The Untold Truth Of California Pizza Kitchen

Exteriér kuchyne California Pizza Facebook

Verte tomu alebo nie, máme dvaja právnici poďakovať za existenciu California Pizza Kitchen. V roku 1985 boli obyvatelia Los Angeles Rick Rosenfield a Larry Flax popálení praktizovaním práva a túžili konečne dosiahnuť kariérny posun založený na vzájomnej láske k vareniu. Koncept pizze v kalifornskom štýle sa rozbehol vďaka LA hot spotu Spago (od Wolfganga Pucka), ktorý rozdával gurmánske pizze (okrem iného) bohatým a slávnym. Flax a Rosenfield sa rozhodli, že chcú vymyslieť podobnú ponuku pre každodenný ľud, preto vznikla koncepcia California Pizza Kitchen, ktorá sa začala v priestore v kalifornskom Beverly Hills.


Reštaurácia sa rýchlo rozbehla cez 250 pobočiek v 30 štátoch a 11 krajinách. Spojenie pizze inšpirované v Kalifornii si určite upevnilo svoje postavenie v histórii reťazových reštaurácií, ale od svojho prvého otvorenia prešlo celkom zaujímavou cestou. To je nevyslovená pravda o kaviarni California Pizza Kitchen a jej legendárnych pizzách.Cestoviny boli pôvodným nápadom na podpisový pokrm reštaurácie California Pizza Kitchen

Exteriér kuchyne California Pizza Facebook

Aj keď má spoločnosť California Pasta Kitchen pekný prsteň, nakoniec sa jej nepodarilo urobiť rez. Pizza je samozrejme podpisovou ponukou v kaviarni California Pizza Kitchen, ale domáce koláče v kalifornskom štýle neboli pôvodným konceptom. Povedali to zakladatelia Larry Flax a Rick Rosenfield Wall Street Journal v roku 2009 chceli pôvodne vytvoriť koncept cestovín, ktorý objavili v reštaurácii v Chicagu. „Skontrolovali sme podobnú reštauráciu v kalifornskom Glendale a videli sme, že obchádza nie obzvlášť dobrá pizza. Ale polovica ľudí mala plátok. Doslova v ten deň sme povedali: „Zlikvidujeme cestoviny a urobme z nich pizzu,“ povedala Rosenfield.
Kuchyňa California Pizza Kitchen sa stala pizzou zameranou na jedálny lístok aj na fyzický priestor. Namiesto toho, aby varili koláče v elektrických peciach, rozhodli sa pre starú školu s otvoreným ohniskom uprostred reštaurácie. Zatiaľ čo reštaurácia California Pizza Kitchen stále podáva cestovinové jedlá, pizze sú vždy to, čo ju skutočne drží na mape.

Spoločnosť California Pizza Kitchen vynašla grilovanú kuraciu pizzu

Grilovaná kuracie pizza Pizza Pizza Kitchen Facebook

Nielen, že spoločnosť California Pizza Kitchen vynašla grilovanú kuraciu pizzu, ale stáva sa aj položkou ponuky zachránil ich . Pri prvom otvorení zakladatelia poklepali na kuchára pizze Spago Ed LaDou upraviť ich jedálniček. LaDou sa v 70. a 80. rokoch považoval za skutočného odpadlíka v pizze. Jeho rozhodnutie vybočiť z tradičného polevy ako feferónky, papriky a huby, a experimentujte s morskými plodmi a kačacou klobásou ako posýpka na pizzu. A zatiaľ čo v pôvodnom menu CPK ponúkol fantazijné predmety ako zajačia klobása a pizza z hroznových listov, jediné jedlo, ktoré ľudia v skutočnosti jedli, bola dobrá kuracia pizza BBQ. Nakoniec to pre reštauráciu a svet pizze úplne zmenilo hru.Bolo zrejmé, že LaDou, ktorý v roku 2007 smutne zomrel na rakovinu, vedel, že je na pokraji niečoho zvláštneho, a to tak, že pomáhal vytvárať pizze ako grilované kuracie mäso v spoločnosti California Pizza Kitchen. V roku 1985 povedal Los Angeles Times „Sme na prahu novej epochy v stolovaní s pizzou, epochy, ktorá premení konvencie na vynález a otvorí nekonečné spektrum možností pizze.“ Kuracia pizza na grile bola súčasťou tejto novej epochy, ale teraz sa v pizzovej kuchyni cíti ako základ. Za to ďakujeme LaDou a California Pizza Kitchen.

Kalifornská pizza kuchyňa bola priekopníkom bez lepku

California Pizza Kitchen bezlepková pizza Facebook

Ak tým žijete bezlepkový life, California Pizza Kitchen je vynikajúcou voľbou pre vaše potešenie z jedla. Pre pizzu je to osviežujúco veľké množstvo úžasných bezlepkových položiek menu. Ale to nie je nič nové. Podľa hovorcu z Kalifornskej pizzerie v skutočnosti Popový cukor , spoločnosť bola akýmsi OG bezlepkovým rezačom chleba. Zástupca uviedol: „Spoločnosť CPK bola jedným z prvých národných reštauračných reťazcov, ktoré vytvorili certifikované bezlepkové pizzové menu ... V ponuke je tiež výroba akejkoľvek pizze s bezlepkovou kôrkou.“Za normálnych okolností môže mať miesto jednu bezlepkovú pizzu, ale ponúknuť toľko rozmanitosti celiatikovi alebo zákazníkovi, ktorý netoleruje lepok, je skutočne darček. Reklamy, California Pizza Kitchen, pre vytvorenie bezpečného priestoru pre ľudí s poruchami autoimunitného nedostatku alebo len s iracionálnym strachom z lepku vďaka množstvu bohom zabudnutých našej kultúry. stravovacie trendy .

California Pizza Kitchen bola prvou národnou sieťou reštaurácií, ktorá zakázala fajčenie

Exteriér kuchyne California Pizza Facebook

Spoločnosť California Pizza Kitchen bola priekopníkom, keď išlo o to, trvať na tom, aby sa ľudia vzdali svojej výsady zapáliť si v reštauráciách marlborky. V roku 1991 sa reštaurácia stala prvou prírodnou sieťou reštaurácií, ktorá oficiálne rozšírila fajčiarsku časť.

Spočívalo to na snahe udržať svojich zamestnancov spokojných. Dvaja zakladatelia spoločnosti California Pizza Kitchen, Larry Flax a Rick Rosenfield, tvrdia, že jednou z ich hlavných vier ako majiteľov reštaurácií bola dôležitosť láskavosti k ľuďom, ktorí pre nich pracujú, zabezpečenie toho, aby mali priestor na rast, a zabezpečenie ich rešpektu na pracovisku. po celú dobu. V kuse pre Šťastie , spomínajú na stretnutie s manažérmi reštaurácií v roku 1991, ktorí vyjadrili znepokojenie nad tým, aby servery fungovali v oblastiach reštaurácie, ktoré boli zamorené pasívne fajčenie . Výsledkom tohto rozhovoru bolo, že sa spoločnosť California Pizza Kitchen formálne ujala vedenia a už v žiadnej zo svojich reštaurácií neponúkala možnosť fajčenia. Je ťažké si teraz predstaviť, že je to veľká vec, ale v tom čase to bolo veľmi dopredu.

Linka mrazenej pizze California Pizza Kitchen bola obvinená z otravy spotrebiteľov

California Pizza Kitchen mrazená pizza Facebook

Trans-tuky sú určite kontroverznou postavou v potravinovom svete. Čiastočne hydrogenovaný rastlinný olej v skutočnosti opakovane porušuje právne predpisy na celom svete. V roku 2013 žena z Kalifornie žaloval Spoločnosti Nestle a California Pizza Kitchen za „úmyselné otrávenie svojich spotrebiteľov“. V prípade tohto právneho konania pojem „jed“ označoval čiastočne hydrogenovaný rastlinný olej obsiahnutý v mrazenej pizzi, ktorý ženy považovali za „toxický karcinogén“. Aj keď boli trans-tuky zakázané v reštauráciách v štáte Kalifornia, neexistovali žiadne zákony týkajúce sa potravín. Žalobkyňa Katie Simpson podala hromadnú žalobu na 5 miliónov dolárov.

Vrcholom problému bolo podľa Simpsona to, že keďže spoločnosť Nestle mohla zlacniť svoje tuky nabité pizzou (pretože je to lacná ingrediencia), zdravšie jedovaté pizze nemohli konkurovať. Bohužiaľ, federálny sudca žalobu zahodil s tým, že Simpson neposkytol dostatok tvrdých základných údajov na dokázanie potenciálneho nebezpečenstva trans-tukov. Spoločnosti Nestle a California Pizza Kitchen medzitým pokračovali v rozdávaní svojich lacných mrazených pízz vymyslených lacnými trans-tukmi (používajú palmový olej ) - konzumujte teda na svoje vlastné riziko.

Spoločnosť California Pizza Kitchen prešla v roku 2015 úpravou

Interiér kuchyne California Pizza Facebook

Na jeseň roku 2015 spoločnosť California Pizza Kitchen dostala poriadny facelift. Odkazujúc na to ako na svoje „Ďalšia kapitola“ reťaz sa rozhodla, že veci poriadne zatrasie novým dekorom, novými možnosťami stola a sedenia a vylepšeným menu (samozrejme so všetkými nedotknutými položkami ponuky menu). Útočisko pizze sa tiež posunulo na vyššiu úroveň v oddelení mixológie, pričom prinieslo úplne nový rad podpisových koktailov a ešte šťastnejšiu šťastnú hodinu plus bonusovú šťastnú hodinu so zníženými cenami určitých nápojov a jedál od 20:30. do zatváracej doby.

Generálna oprava bola snahou osloviť moderných zákazníkov, ktorí už z konceptu reťazca v rodinnom štýle neboli takí nadšení ako kedysi. V súlade s mnohými rýchlejšími úspechmi tohto storočia sa dekor v reštaurácii California Pizza Kitchen stal výrazne rustikálnejším a vzdušnejším. Podpisová žltá a čierna bude pravdepodobne vždy taká, ako si predstavujeme California Pizza Kitchen, ale určite podporujeme jej nový vzhľad. Čokoľvek, aby ste sa cítili sebavedome, California Pizza Kitchen. Ty robis

V reštaurácii California Pizza Kitchen je vynikajúci výber nealkoholických nápojov

California Pizza Kitchen koktaily Facebook

Ak sú vášmu džemu skôr makety ako tvrdé veci, je v kaviarni California Pizza Kitchen skutočne zábavné miesto na pitie. V roku 2016 získal cenu VIBE Vista za najlepší bezplatný program pre dospelých v reštauráciách reťazca - tak hviezdna je nealkoholické menu je v kaviarni California Pizza Kitchen. Mnohokrát sú možnosti nealkoholických miešaných nápojov zvyčajne preplnené cukrom, ale reštaurácia California Pizza Kitchen má niektoré možnosti, ktoré sú založené na seltzeri a sú dosť nízke. Reťazec tvrdí, že sa vždy snaží udržiavať falošné menu, ktoré využíva sezónne čerstvé ovocie s kalifornským nádychom. Nealkoholické nápoje ako Strawberry Mango Cooler sa trasú ako „skutočná vec“ a samozrejme existuje aj veľa druhov sódy.

Ak nie ste pijan, ale napriek tomu si chcete dopriať niečo zábavné, keď čakáte na príchod pizze, California Pizza Kitchen je určite pripravená vám vyhovieť.

Spoločnosť California Pizza Kitchen organizuje každoročne pre svojich zamestnancov súťaž „Najlepší kuchár pizze“

Kuchári z kuchyne California Pizza Facebook

California Pizza Kitchen každý rok dáva zamestnancom, ktorí prešli jej certifikačným programom na pizzu, šancu súťažiť v súťaži Železný kuchár -súťaž. Zámer je dvojaký - je to šanca pre niektorých z najtalentovanejších kuchárov vložiť do vrecka ďalších 25 000 dolárov a posilniť morálku. Vedie kuchárov pizze k tomu, aby chceli uspieť, a preto sa v reštauráciách California Pizza Kitchen po celej krajine deje veľa zdokonaľovania zručností, ktoré vedú až do súťažných kôl (začína sa regionálne, finále je v Las Vegas). Program certifikácie pizze udržiava veľa zamestnancov, ktorí chcú pracovať pre spoločnosť California Pizza Kitchen, čo má za následok vyššiu mieru zadržania pracovníkov a ďalší úspech reštaurácie.

Na otázku o programe odpovedal viceprezident spoločnosti California Pizza Kitchen pre kulinárske inovácie Brian Sullivan FSR „Chceme sa ubezpečiť, že dostanú čo najlepšie školenie, aby boli úspešní v práci, ktorú robia každý deň, a aby pri príprave jedla cítili každý deň hrdosť a úspech.“ Výcvikový program aj súťaž Best Pizza Chef stimulujú kuchárov k tomu, aby sa naučili pripravovať lahodnú a jedinečnú pizzu, takže zákazníci si budú chcieť vychutnať večeru v reštaurácii California Pizza Kitchen namiesto toho, aby sa spoliehali na donášku alebo odvoz z lacnejšie prevádzky pizze . Každoročná súťaž ponúka množstvo výhod pre všetkých zúčastnených, vrátane hladných stravníkov, ktorí si pochutnávajú na plodoch (alebo pizze) práce kuchárov.

Spoločnosť California Pizza Kitchen teraz ponúka možnosť „vziať a upiecť“ na boj proti prepadu predaja

California Pizza Kitchen vezmite a pečte pizzu Facebook

S popularitou aplikácií na rozvoz jedál a rýchlo-neformálnych reštaurácií ako Chipotle a Panera , čoraz menej Američanov si užíva stratenú formu umenia ísť sa najesť do rodinného reťazca. Spoločnosť California Pizza Kitchen ponúka riešenie, ktoré uspokojí dopyt zákazníkov po službách typu grab-and-go, a tiež pokles predaja, ktorý zaznamenali vďaka týmto novým trendom - zákazníci teraz môžu prísť a vziať si jednu z remeselných diel z Kalifornie California Pizza Kitchen. v reštaurácii a potom si ju vezmite domov a pečte ju vo vlastnej peci v tesnej blízkosti ich gauča a Netflixu, ako to Boh zamýšľal. K dispozícii je tiež možnosť nechať si ich doručiť!

Zákazníci si môžu vybrať medzi ktoroukoľvek z 20 pizz dostupných v ponuke reštaurácie California Pizza Kitchen. Ďalším bonusom je, že pizza a take and piecť sú o 10 dolárov menej, ako by boli, keby ste ich jedli doma. Vysvetlil to šéf spoločnosti California Pizza Kitchen Jim Hyatt Reštaurácia že keďže „každú pizzu si najlepšie vychutnáte čerstvú a horúcu v rúre“, možnosť ich vziať a upiecť je najlepšou alternatívou k jedlu v jednej z ich reštaurácií. To sa rozhodne javí ako životaschopné riešenie hlavolamu, že túžite po čerstvej a vysoko kvalitnej pizze, ale nemôžete si na jedlo dať niečo iné ako pyžamo.

Mrazená pizza California Pizza Kitchen je v porovnaní s inými značkami zdravou voľbou

California Pizza Kitchen mrazená pizza Facebook

Pokiaľ ide o formovanie alebo chudnutie, mrazená pizza nie je úplne prvá vec, ktorú si predstavíš. Ak ty ale snaží sa udržať určité zdravé štandardy mrazeným koláčom, California Pizza Kitchen nie je strašná voľba. Registrovaná dietetička Maggie Michalcyck zvážila mrazenú pizzu bezlepkovej margherity od spoločnosti California Pizza Kitchen TVAR , ktorý to hovorí ako vynikajúcu voľbu. 'Prísady sú úplne rozpoznateľné a obsah cukru a sodíka je nižší ako to, čo by ste videli v iných pizzách,' uviedla. A tím odborníkov na výživu, ktorý to konzultoval Huffington Post zaradila pizzu California Pizza Kitchen so piatimi syrmi a paradajkami zo zmrazenej uličky medzi jednu z najzdravších dostupných v žánri.

Takže opäť, zatiaľ čo mrazená pizza nie je majákom zdravej kuchyne, ak porovnávate rôzne značky v zostave, zdá sa, že Pizza Pizza Kitchen vychádza navrch ako o niečo menej nezdravá, čo je vo svete mrazeného chleba vážna pochvala. preliate syrom a mäsom.