Pravda o bývalých manželkách Bobbyho Flayho

Bobby Flay na akcii Gabe Ginsberg / Getty Images

Bobby Flay, ktorý je známy najmä vďaka svojim výstavám v sieti Food Network, je stelesnením šéfkuchára celebrít. Okrem mnohých televíznych a filmových vystúpení, predovšetkým v sieti Food Network, sa však naposledy objavil aj ako strýko Freda Jonesa 2018 Scooby Doo film , Vlastní množstvo reštaurácií v celej krajine a je autorom niekoľkých kuchárskych kníh.


Za posledných pár rokov si Flayho niektorí predstavovali ako dámskeho muža, jeho reputácia rastie vďaka množstvu manželiek, ktoré mal, a ženám, s ktorými bol spájaný. Bolo niekoľko celebrít, ktoré údajne randili so slávnym šéfkuchárom, ale okrem všetkých jeho povestných a potvrdených priateľiek bol aj ženatý trikrát , pričom jeho prvé manželstvo trvalo iba dva roky, jeho druhé manželstvo malo za následok narodenie jeho jediného dieťaťa a jeho tretie manželstvo sa skončilo v roku 2015 po 15 rokoch spolu.Bobby Flay bol spájaný s niekoľkými známymi osobnosťami

Bobby Flay drží posúvače Bol tlmený / Getty Images

Po autorskom približne 15 kuchárskych kníh , ktorý sa objavuje na viac ako 20 prehliadkach siete Food Network a vlastní množstvo reštaurácií, dá sa povedať, že Bobby Flay je jedným z najznámejších kuchárov celebrít v okolí.
„Jedlo je epicentrom môjho života,“ Flay napísal na jeho webovej stránke. „Je to spôsob môjho živobytia, spôsobu vyjadrovania a toho, ako si udržiavam zdravie. Komunikujem so svetom prostredníctvom jedla. “

Flay sa prvýkrát objavil v sieti Food Network v roku 1994 a odvtedy pravidelne organizuje rôzne programy Najhorší kuchári v Amerike a Porazte Bobbyho Flaya , v ktorej dvaja kuchári vyhrajú šancu súťažiť proti Flayovi a pripravia to najlepšie jedlo, aké môžu.čo dostať na kfc

Jeho profesionálny život je dobre zdokumentovaný jeho vystúpením v sieti Food Network a jeho osobný život má čoraz väčší záujem. Flay naposledy verejne datovaná herečkou Heléne Yorke v rokoch 2016 až 2019. Yorke je pravdepodobne najznámejšie za jej hlavnú rolu Brooke Ďalší dvaja a periodická rola Amy Breslinovej Dobrý boj , a tiež hrať ako Glinda na turné výroba Zlý .

Pred randením s Yorke bol Flay ženatý trikrát, výsledkom jeho druhého manželstva bola jedna dcéra Sophie Flay. Okrem manželstiev bol Flay spájaný s niekoľkými ženami vrátane Šialení muži hviezda Január Jones a kuchár Giada De Laurentiis .Bobby Flay sa rýchlo zasnúbil a oženil sa s Debrou Ponzekovou

Vchod do Rainbow Room John Lamparski / Getty Images

Keď sa jeho kariéra začala rozbiehať, Bobby Flay sa v roku 1991, keď mal 26 rokov, oženil so šéfkuchárkou Debrou Ponzekovou. Pár sa zasnúbil cez obed v reštaurácii An American Place, ktorá sa nachádzala v newyorskej štvrti Murray Hill, po iba pár týždňov vzájomného stretnutia v roku 1990 a navrhol diamantový prsteň v tvare hrušky.

Ponzek bol študentom inžinierstva na Bostonskej univerzite a potom odišiel študovať na Culinary University of America. Flay študoval na Francúzskom kulinárskom inštitúte v New Yorku.

Obaja kuchári sa stretli, keď Bobby Flay pracoval v spoločnosti Miracle Grill v newyorskej štvrti East Village. V čase, keď sa vzali, však otvoril svoju vlajkovú reštauráciu Mesa Grill, ktorá v roku 2013 zatvorila svoje newyorské sídlo.

Ich svadba a recepcia sa konala v miestnosti Rainbow Room v New Yorku, podľa a New York Times článok , a zahŕňal viacchodové jedlo podávané približne 225 hosťom svadby, pripravil Andrew Wilkinson, ktorý bol v tom čase výkonným kuchárom v Dúhovej miestnosti. Ako dezert si manželia nechali pripraviť svadobnú tortu s vanilkou a černicami od Sylvie Weinstockovej, pekárky z New Yorku, ktorá vyrábala koláče aj pre Donalda Trumpa a Martu Stewartovú, podľa profilu od The Times of Israel .

Bobby Flay nebol fanúšikom konkurencie svojej manželke

Cena Jamesa Bearda Cullen328 / Wikipedia

Zatiaľ čo Bobby Flay je nakoniec jedným z najslávnejších kuchárov na svete, nebol prvým kuchárom v prvom manželstve, pretože jeho manželka Debra Ponzek pracovala ako kuchárka v reštaurácii Montrachet. vo vlastníctve Drew Nieporent v New Yorku.

Flay aj Ponzek sa v skutočnosti uchádzali o cenu Nadácie Jamesa Bearda v roku 1992. Od roku 1991 usporiadala nadácia Jamesa Bearda ocenenie a ocenila inšpiratívnych a inovatívnych kuchárov a reštaurátorov, ako aj autorov a novinárov, ktorí píšu o jedle. Ponzek nakoniec na slávnostnom ceremoniáli v roku 1992 vyhral cenu Rising Star Chef a cenu odovzdal Flayovi, keď v rovnakom roku získal rovnakú poctu.

Keď v roku 1992 proti sebe súťažili, Flay sa pokúsil stiahnuť svoje meno z úvahy, pretože nechcel konkurovať svojej manželke, ale bolo mu povedané, že výsledky hlasovania nebolo možné zmeniť .

„Bobby mi volal so žiadosťou o stiahnutie nominácie, aby som nesúťažil s Debrou,“ uviedla riaditeľka ceny James Beard Foundation Awards Melanie Young v príbehu uverejnenom Jedlík o tom, ako vznikla výročná prehliadka cien. „Povedal som mu:„ Nemôžeme zmeniť výsledky hlasovania. “

Debra Ponzek postúpila od Bobbyho Flaya

Cupcake Delights Instagram

Po dvoch rokoch manželstva Bobby Flay a Debra Ponzek v roku 1993 sa rozviedli . Netrvalo dlho, kým znovu našla lásku, pretože sa vydala za manžela Grega Addonizia v apríli 1995. Pár sa prvýkrát stretol v roku 1984 pri návšteve kulinárska škola spolu .

Po ukončení kulinárskej školy pracoval Addonizio v spoločnosti The Pear Tree v Rumson, New Jersey, potom v reštaurácii Lavanos v White Plains v štáte New York, potom si otvoril vlastnú reštauráciu The Miramar Beach Inn v Kalifornii, kde žil sedem rokov. Keď sa vrátil späť na východ, uvidel svoju bývalú spolužiačku, ktorá robila ukážku varenia v televíznej relácii v noci, a znovu sa s ňou spojil.

Ponzek opustila New York, keď sa vydala za Addonizia a presťahovala sa na sever do Connecticutu. V roku 1995 otvorila s manželom spoločnosť Aux Delices, reštauračnú, obchodnú a stravovaciu spoločnosť so sídlom v ich novom štáte.

„Po usadení sa s tromi deťmi v [Connecticut] nám vyšlo najavo, že pre veľa zaneprázdnených rodín (podobne ako tých našich) bolo často ťažké neustále pripravovať domáce jedlá, zatiaľ čo sa naše deti po škole zúčastňovali najrôznejších aktivít. , “Napísala Ponzek na webovej stránke svojej spoločnosti. „Naším cieľom bolo zabezpečiť vynikajúce domáce jedlo vyrobené zo zdravých surovín, ktoré ľahko prinesiete domov svojej rodine.“

Teraz majú po celom štáte štyri pobočky v Riverside, Greenwich, Darien a Westport.

Bobby Flay sa so svojou druhou manželkou stretol v sieti Food Network

Na podujatí vystúpil Bobby Flay Daniel Zuchnik / Getty Images

Bobby Flay sa pri stretnutí so svojou druhou manželkou príliš nestratil, pretože obaja pracovali na predstaveniach pre The Food Network, keď sa stretli v roku 1994. Kate Connelly pracovala ako cohost na Robin Leach Talking Food keď narazila na Flayho, ktorý sa objavil ako hosť v šou a zároveň pracoval ako šéfkuchár v dvoch rôznych reštauráciách v New Yorku, Bolo a Mesa Grill, podľa príbehu o svadbe v r. New York Times .

Connelly, ktorá bola v tom čase slobodnou matkou so synom Jonathanom, odišla na prvé rande s Flayom do The Monkey Bar v New Yorku. Flay uviedla, že skutočnosť, že bola slobodnou matkou, bol jedným z dôvodov, prečo ho to lákalo.

Boli zasnúbení niekoľko mesiacov po prvom rande a vzali sa 1. októbra 1995 vo Flayovej reštaurácii Bolo.

Z manželstva Bobbyho Flaya s Kate Connelly vzniklo jedno dieťa

Bobby Flay a dcéra Sophie Flay Paul Morigi / Getty Images

Bobby Flay sa stal nevlastným otcom, keď sa v roku 1995 oženil s druhou manželkou Kate Connellyovou. Potom sa stal otcom o rok neskôr, keď 16. apríla 1996 Connelly porodila dcéru Sophie (prostredníctvom Delish ).

z čoho sú doritos vyrobené

Sophie, ktorá má v súčasnosti 24 rokov, pracuje ako komunitný novinár pre ABC7 v Los Angeles. Za svoju prácu v ABC7 sa venuje muralistom, ktorí si ctia zasadnutia rady susedov v Silver Lake Kobeho Bryanta, priaznivcov Bidenu v susedstve Silver Lake po jeho vyhlásení, že vyhral prezidentské voľby v roku 2020, a komunitné chladničky ponúkajúce jedlo zadarmo bojujúcim susedom počas pandémie COVID-19.

Popri práci pre ABC7 je Sophie Flayová prispievateľkou do Miestne a je moderátorkou predstavenia Zoznam skladieb so svojím otcom, v ktorom cestujú po New Yorku a hľadajú najlepšie miestne jedlá. Ona tiež má pripojil sa k jej otcovi na Porazte Bobbyho Flaya a Brunch u Bobbyho .

Po rozvode s Kate Connelly sa Bobby Flay stretol s herečkou Stephanie Marchovou

Bobby Flay a Stephanie March Frazer Harrison / Getty Images

Bobby Flay a Kate Connelly podali žiadosť o rozvod v roku 1998, iba tri roky po uzavretí manželstva . O dva roky neskôr stretol herečku Stephanie March, ktorá hrala ďalej Zákon a poriadok: jednotka osobitných obetí v tom čase ako Alexandra Cabot. Marec sa objavil vo viac ako 90 epizódach šou a dokonca si zahral v sérii spin-off, Presvedčenie .

Jej herecká kariéra sa začala v roku 1997, keď hrala Arlene v epizóde filmu Včasné vydanie , televízna šou v hlavnej úlohe s Kylom Chandlerom, ktorá prebiehala od roku 1996 do roku 2000. Jej najnovšou úlohou je Deb Green v televíznom filme Dom v ohni , ktorá je momentálne v postprodukcii.

Marec sa objavila v mnohých filmoch a televíznych reláciách, aj keď jej doteraz najvýznamnejšou úlohou bola Cabot v Právo a poriadok vesmír . Mala tiež menšie úlohy v 30 skala , Grey's Anatomy, a Zachráň ma .

Bobby Flay a Stephanie March sa zamilovali do New Yorku

Bobby Flay a Stephanie March v dave Ray Amati / Getty Images

Na rozdiel od svojich prvých stretnutí s predchádzajúcimi dvoma manželkami, Bobby Flay a Stephanie March boli nastaviť na rande naslepo v roku 2000. Dvojica mala prvé rande v newyorskom Nobu, známej sushi reštaurácii, ktorú vlastní japonský šéfkuchár celebrít Nobu Matsuhisa. Randili spolu tri roky, kým Flay v decembri 2003 navrhol.

Flay vyskočil počas prázdnin na veľkú otázku počas korčuľovania na newyorskom Rockefellerovom námestí, zhodou okolností, kde sa konalo jeho prvé manželstvo s Ponzekom, a navrhol svojej tretej manželke zásnubný prsteň vystrihnutý do princeznej . Boli zasnúbení dva roky, kým pár definitívne zviazal uzol. Po celú dobu, ktorú trávili spolu, marec sa objavil na viacerých predstavení Flay's Food Network, vrátane ôsmich vystúpení dňa Chlapec sa stretáva s grilom a Bobby Flayom , Bobby Flay Fit , Vrhnúť s Bobbym Flayom, a Iron Chef America: Séria .

Tretie manželstvo nebolo pre Bobbyho Flayho kúzlom

Bobby Flay a Stephanie March Daniel Zuchnik / Getty Images

Po piatich spoločných rokoch Bobby Flay a Stephanie March boli ženatí 20. februára 2005 v episkopále svätého Petra v New Yorku reverendom K. Dennisom Winslowom (via New York Times ). March, absolventka Northwestern University v Evanstone v štáte Illinois, si počas celého manželstva, ktoré trvalo desať rokov predtým, ako v roku 2015 podali žiadosť o rozvod, ponechala svoje priezvisko.

Pár ukončil manželstvo kvôli povestiam, že Flay, ktorý mal v tom čase 50 rokov, mal pomer so svojou asistentkou Elyse Tirrellovou, ktorá mala v tom čase 28 rokov, a pracoval v jednej z Flayových reštaurácií Bar Americain. slávny pomocník kuchára . V reakcii na tieto obvinenia predstaviteľ Flayovej vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že nebudú verejne reagovať na údajnú aféru.

March a Flay mali predmanželskú zmluvu, v ktorej musel Flay platiť svojej bývalej manželke 5 000 dolárov mesačne.

Bobby Flay sa údajne rozpadol na Stephanie Marchovej

Bobby Flay na akcii s jedlom Neilson Barnard / Getty Images

Po podaní žiadosti o rozvod sa veci Bobbymu Flayovi a bývalej manželke Stephanie Marchovej nepekne zmenili, pretože do mnohých zdrojov sa začali dostávať osobné údaje o ich vzťahu a manželstve. Jeden z únikov tvrdil, že keď sa March v novembri 2013 podrobila urgentnej operácii slepého čreva, neobjavila sa Flay po jej boku.

sú nepriľnavé panvice vhodné do umývačky riadu

Podľa TMZ , Arch podstúpila urgentný chirurgický zákrok po prasknutí slepého čreva a Flay prišla k posteli v nemocnici až deň po operácii. Údajne tiež odišiel predtým, ako bola prepustená, s tým, že musí pracovať, a ponúkol sa, že pošle svoju asistentku, aby pomohla jeho manželke, keď sa zotavovala v nemocnici.

To nebol jediný čas, kedy tam Flay nebol, pretože strávili svoje 10. a nakoniec posledné výročie od seba, pretože Flay sa spolu s ostatnými kuchármi zúčastňoval na festivale vín a potravín Food Network & Cooking Channel South Beach. Giada De Laurentiis , Chlap a Duff Goldman . 21. februára 2015, deň po 10-ročnom výročí páru, Flay hostil Bobby Flay's Caribbean Heat na festivale.

Stephanie March oľutovala operáciu prsného implantátu

Stephanie March Mike Pont / Getty Images

Po urgentnej apendektómii v roku 2013, ktorej bola o mesiac neskôr chirurgická intervencia na pomoc endometrióze, šla March ďalší rok pod nôž a na budúci rok si dala urobiť prsné implantáty.

Operácia, ktorá sa uskutočnila v auguste 2014, zrazila March na kolená, čo písala o v eseji pre Rafinéria 29 . V eseji povedala, že aj keď nemá problémy s plastickou chirurgiou, rozhodnutie získať prsné implantáty pre ňu nakoniec nebolo dobré a nechala si ju urobiť, pretože sa vo svojom vlastnom živote cítila mimo kontroly.

„Mal som 39 rokov a môj život sa rozpadal,“ uviedla March v eseji. „Nemohol som získať prácu, ktorú som chcel na kamere, nemohol som upútať pozornosť na moje produkčné projekty, nemohol som cestovať po svete dostatočne ďaleko alebo dostatočne rýchlo alebo sa ponoriť do filantropie natoľko, aby to všetko zmizlo.“

Tento pocit pripísala aj svojmu manželstvu, keď sa Flay rozpadol a ťažko sa s tým vyrovnával. March povedala, že zmenila svoje telo, pretože nemohla zmeniť nič iné vo svojom živote, a že Flay bola „zmätená“ jej rozhodnutím podstúpiť zákrok.

Dva mesiace po zväčšení prsníkov March zistil, že je infikovaný jej pravý implantát. Pred opätovným zavedením implantátu bola šesť týždňov na antibiotikách, potom však v decembri 2014 utrpela ďalšiu infekciu, keď sa rozhodla nechať si implantáty nadobro odstrániť.

Stephanie March sa vydala za technologického investora po Bobbym Flayovi

Stephanie March a manžel Dan Benton Astrid Stawiarz / Getty Images

Aj keď jej vzťah s Bobbym Flayom nakoniec nevyšiel, Stephanie March ju nenechala zastaviť, pretože pokračovala v hľadaní lásky. Zistila, že len dva roky po rozvode, keď sa doma vydala za technologického investora Dana Bentona, zdieľajú podľa newyorskej Katony v New Yorku. Ľudia exkluzívny článok.

March bola investorovi predstavená niekoľko mesiacov po jej rozvode s Flayovou a ich prvé rande bolo v Orient Express, bare v newyorskej štvrti West Village. Benton, ktorý je o 15 rokov starší ako March, je zakladateľom Andor Capital, ktorý je hedgeovým fondom okenice v roku 2016.

Navrhol Zákon a poriadok: jednotka osobitných obetí herečka, zatiaľ čo boli na spoločnej dovolenke v Grécku. March mala na svadbe šaty Dolce & Gabbana a požičala si náušnice svojej sestry. Jej najlepšia kamarátka hrala hru Hviezdne vojny ústredná pieseň na marcovom babičkinom klavíri, keď kráčala uličkou, pretože nevesta aj ženích sú veľkými fanúšikmi série. Po svadobnom obrade nasledoval obed pod holým nebom doma.

Chodil Bobby Flay s niekým v roku 2020?

Bobbyho Flay podpisovací plagát Mark Sagliocco / Getty Images

Po rozchode Bobby Flay a bývalej priateľky Heléne Yorkeovej v roku 2019 sa slávny šéfkuchár vo svojej šou priznal Porazte Bobbyho Flaya že je veľmi slobodný „Ďalej dodal, že Yorke ho„ skopol na obrubník “, keď ho vypočul Fran Drescher, keď vystúpila v šou.

Fanúšikovia Flay boli nadšene zvedaví, či našiel nový milostný záujem, keď v komentári uviedol meno „Christie“ Instagramové video zverejnil v decembri 2019, ale ukázalo sa, že Christie, na ktorú sa vo videu zmienil, je s najväčšou pravdepodobnosťou jeho asistentom, Christie Bok , ktorá začala pracovať pre kulinárske špeciality v roku 2018. Predtým bola zamestnaná u Maria Bataliho a pracovala v Delish skúšobná kuchyňa.

V roku 2020 bolo trochu ťažké spoznať nových ľudí kvôli požiadavkám na sociálny dištanc a Flay nebol od rozchodu s Yorkom v spojení s nikým novým.

najlepšie príchute pop koláčaKategórie tipy Recepty jedlo