Nekategorizované

The Untold Truth Of Netflix's The Chef Show

V júni 2019 debutoval Netflix The Chef Show so zameraním na režiséra, spisovateľa, herca a scenáristu Jona Favreaua a šéfkuchára Roya Choia, keď títo priatelia milujúci jedlo podnikajú kulinársku odyseu. O tri sezóny neskôr je to obrovský hit. To všetko, čo možno neviete o prehliadke The Chef Show.

Tragické podrobnosti o živote Gordona Ramsayho

Kariérny úspech nie je ukazovateľom osobného šťastia, a hoci sa dnes Gordon Ramsay môže uspokojiť, jeho život bol naplnený vzostupmi i pádmi. Je na vrchole svojej hry a je pravdepodobne jedným z najslávnejších kuchárov na svete, ale toto sú tragickejšie podrobnosti o živote Gordona Ramsayho.

Čo to znamená, keď sú na vašich malinách čierne škvrny

Už ste si niekedy kúpili kartón s malinami a počas ich jemného umývania v sitku alebo v cedníku si všimli malé čierne škvrny po celej koži bobule? Čo sú zač a robia vaše bobule nepožívateľnými?

To je to, čo LeBron James skutočne jedáva

Niekto by mohol povedať, že LeBrona Jamesa poháňa jeho snaha a motivácia, ale na molekulárnejšej úrovni poháňa šampióna NBA to, čo zje. Od šalátov cez čokoládové sušienky až po veľké množstvo červeného vína - tu je to, čo LeBron James skutočne zje.

Nevypovedaná pravda popových skál

Pop Rocks boli zdrojom škandálov, mestských legiend, rodičovského strachu a public relations zameraných na kontrolu škôd. V skutočnosti nie je nadsázka tvrdiť, že Pop Rocks môžu byť najviac nepochopenými komerčne vyrábanými cukríkmi vôbec. Toto je nevyslovená pravda Pop Rocks.

Tu je to, čo v skutočnosti znamenajú farebné kruhy na vreckách s čipmi

Všetky informácie na obaloch potravín môžu byť rýchlo mätúce, ale potom tiež niekedy dole uvidíte rad farebných kruhov alebo štvorcov. Aj keď to môže vyzerať ako tajný kód, v skutočnosti to nemá nič spoločné s údajmi o výžive alebo dokonca s potravinami vo vnútri.

Absolútne najlepšie hackery Taco Bell, ktoré sme našli na TikToku

TikTok nie je len virálne tance a hlúpe videá. V skutočnosti má niekoľko skvelých tipov pre fanúšikov rýchleho občerstvenia. Títo TikTokers používajú platformu na zdieľanie hackov ponuky Taco Bell a DIY tipov na vytváranie a aktualizáciu niektorých obľúbených položiek ponuky Taco Bell.

Čo sa stalo s prvým maskotom spoločnosti McDonald's, Speedee?

Na reklamu svojej rýchlosti však McDonald's potreboval maskota. Vytvorili teda Speedee, kuchára s hlavou v tvare hamburgeru a patrične tupým menom.

Najlepší spôsob, ako zabrániť tomu, aby vám jablká po rozrezaní zhnedli

Nie je nič lepšie ako chuť čerstvého a šťavnatého jablka. Preto je také srdcervúce, keď len pár minút po nakrájaní jablka zistíte, že tieto dokonale nedotknuté plátky zhnedli. Aj keď jablkám nemôžete úplne zabrániť zhnednutie, existujú spôsoby, ako ich udržať dlhšie čerstvé.

Je jedlo s vypaľovaním v mrazničke bezpečné jesť?

Nechajte niečo v mrazničke dostatočne dlho a po vytiahnutí pravdepodobne zistíte, že to vyzerá ako niečo z doby ľadovej. Napriek tomu nie je dôvod odhodiť ten napoly zožratý polliter Ben & Jerryho do koša kvôli malému popáleniu v mrazničke, však?

Toto bola posledná vec, ktorú tieto celebrity jedli pred smrťou

Od lahodného gargantuánskeho jedla, ktoré si pochutnal sopránsky hviezda James Gandolfini pred smrteľným infarktom, až po prekvapivo strohé jedlo, ktoré zjedol okázalý klavírny virtuóz Liberace predtým, ako skonal, prečítajte si ďalšie informácie o posledných jedlách, ktoré jedli tieto a ďalšie slávne osobnosti.

Najlepšie tipy na varenie od Gordona Ramsayho

Gordon Ramsay nie je ani zďaleka len vymyslená a prehnane chrliaca televízna osobnosť. Je mnohonásobným hviezdnym michelinským talentom najvyššieho rádu a tu je niekoľko najlepších tipov na varenie, ktoré ponúka.