Tip na varenie zeleniny, ktorý sa Katie Lee naučila od svojej matky

 Katie Lee Debby Wong/Shutterstock Rebecca Cherico


'Jedzte zeleninu!' je fráza, ktorá sa denne kričí v domácnostiach po celých Spojených štátoch. Očividne nikomu netreba pripomínať, aby zjedol kuracie nugetky, hranolky alebo zmrzlinu, ale deti často s nechuťou potichu presúvajú zeleninu na okraj taniera v nádeji, že ich unavení a roztržití rodičia zabudnú na otravné živiny. bohaté položky. Prinútiť mladšie deti, aby skutočne konzumovali brokolicu, mrkvu a šalát, je samo osebe výzvou – často si vyžaduje špeciálny prístup a niekoľko vybraných recepty . Je to úloha, ktorá verejne odstrašila aj mladých, bohatých a slávnych rodičov Jessica Seinfeldová a anglická kráľovská rodina , z ktorých niektorí zdieľali tajomstvá akéhokoľvek úspechu, ktorý sa im podarilo získať (Per Dnes a Správy CBS ).Ale stále nie je ľahké byť zeleným ... jedlom. Väčšina z nás môže vo svojom arzenáli použiť viac zbraní na povzbudenie dobrých návykov v sebe a vo svojich rodinách. Katie Lee sa nedávno podelila o nápady, ktoré sú skutočným prínosom pre rodičov, ktorí sa snažia začleniť viac dúhy na tanier svojej rodiny. Neprekvapivý zdroj? Jej zdravotná mama. Katie Lee sa podelila o tajomstvá svojej matky, ako ju prinútiť jesť zeleninu a – čo je ešte dôležitejšie – pokračovať v jej jedení aj po odchode z domu.
Šikovný, ale bez trikov

 Cestoviny s restovanou zeleninou Svetlana Monyakova/Shutterstock

Aký bol jej trik? Dobrou správou zlou správou je, že to v skutočnosti vôbec nebol trik, ale mama Katie Lee vedela, kde začať. Pani Leeová by začala pečieme celú zmes zeleniny s olivovým olejom, soľou a korením, podľa jej slávnej dcéry. Podľa Dnes , potom ich začlenila do všetkých druhov jedál, ako vysvetlil Lee: „Mali by sme pečenú zeleninu s cestovinami, burritos alebo quesadillas .'Takže v prvom rade bola zelenina uvarená chutným a efektívnym spôsobom: Pečenie so soľou, korením a olejom nevyžaduje veľa úsilia, ale prináša skvelú chuť. Po druhé, pomiešala veci: Nerobila zakaždým tú istú nudnú vec, ale zahrnula zeleninu do rôznych druhov receptov. A po tretie, pridala zeleninu k obľúbeným fanúšikom: Deti aj dospelí milujú talianske a mexické jedlá (najmä ak obsahujú sacharidy a syry).

Leeho mama bola šikovná a dôsledná v kŕmení svojej rodiny zeleninou. Naozaj dobré správy? Fungovalo to. Zatiaľ čo Katie Lee pokračovala v rozvoji svojich vlastných kulinárskych zručností (cez The New York Times ), stále sa vracia k jedlu svojej mamy. Hovorí, že stratégie jej mamy sú 'skvelé spôsoby, ako urobiť rýchlu a zdravú večeru a robím to dodnes.' (Za dnešok).Povzbudzujúce slová – a zvyky – od matky aj dcéry.
Kategórie správy Fakty Ako