Tajné menu Starbucks Candy Cane Frapp mení všetko

Starbucks Twitter

Candy Cane Frappuccino nemusí byť tento rok v oficiálnom menu kávového reťazca, ale nenechajte sa tým brzdiť. Ak dlho potom Peppermint spoločnosti Starbucks Mocha Frappuccinos , a najmä ak ste už vianočný koláčik Frapp alebo Ježiško Frapp z tajného menu Starbucks, potom si na dobrej ceste k tomu, aby si zažil slávu Candy Cane Frapp. Candy Cane Frappuccinos boli hviezdou v jedálničkoch Starbucks už v minulých sviatočných sezónach, takže ich už vyskúšala väčšina spoločností Instagram a Twitter. Používatelia Instagramu si tento nápoj myslia tak dobre, že prišli na spôsob, ako si ich objednať aj počas letných mesiacov .


Twitter si myslí, že sú tým najpravdivejším prejavom slávy. „Chutí ako Hershey bozky z cukrovej trstiny, “ prisahal, že cukrík môže frappovať fanúšika @pointmehome . 'Veľa chutné, jemné, mätové oslavy,' napísal užívateľ @ilikestars , všetky gramatické pravidlá zjavne zabudnuté po zostrelení jedného z mrazivých nápojov. „Frappuccino z cukrovej trstiny od spoločnosti Starbucks chutí ako Vianoce v pohári!“ potvrdené @ madison_scott15 , čo je presne to, ako by malo chutiť frappuccino s dovolenkovou tematikou, nemyslíte?marinara omáčka ina garden

Ako si objednať Frappuccino z cukrovej trstiny Starbucks

Starbucks Instagram

Objednať Candy Cane Frappuccino z tajného menu kávového reťazca je takmer také ľahké ako dýchanie. Musíte si len objednať a Vanilkový fazuľový krém Frappuccino a požiadajte o pumpu alebo dve mäty piepornej. Najlepšie výrobky hovorí jedna pumpa pre vysokú, jedna a pol pre grande a dve pre venti. Samozrejme, ak ste pravda mäta pieporná ventilátor, neváhajte pridať ďalšie. Jeden fanatik do frappskej cukrovej trstiny na Twitteri prisahá päť až šesť púmp.
cheez to chute zaradil

Od tejto chvíle si svoje frappy z cukrovej trstiny prispôsobte podľa toho, ako sa cítite na sviatky. Najlepšie výrobky navrhuje „trblietavý sviatočný cukor“ alebo „chrumkavé biele perleťové polevy“. Ostatné pridali Java čipy a jahodové pyré do mixu. Môžete ísť do toho! Len nám urobte láskavosť, nevynechajte šľahačku.
Kategórie ako faktov Novinky