Pravda o exkluzívnom klube insiderov Coca-Cola

Logo Coca Cola Chesnot / Getty Images

Išlo o prípad, že ak si zažmurkal, zmeškal si to. V polovici decembra 2019 koks oznámené dňa Twitter že by to založilo zasvätený klub Coca-Cola, ktorý Delish popísaná ako verzia vinárskeho klubu zameraná na značku, ale na iné než alkoholické nápoje. Za mesačný poplatok 10 $ alebo 50 $ predplatené by členovia dostali mesačnú zásielku troch nápojov od perlivej vody po nikdy predtým nevídané verzie ich obľúbených sódoviek, ako aj lupu pod značkou Coke, ktorý bol určený výhradne pre insiderov. užívať si.


S prísľubom toho všetkého bolo ľahké pochopiť, prečo sa skalní fanúšikovia zapojili do registrácie a všetkých 1 000 členstiev sa vypredalo iba za tri hodiny (prostredníctvom Spoločnosť Coca-Cola ). Zdá sa, že tím značky Coke bol rovnako nadšený ako ich fanúšikovia. „Sme úplne nadšení, že vidíme, ako rýchlo spoty ubiehali, čo ukazuje, ako vášniví sú zákazníci v oblasti našich značiek a inovácií,“ uviedol manažér digitálnych zážitkov pre Coca-Cola Severná Amerika Alex Powell. „Dokazuje to, že existuje príležitosť rozšíriť tento koncept a umožniť viac ľuďom zúčastniť sa.“Zasvätený klub sa zaplnil len pár hodín po jeho oznámení

Zasvätený používateľ Coca Cola YouTube

Klub bol taký populárny, že dva dni po jeho spustení povedal hovorca Coca-Coly Rýchla spoločnosť že zoznam čakateľov už mal 8 000 ľudí a že sa budú usilovať o otvorenie ďalších miest do polovice januára, čo Redaktori potvrdila Cola.
V období od januára do marca prišla škatuľa naplnená novými nápojmi, ktoré bolo možné ochutnať, a nový swag, ktorý sa predvádzal kolegom Coke die-hards (prvá škatuľa mala dokonca darčekovú kartu Amazon), a fanúšikov to ohromilo. Jeden rekompenzátor povedal: „Vo vnútri som dostal niekoľko nálepiek, darčekovú kartu, perá, Fanta Peach, ochutenú vodu a niečo, čo vyzerá ako nový energetický nápoj alebo niečo podobné. Obal bol super pekný, chystám sa vyskúšať túto broskyňovú Fanta. Celkovo to, za 50 dolárov, to určite stojí za to tisíc ľuďom, ktorí sa rozhodli vstúpiť. “

Ale nemalo to byť. Po tom, čo sa krajinou prehnala pandémia koronavírusu, spoločnosť Coca-Cola uviedla, že urobila to, čo nazýva ťažké rozhodnutie, zrušiť zvyšné tri škatule, a rozhodla sa venovať jej obsah miestnym charitatívnym organizáciám. Je klub mŕtvy? Myslíme si, že nie, keďže Denné správy CSP hovorí, že Coke už sľúbil insiderom, že si môžu vyskúšať svoje posledné vydanie - Coca-Cola s kávou - pred dátumom spustenia v januári 2021.