Nové všetko obchodníka Joea a Elote Dip otáča hlavy

Obchodník Joe

Keď spoločnosť Trader Joe nadviazala na svoje ikonické dochucovadlo Everything But the Bagel s dochucovadlom Everything But the Elote, zákazníci rýchlo vyčistili regály v pobočkách Trader Joe v USA. Potravinová sieť , ktorí zašli až tak ďaleko, že povedali, že to bolo ešte lepšie ako Všetko okrem Bagelu.


Na veľkú radosť lojalistov Tradera Joe (a skutočne každého, kto je fanúšikom mexickej pouličnej kukurice), obchod s potravinami teraz ponúkne produkt s názvom Everything and the Elote. Ako bolo oznámené na ich Instagram , je to výdatný dip na báze gréckych jogurtov, ktorý je v podstate dekonštruovaným elotom.Ako Môj latinskoamerický stôl vysvetľuje, tradičný elote obsahuje kombináciu majonézy, fresky queso alebo queso cotija a limetkovej šťavy. Na druhej strane všetko a Elote získava svoju štipľavú krémovosť z gréckeho jogurtu a parmezánu, vysvetlil obchodník Joe v titulku svojho príspevku.
Ak chcete ochutnať pokles, Trader Joe sa drží klasiky. Od čilského prášku po koriander, dip obsahuje všetky koreniny z príchute Všetko okrem Elote, ktoré dodávajú elote charakteristickú dymovú príchuť.

Všetko a Elote je univerzálny dip

Všetko a Elote Dip Instagram

Aj keď sa na prvý pohľad javí pokles jednoducho grécky jogurt zmiešané s príchuťou elote, spätná väzba od zákazníkov, ktorí už produkt vyskúšali, hovorí, že skutočne obsahuje všetko a Elote, ako už naznačuje jeho názov.Používateľ Instagramu Obchodník Joe je fanda poukazuje na to, že dip nie je iba grécky jogurt, ktorý ho robí hustým, ale aj to, že je nabitý jadierkami sladkej žltej kukurice. Výsledkom je príjemná textúra, ktorá posúva zážitok z máčania čipov na ďalšiu úroveň.

Obchodník Joe's mohol technicky označiť Všetko a Elote ako ponor, ale podľa časti s komentármi k príspevku na Instagrame obchodníka Joeho môže dopĺňať akékoľvek grilovacie jedlo. Potravinovým blogerom sa páči Život potu prisahajte, že korenistú verziu posypete kukuricou ako klas, aby ste vyrobili elote, ale s verziou gréckeho jogurtového dipu je to ešte jednoduchšie. Za predpokladu, že si skutočne kúpite vaňu skôr, ako bude vypredaná u miestneho obchodníka Joe's, táto omáčka All and the Elote nevyhnutne zmení vaše obľúbené jedlá z kukurice.