Pravda o Walmartovej kopírujúcej omáčke Chick-Fil-A

Reštaurácia Chick-fil-A Alex Wong / Getty Images

Vyprážaná kuracie sendvičová reťaz Chick-fil-A je rovnako chválený za svoje omáčky aj za sendviče. Fanatici rýchleho občerstvenia sú zbožňovaní svojimi byvolmi, grilovaním a Polynézske omáčky ktoré môžu použiť na vyprážanie a pečenie nugetov. Najznámejšia z omáčok je samozrejme rovnomenná Omáčka Chick-fil-A , ktorý je v reštaurácii opísaný ako nápoj s 'notami medovej horčice a dymovej tang' (via Chick-fil-A ).


o koľkej príde maškrta

Konkrétnejšie, dip je podľa spoločnosti iba zmesou medovej horčice, grilovacej omáčky a dresingu z ranča (prostredníctvom Reader's Digest ). Vzhľadom na popularitu omáčok (niektorí by povedali, že majú kultovú kultúru) by nemalo byť prekvapením, že sa ich ostatní maloobchodníci v celej krajine pokúsia napodobniť a napodobniť. ľudia sa to snažia replikovať doma , tiež.Je však možné kúzlo znovu vytvoriť? A ak by ho niekto uviedol na trh, kúpili by si ho spotrebitelia?
Walmart ponúka alternatívu k omáčke Chick-fil-A

Walmartova kuracia omáčka Instagram

Spoločnosť Walmart nedávno sprístupnila „omáčku na namáčanie kuracieho mäsa“, ktorá podľa ľudí chutí rovnako ako omáčka Chick-fil-A (prostredníctvom Walmart ). Zoznam ingrediencií je veľmi podobný a fľaša omáčky sa dá kúpiť za menej ako 2 doláre.

Podľa ochutnávača chutí Walmartova verzia omáčky „strašidelne podobne“ a bolo pre ňu ťažké ju počas slepého testu chuti (prostredníctvom Moje recepty ). Je nepravdepodobné, že by ste niekedy potrebovali vziať so sebou vlastnú fľašu tohto Walmartu do Chick-fil-A, pretože k jedlu dostanete dostatočné množstvo omáčky. Ak ste však takým fanúšikom príchute, že by ste omáčku chceli použiť do šalátov, sendvičov a iných jedál, ktoré si doma uvaríte, môžete zvážiť fľašu. S takou malou cenovkou a tak pochvalnými recenziami, ako by to mohlo ublížiť?


Kategórie Inšpirácia Ako Komiks