Televízia

Toto sú 3 jedlá, ktoré Sohla El-Waylly hovorí Definujte jej život

Jedlá, ktoré definujú život El-Wayllyovej, sú rovnako ako samotná šéfkuchárka: chytré, upokojujúce a s dostatkom korenia na to, aby ste držali v strehu.

Pravda o čase vo väzení Marthy Stewartovej

Každý vie, že Martu Stewartovú poslali do väzenia, ale čo jej čas vo vnútri? Ako to zvládla? Koho poznala? A čo je najdôležitejšie ... mohla by variť, keď tam bola? Od podivných výšin až po namáhavé minimá, toto je pravda o čase Marthy Stewartovej za mrežami.

Konečne vieme, prečo sa Giada De Laurentiis rozviedla

Predtým, ako sa ponoríme do toho, prečo sa Giada De Laurentiis a Todd Thompson rozviedli, gratulujeme im za manželstvo, ktoré trvalo nad americký priemer.

Veľmi málo súťažiacich zvíťazilo nad Bobbym Flayom a myslíme si, že vieme prečo

Charizmatická osobnosť a vtip Bobbyho Flayho z neho určite urobili obľúbeného fanúšika na sieti Food Network. A takmer vždy je obľúbencom, ktorý zvíťazí vo svojej šou, sérii jeho hitov, Beat Bobby Flay. Teraz si myslíme, že vieme prečo.

6 najlepších a 6 najhorších epizód

Mnoho rozhovorov o Hot Ones je úžasných. Ako by nemohli byť, zvlášť keď váš obľúbený herec chrlí roztavenú horúcu omáčku a snaží sa vysvetliť dej svojho obľúbeného filmu? Nie všetky epizódy seriálu Hot Ones sú však stvárnené rovnako. Ktoré sú teda najlepšie a ktoré najhoršie? Poďme zistiť!

Pravda o vzťahu Alexa Guarnaschelliho a Brandona Clarka

Šéfkuchár celebrít Alex Guarnaschelli a právnik Brandon Clark sa zosobášili v roku 2007. Bohužiaľ to nevydržalo.

Nevypovedaná pravda Sean Evans z najhorúcejších

Hostiteľ Hot Ones, Sean Evans, ohromil svojich hostí nejasnými odkazmi na ich minulosť a začal globálne fascinovať nebezpečne pikantnými horúcimi omáčkami. Evans má však na sebe nielen bomberu a svojský humor. Tu je nevýslovná pravda Sean Evans z Hot Ones.

Pravda o bývalom manželovi Giady De Laurentiisovej

Keď Giada DeLaurentiis vstúpila do centra pozornosti siete Food Network, jej vtedajší manžel Todd Thompson bol po jej boku. Podľa E! Sa títo dvaja stretli, keď mala Giada 19. Zdá sa, že mali celkom chutný život, ale pred Thompsonom sa črtali zmeny.

Kontroverzné veci, ktoré všetci ignorujú, o Giade De Laurentiis

Giada De Laurentiis je toho viac, ako vedia jej fanúšikovia. Šéfkuchár sa ocitol v strede škandálu, ale každý ich z nejakého dôvodu ignoruje.

Kto je priateľom Giady De Laurentiisovej?

Šéfkuchár celebrít Giada De Laurentiis je meno pre každého, kto je fanúšikom Food Network, a fanúšikovia sú zvedaví na súčasný milostný záujem o jej život.

Tu je zoznam, koľko peňazí Matt Stonie skutočne stojí za to

Možno poznáte Matta Stonieho ako mladého povýšiteľa, ktorý dočasne zosadil z trónu Joeyho Chestnuta ako kráľa súťaže v jedení hotových jedál Nathan's Famous. Ale ak poznáte Stonieho iba z toho, že sledujete, ako sa jeho štíhly rám rozširuje, aby sa v ňom mohlo ubytovať 60 párkov v rožku a buchtách, potom ho nepoznáte.

Čo momentálne robí víťazka pekelnej kuchyne Kimberly Ann Ryan

Šéfkuchárka Kimberly Ann Ryanová vzala fanúšikov a porotcov Hell's Kitchen na zábavnú jazdu, keď vyhrala 16. sezónu, ale možno by vás zaujímalo, čo robí teraz.

Koľko Andrewa Reaguje z toho, že sa bil s Babišom, v skutočnosti stojí za to

Andrew Rea začal svoj kanál YouTube vo februári 2016 premiérou relácie, epizódy inšpirovanej populárnym sitcomom Parks and Recreation. Koľko stojí populárny šéfkuchár na YouTube?

Čo potrebujete vedieť o vzťahu Giada De Laurentiis a vzťahu Bobbyho Flayho

Giada De Laurentiis a Bobby Flay nielenže spolupracujú, ale aj často interagujú spoločensky a dokonca absolvovali spoločné turné po Taliansku. Je v tomto priateľstve viac?

Hviezda siete The Untold Truth of Food Star Carl Ruiz

Osobnosť Food Network, reštaurátor a kuchár Carl Ruiz práve mali jednu z týchto tvárí. Nikdy ste nevedeli, kedy sa objaví, ale vždy, keď sa to stalo - a to sa stalo často -, jednoducho ste vedeli, že ide o chlapa, s ktorým by sa bavilo baviť sa. Kto to teda bol? Poďme sa pozrieť na život tohto kuchára.

Pravda o manželke Guy Fieri Lori Fieri

Manželka Guy Fieri Lori Fieri sa zaľúbila do starostky Flavortownu potom, čo jej uvaril jedlo. Lori vyzvala Guya Fieriho, aby pokračoval v kariére v sieti potravín.

The Untold Truth of Food Network's The Kitchen

V sieti, kde sa zdá, že relácie prichádzajú a odchádzajú, má The Kitchen zostávajúcu silu - nehovoriac o stabilite. Aký je tajný recept na úspech The Kitchen? Kuchyňa je vždy o príprave jedla, ale hovorí sa o nej strašne veľa a to je rovnako veľká časť príťažlivosti prehliadky ako varenie.

Nevypovedaná pravda o kuchynských nočných morách

Aj keď Fox v roku 2014 zrušil Kuchynské nočné mory, stále existuje veľa zákulisných tajomstiev, ktoré ste o šou pravdepodobne nikdy nevedeli. Toto je nevyslovená pravda o kuchynských nočných morách Gordona Ramsayho.

Pravda o búrlivom vzťahu Jamieho Olivera a Gordona Ramsayho

Kuchári celebrít Jamie Oliver a Gordon Ramsay sa na seba roky verejne bili. Ich spor pokračoval dlho a najmä jeden incident medzi nimi skutočne prekročil hranicu. Tu je pohľad na ich búrlivú históriu.

Nevypovedaná pravda záchrany barov

Už ste niekedy premýšľali o pravde, ktorá sa skrýva za Bar Rescue? Chcete vedieť, či je Bar Rescue falošný alebo skutočný? Nie si sám. Toto je neslýchaná pravda záchrany barov.