď bol Lebron úspešne nasadený, režisér filmu Justin Lin od projektu upustil, ako informoval Zábal . Spoločnosť Warner Bros. našťastie zabezpečila Terencea Nanceho, aby dokončil prácu, a teraz, v roku 2021, konečne dorazil film „Space Jam: A New Legacy“. Dúfajme, že to vyrovná humbuku generovaného tovarom.

wendyin juhozápadný avokádový kurací šalát