TikTok je hlboko zmätený touto reklamou na huby

 Zhromaždenie húb na bielom pozadí Morská vlna/Shutterstock Kimberleyské zákony


Huba dlhotrvajúca má od života nízke očakávania. Ako hovorí vtip, existencia húb sa točí okolo toho, že sú 'držané v tme a kŕmené stabilnou stravou býkov.' Dokonca aj keď bol vytrhnutý z jeho špinavého prostredia, zostáva navždy odkázaný len na podpornú úlohu v kulinárskom svete. Áno, huba zriedka dostane nejakú slávu - ale možno by mala.Po všetkom, štátnik akcie, ktoré priemerný Američan v roku 2021 nazbieral 2,6 libry tejto jedlej huby. Keď si uvedomíte, aká ľahká huba v skutočnosti je, je ich pomerne veľa. Sú mimoriadne zdravou voľbou, môžu sa pochváliť značnou dávkou vitamínov B a D, draslíka, protizápalových antioxidantov a fytochemikálií bojujúcich proti rakovine (za South Mill Champs ). Existuje dokonca odroda, ktorá po varení chutí rovnako ako kura. vážne. Zadná záhrada odhaľuje, že Chicken of the Woods, oficiálne pomenované Laetiporus sulphureus je vraj skvelou náhradou hydiny pre vegánov a vegetariánov.
Iste, zložka, ktorá nám prináša recepty na hubové rizoto , plnené hubové čiapky a portobello hamburgery si zaslúžia nejaké ocenenie. Možno znelka? Jedna taká reklamná pieseň konečne prinútila ľudí diskutovať o hube, ale nie je to presne taký humbuk, v aký obľúbená americká huba dúfala. Ak niečo, tak to mnohých práve nechalo zmätených.

Používatelia TikTok rýchlo poukazujú na to, že huba nie je zelenina

 natieranie masla na hubu TIK takKeď TIK tak používateľ zverejnil video z reklamy, ktorá oslavovala všestrannosť húb, nahrnula sa pomerne zmätená zbierka odpovedí. Reklama síce zobrazuje šaláty s hubami, vyprážané na masle a prskajúce steaky na grile, ale zároveň vyvoláva mnoho otázok . Jeden z komentujúcich sa pýta, kto zaplatil reklamu, či to bola „zem“. Ďalší sa čuduje, prečo huba hodnotila reklamu na rozdiel od mrkvy. Viacerí poukazujú na to, že huba nie je zelenina napriek tomu, že reklama tvrdí opak. Títo kritici majú pravdu GroCycle vysvetľuje, že huby nie sú rastliny, a preto nie sú zeleninou ani ovocím – sú to huby. Ďalší spochybňuje používanie slov „nízkokalorický“ pri zobrazovaní huby natretej maslom.

Pieseň samotná zožala niekoľko pozitívnych ohlasov. Jeden to nazýva ich 'nový bop', jeden dúfa, že sa to stane virálnym, zatiaľ čo iný by si želal, aby v reklamách boli stále znelky ako táto. Jeden komentátor dokonca povedal, že to znelo ako úvod k 'Family Guy'. Na otázku, kde našli tento skrytý klenot, OzKitch odpovedal: 'V zatemnenej miestnosti pokrytej hnojom.' Je jasné, že každý má rád dobrý hubársky vtip.Teraz, keď je tento ušný červ pevne zasadený do vašej sluchovej kôry, možno budete chcieť preskúmať niektoré z najlepšie spôsoby varenia s hubami . Koniec koncov, skromný hríb má byť sakra 'srandista'.