Tu je to, čo môžete očakávať od súpravy ženských nožov Pioneer

 Ree Drummond sa usmieva Michael Loccisano/Getty Images Katy Kanada
Instagram bol ohromený zručnosťami Pioneer Woman s nožom keď 6. októbra zverejnila rýchle video, ako naseká kopec pekanových orechov. Kultivácia zručnosti s nožom si vyžaduje čas a prax, ako vie každý, kto kedy krájal cibuľu. Fanúšikovia Pioneer Woman, ktorí chcú vylepšiť svoje zručnosti v oblasti nožov, sa rozhodli kúpiť súpravu kuchárskych nožov Food Network, ktorá sa predáva za 69 dolárov na Walmart , kde získal viac ako 1800 päťhviezdičkových recenzií.
Správny kuchynský nôž je kľúčom k dosiahnutiu vášho kulinárskeho potenciálu, tvrdí Spotrebiteľské správy. Ale môže byť ťažké rozlíšiť medzi nožom, ktorý je iba ostrý, a nožom, ktorý je vyrobený s ohľadom na dlhú životnosť a ergonómiu. Je tiež dôležité, aby nôž padol do ruky používateľa, napr Ostrá hrana .

Ďalším dôležitým pravidlom je, že širšie čepele sú určené na sekanie ovocia a zeleniny, zatiaľ čo nože s úzkymi čepeľami sú vhodné na surové mäso a ryby. Amazon recenzie na líniu Ree Drummond naznačujú, že táto sada obsahuje nôž na každú príležitosť v tejto súprave.Fanúšikovia chvália čepele Ree Drummonda

 Sada nožov Pioneer Woman Collection Instagram

Priekopníčka 14-dielna sada nožových blokov Ree Drummonda je jedným z mnohých produktov z kolekcie The Pioneer Woman, ktoré sa predávajú vo Walmarte. Priekopníčka . Nielen, že sa súprava dodáva v množstve farieb a vzorov, ale od svojich 'nožov z vysokolegovanej ocele' sľubuje 'pevnosť, odolnosť a presné rezanie' podľa popisu produktu na Walmart . Čepele sú tiež určené na to, aby zostali ostrejšie dlhšie ako u iných nožov, pretože majú „presne brúsené hrany“.Nože v súprave sú prevažne európskeho štýlu, ale obsahuje jeden 6,5-palcový nôž Nakiri a 3,5-palcový nôž s vtáčím zobákom. Navyše všetkých štrnásť čepelí pekne zapadá do bloku z akáciového dreva, ktorý je súčasťou súpravy. Zákazníci v sekcii komentárov chvália vzhľad a ostrosť čepelí. 'Nepáči sa mi veci na mojom pulte, ale páčilo sa mi, že sedím vonku kvôli atraktívnej farbe,' napísal jeden zákazník.