Pravda o nových divadlách Drive-In Walmart

Film o nájazde Walmart Frazer Harrison / Getty Images

Walmart , má vo svojej prebiehajúcej snahe stať sa Maloobchodným kráľom vesmíru skutočne iba jedného vážneho konkurenta, ktorým je Amazon. Aj keď Walmart môže doháňať dodávky, zatiaľ možnosti zábavy - streamovacia služba Vudu nikdy sa naozaj nechytil a MediaPost uvádza, že Walmart ho nakoniec predal spoločnosti Fandango. Walmart to však má po celom Amazone, keď prichádza na rad poskytovanie skutočných kamenných zážitkov.


V uplynulých dňoch asi to najlepšie pobavenie, ktoré ste vo Walmarte mohli mať, by mohlo byť zachytenie sa v skrumáži pri obzvlášť krvavom Čierny piatok punch-up, aspoň ak váš vkus beží na akciu a dobrodružstvo. Ak je komédia skôr vaším štýlom, môžete mať šťastie a naraziť na jedného z neslávne známych Ľudia z Walmartu v ktorýkoľvek daný nákupný deň. Teraz však môžete ísť do Walmartu pozrieť si film - a nie, nielen nepríjemným pohybom okolo ich televízneho oddelenia. Hovoríme o filmoch zobrazovaných na veľkej obrazovke, dokonca väčšej ako 86 'Ultra HD TV.Prečo Walmart vstupuje do zábavného biznisu

Walmart Scott Olson / Getty Images

Walmart sa spojí s výrobnou spoločnosťou Tribeca Enterprises, ktorú založila spoločnosť Robert DeNiro , aby sa 160 jeho parkovísk v celej krajine zmenilo na kiná so zabudovaným autom. Aj keď to nie je prvýkrát, Walmart sa ukázal ako veľkorysý so svojím vybavením na parkovisku ( Zavolajte na Wander odhaľuje, že spoločnosť má dlhodobú politiku umožňujúcu RVers zadarmo stanovať cez noc na väčšine miest), je to stále ich prvý pokus o zabezpečenie živej zábavy v takom rozsahu.
Takže čo robí Walmart tak zamysleným, zrazu okrem toho, že vyťažil z výhody, ktorú Amazon bez parkovacích miest nemôže ponúknuť? Zdá sa, že hlavná zákaznícka referentka Walmartu, Janey Whiteside, môže mať doma niekoľko vlastných nepokojných detí. Ako pripustila vo vyhlásení na internete web spoločnosti „Leto sa ešte veľmi necítilo na leto a viem, že každý deň počujem:„ Mami, nudím sa! “„ Čo s tým chce robiť? Čo by urobila každá dobrá mama, ktorá je významnou korporátnou exekutívou: Vytvorte to najlepšie, čo prinesie vašim deťom (a všetkým ostatným) do pracovného dňa vôbec. Ako vysvetľuje, „Dúfame, že prostredníctvom našich digitálnych prostriedkov a obrovskej stopy obchodov prinesieme rodinám po celej krajine letnú zábavu. Vieme, že Walmart hrá v našich komunitách úlohu, ktorá siaha ďaleko za hranice toho, že im zaobstaráva potrebné zásoby, a vidíme to teraz viac ako kedykoľvek predtým. “

Ako budú Walmartove prípojky fungovať

Nákupca Walmart Al Bello / Getty Images

Walmart tvrdí, že ich príjazdy na parkovisko sa zavedú až v auguste, ale akonáhle tak urobia, bude táto prehliadka prebiehať do októbra. Zatiaľ neoznámili, aké filmy sa budú premietať, ani neuviedli, či budú tieto filmy zadarmo, alebo či sa za ne platí vstupné. Ideme na končatinu a vezmeme ju do úvahy, pretože ako mohol Walmart zistiť, či ste tam, aby ste videli film, alebo či vlastne iba parkujete, aby ste nakúpili? Tieto a všetky ďalšie podrobnosti budú zverejnené k príslovečnému neskoršiemu dátumu po dokončení podrobností.Aj keď Walmart ponúka tieto filmy zadarmo, reťazec nepríde o peniaze, pretože sa chystá zbaliť zo všetkých ústupkov, ktoré budú k dispozícii na predaj, s povolením ich obchodov. Ako vyplýva z oznámenia: „Pred každým premietaním uľahčí Walmart rodinám vyplnenie piknikových košov tým, že si na ceste k filmu objedná online potrebné doplnky pre vyzdvihnutie pri obrubníku.“ Sladké! Mini Krispy krémy a nezmrznuté sendviče so zmrzlinou a rožtekové kurča , a to všetko asi za 1/4 ceny za vedro s popcorn v kine a sóda. Prepáčte, Amazon, vyzerá to, že Walmart vyhráva toto kolo.