Teraz je tu rýchlejší spôsob, ako získať škoricu

 Škoricové rolky Serenko Natalia/Shutterstock Khyati Dand


V tomto bode sú škoricové rolky do značnej miery synonymom pre Cinnabon. Ak chcete škoricové rolky a nemôžete sa obťažovať upiecť ich od začiatku, cesta do najbližšej predajne Cinnabon je najzrejmejším riešením. Ako sa ukázalo, Cinnabon tvrdo pracuje na tom, aby bol lídrom v roliach škorice. Ako keď umiestnite pece do prednej časti obchodu, aby sa vôňa škoricových roliek zosilnila na plechy s hnedým cukrom a škoricou, ktoré vás lákajú na prechádzku do Cinnabon z druhej strany nákupného centra – Cinnabon používa niekoľko trikov prilákať zákazníkov.Ale je tu jedna veľká sťažnosť, ktorú majú fanúšikovia na stroj na výrobu škoricových roliek. An analýzu, ktorú zverejnila Washingtonská univerzita zistili, že najväčšou sťažnosťou, ktorú Cinnabon dostáva od svojich zákazníkov, je nedostatočná dostupnosť čerstvých škoricových roliek. To možno vysvetľuje, prečo Cinnabon v súčasnosti spolupracuje s Pillsbury na pripravenosti na pečenie Grands! Škoricové rolky ktoré nájdete v popredných obchodoch s potravinami vrátane Target a Walmart.
Teraz prichádza správa, že Cinnabon je pripravený uviesť na trh úplne nový rad pochúťok pripravených na pečenie práve včas na Národný deň škorice 4. októbra (prostredníctvom na strane ventilátora ). Fanúšikovia sa možno budú chcieť pripraviť, pretože ich cestou čaká veľa prekvapení.

pitie brusnicového džúsu každý deň

Pochúťky Cinnabon pripravené na pečenie prichádzajú do Walmartu vo vašom okolí

 Košík škoricových roliek Aksi Po/ShutterstockKeď sa priblížime k Národnému dňu škorice, je čas na to Cinnabon vytiahnuť veľké zbrane a skutočne zažiariť. Nielenže reťazec plánuje ponúknuť BOGO ponuku s bezplatným doručením počas týždňa od 4. októbra, ale pre fanúšikov má pripravené aj sladké prekvapenia (cez PR Newswire ).

Počnúc 1. októbrom si fanúšikovia budú môcť kúpiť štyri pochúťky Cinnabon pripravené na pečenie a na ohrievanie od Walmartu (prostredníctvom na strane ventilátora ). Zatiaľ čo v zostave sú pochúťky na báze škorice, Cinnabon sa rozvetvuje aj na cestá na sušienky, sušienky a koláče. 1. októbra bude uvedené na trh cesto na škoricové rolky na sušienky inšpirované pekárstvom Cinnabon, matné mini bites, cesto na slané karamelové čokoládové sušienky a škoricový kávový koláč. To však nie je všetko.Cinnabon vydá ďalšiu vlnu dezertov pripravených na pečenie a na ohrievanie 1. novembra. V druhej vlne sa vo Walmarte predstavia štyri ďalšie produkty inšpirované pečivom Cinnabon: cesto na sušienky s čokoládou, cesto na cukrové sušienky, sušienky s čokoládovými lupienkami, a Red Velvet Cake. Odporúčaná maloobchodná cena za všetkých osem dezertov je 4,98 USD, hoci presné ceny sa môžu líšiť v závislosti od umiestnenia obchodu Walmart. Teraz môžete zásobiť svoje chladničky týmito dezertmi pripravenými na pečenie a na ohrievanie, aby ste mali doma škoricovú pochúťku vždy po ruke.
Kategórie Ako Tipy Recenzie