The Untold Truth Of Scrub Daddy

  blue scrub ocko hubky melissamn/Shutterstock Oona O'Brien


Videli ste, ako sa na vás usmieva vo vašom miestnom obchode s potravinami, zaoblená žltá penová podložka s ústami a dvoma očami. Špongia, ktorá je jedinečným spôsobom prezentácie bežného predmetu do domácnosti, vás svojím povzbudivým malým úškrnom takmer prinúti umyť si riad. Táto špongia, známa ako Scrub Daddy, zmenila svet čistenia vďaka svojej schopnosti prispôsobiť svoju textúru na základe teploty vody.Po spevnení v studenej vode a zmäknutí v teplej vode si môžete vybrať, ako vážne je potrebné vydrhnúť dip zo stvrdnutého syra, ktorý na vás čaká vo vašom dreze. Hoci cesta za realizáciou tohto výtvoru nebola vždy naplnená radosťou, ktorú tento malý slnečný lúč zrejme má, rýchlo sa stal produktom, ktorý si obľúbili čističi po celom svete. Vynález mal spočiatku určité problémy so štartom, ale úspech nakoniec nasledoval, keď našiel miesto v správnych rukách.
Špongia má svoj pôvod, ktorý vás možno prekvapí

  žltá špongia Polymérová špongia Angelika Smile/Shutterstock

Absolvent z Univerzita v Syrakúzach v štáte New York so špecializáciou na psychológiu mal budúci otec Scrub Daddy Aaron Krause po ukončení vysokej školy túžbu byť viac než len zamestnancom, pričom sa považoval za vodcu spoločnosti. CEO Magazine . Keď sa napriek svojim nie príliš nadšeným rodičom rozhodol podnikať v oblasti umývania áut, čoskoro našiel problém s každodennou špongiou na autá známou ako leštiaca podložka. Existoval ďalší materiál, ktorý Krause preferoval, nazývaný uretán, so schopnosťou stuhnúť a zmäknúť, o ktorom zistil, že robí zázraky pri leštení vozidiel.V roku 2006 pracoval Krause vo výrobnej spoločnosti, kde sa zrodila prvotná myšlienka Scrub Daddy ešte predtým, ako sa rozbehla naplno. webovej stránky . Keď pracoval v továrni ako výrobca s viac ako desaťročnými skúsenosťami s výrobou leštiacich podložiek z uretánovej peny, teraz prišiel problém s odstraňovaním nečistôt zo znečistených továrenských rúk. Takže po troche hlbšieho výskumu vzal veci do vlastných rúk.

Na nápad s usmievavou špongiou sa takmer zabudlo

  3M, červený nápis, šedá budova Mats Wiklund/ShutterstockS dvoma otvormi, zaobleným tvarom a jasne žltým exteriérom bola skorá verzia polymérového Scrub Daddy navrhnutá tak, aby pohodlne čistila špinavé ruky. Ako je vysvetlené na Vydrhnite ocka Na webovej stránke ich Krause predstavil niekoľkým karosárskym firmám, hoci nasledovalo odmietnutie, pretože produkt neoslovil Krauseho očakávané publikum. Nakoniec Krause našiel šťastie a predal svoje staršie uretánové leštiace vankúšiky veľkej výrobnej spoločnosti známej ako 3M. CEO Magazine .

Spoločnosť však v Krauseho nápade Scrub Daddy nevidela žiadnu budúcnosť a produkt zanechala. Bez zdanlivo žiadnej nádeje na rast svojho teraz multimiliónového biznisu vynálezca vložil svoje špongie s očami (úsmev ešte nebol vymyslený) do škatule, uložil ich hlboko v zadnej časti svojej továrne a označil ich 'výstrižky.' Prešli viac ako dva roky a jedného dňa ho jeho žena požiadala, aby im upratal záhradný nábytok, a keď sa Krause rozhodol použiť na túto prácu svojich starých Scrub Daddies, jeho pohľad na nich sa navždy zmenil.

Črty tváre Scrub Daddy vám pomôžu vyčistiť

  umývadlo naplnené mydlovou vodou a vydrhnite ocko špongiou Brad Vest/Getty Images

Vďaka čomu sa Scrub Daddy nepodobal žiadnemu inému, sú jeho vlastnosti, z ktorých každá má svoj účel. Žiadna časť Scrub Daddy nie je funkčná, dokonca ani jej slnečné usporiadanie vám dáva trochu motivácie, keď ste riešenie umývadla plné pripálených panvíc a ušmudlaných kto-vie-čoho. Má dve oči a ústa, dokonca aj jemný bzučiaci „účes“, všetko vyrobené z materiálu známeho ako ResoFoam, ktorý podľa Dobrú chuť ponúka lepšiu priľnavosť. Na čistenie, povedzme, pivového pohára, môžete prsty vložiť do očných otvorov, aby ste ich ešte lepšie uchopili.

Umývanie lyžičiek a vidličiek nie je žiadny problém, ak náčinie jednoducho vložíte do ústrižku Scrub Daddy, aby sa splnili všetky vaše želania v žiarivom jedle. Super sila hubky spočíva aj v jej odolnosti voči zápachu po dôkladnom vyčistení kuchynských povrchov, na rozdiel od bežnej hubky na riad, ktorá si pri zašpinení vyžaduje veľa namáčania. Scrub Daddy je tiež bez škrabancov, čo je vlastnosť, vďaka ktorej tento produkt vyniká.

Scrub Daddy je jedným z najúspešnejších produktov, ktoré vyšli zo Shark Tank

  Lori Greiner v bielych šatách, investor do tanku Shark Amy Sussman/Getty Images

V roku 2012 sa Krauseho drzá inovácia dostala na ABC Nadrž so žralokmi “, show, v ktorej začínajúci podnikatelia prezentujú svoje nápady odporúčaným investorom a žiadajú o financovanie. Sebavedomý, nadšený podnikateľ najprv ohromil žraloky svojou rýchlou a efektívnou informačnou reklamou. prezentácia . Samozvaný „Daddy of the Scrub Daddy“ vyhlásil, že jeho produkt je „Najroztomilejší, ale najmodernejší čistiaci nástroj na svete“, ktorý pokračuje ukážkou neuveriteľnej odolnosti špongie proti ťažko odstrániteľným látkam, ako sú spáleniny. syr.

Skončil na vysokej úrovni a uistil ich: 'S vašou pomocou bude drhnúť a usmievať sa v každej kuchyni na svete.' Podnikateľ podľa svojej prezentácie hľadá investíciu 100 000 dolárov za 10 % podiel v spoločnosti. inteligentná spoločnosť, sa uspokojil s investíciou 200 000 dolárov v spolupráci s Lori Greiner, americkou podnikateľkou a investorkou v reality show. Teraz je tá malá špongia, ktorá mohla byť predaná na celom svete , vrátane spoločnosti Kroger, jedného z niekoľkých popredných medzinárodných predajcov (prostredníctvom Businesswire).

Scrub Mommy je tiež vec, a tak sú aj ostatné položky Scrub

  čistite ocko žltú a modrú špongiu digitálne odrazy/Shutterstock

Pre tých z vás, ktorí sa pýtajú: 'Existuje nejaká mamička? A ak áno, deti?' Bohužiaľ, Scrub Children sa ešte nedostali na trh, hoci Krause predstavil Scrub Mommy krátko potom a podľa kuchyňa, má väčšiu čistiacu silu. Čistiace zariadenie je len o niečo pokročilejšie ako jej otcovský náprotivok, s pridanou vrstvou mäkkej textúry, ktorá sa veľmi podobá tej vašej každodennej špongii. Samozrejme, má originálnu technológiu, ktorá preslávila tento produkt – pevnejšiu stranu pre ťažko dostupné zvyšky jedla, keď sa namočí do studenej vody.

Spolu so všeobecnou schopnosťou Scrub Mommy odolať väčšiemu opotrebovaniu nie je jedinou alternatívou k Scrub Daddy. BBQ Daddy je určený na čistenie drsných povrchov, ktoré sú určené na grilovanie, ako aj na limitovanú edíciu špongie ako Scrub Mommy Cat, Scrub Daddy Dog a sezónny halloweensky tekvicový tvar, ako je vidieť na produkte spoločnosti stránku .

Takže nabudúce, keď budete zúfalo potrebovať silného partnera na upratovanie, ktorý vás nesklame, vyskúšajte hubku so smajlíkmi.
Kategórie tipy Zábava celebrity