Starbucks Cold Brew vs. Kirkland Cold Brew: Čo je lepšie?

Všeobecný obraz kávy za studena

Pre každého znalca kávy je zásadné dostať sa do rúk dobrej kvality káva . Nikto sa nechce ráno zobudiť na škaredý prívarok zle uvarenej kávy. Či už ide o priame pitie kávy alebo zmiešanie s troškou smotany a cukru alebo bohatou dávkou mlieka, na túto tému existuje veľa rôznorodých názorov, pretože kávoví nadšenci vyjadrujú svoje odlišné preferencie. Je nepochybné, že káva je svätým grálom pre mnohých z nás, ktorí sa spoliehajú na toto požehnanie pri prekonávaní náročných pracovných dní, škaredých kocovín, bezkonkurenčných stretnutí a ďalších.


je aldi mäso dobré

Studené varenie je teraz jednou z trendových možností pre mnohých ľudí, ktorí uprednostňujú menej horkú a chutnejšiu kávu ako horkú. Nie je to také kyslé ako horúca káva (cez Denné zviera ) a chutí dosť hladko, čo môže vysvetľovať jeho mohutné sledovanie fanúšikov. Pokiaľ ide o možnosti dostupné na trhu, napríklad Kirkland Cold Brew od spoločnosti Costco a Starbucks Cold Brew , môže byť dosť mätúce zistiť, ktorá je lepšia voľba. Nerobte si starosti - máme odpoveď!Starbucks je nesporným víťazom

Podľa komentátorov a nadšencov kávy na Reddit , Kirkland's Cold Brew jednoducho nedodáva, pokiaľ ide o vkus a kvalitu. Mnoho komentátorov počíta s tým, že zatiaľ čo Kirkland mal predtým celkom slušnú verziu, jej najnovšia ponuka je skôr sklamaním. Komentár používateľa Redditu znie: „Bolo zlé . Ochutnaná metalíza. Ja som svoju nevylial, ale trvalo mi pár mesiacov, kým som sa cez ne prepichol. Naozaj, naozaj zlé ... “V ďalšom komentári sa uvádzalo:„ Toto je pravdepodobne najhoršie varenie, aké som kedy mal. Horšie než Starbucks , a to už niečo hovorí. ' Au.
zemiaky kfc fuč

Mnoho používateľov odporúča, aby ste si doma pripravili svoj vlastný studený varený nápoj podľa vlastných preferencií. Ak pôjdete touto cestou, nezabudnite vziať do rúk kvalitné kávové zrná a vložiť ich do svojej Francúzska tlač s filtrovanou vodou. Počkajte, kým káva cez noc prejaví svoje kúzlo, a pripravte si šálku studenej kávy. Dobré ráno naozaj!