Nevypovedaná pravda Michaela Chiarella

Kuchár Michael Chiarello Alexander Tamargo / Getty Images

Šéfkuchár celebrít a osobnosť televíznej šou Michael Chiarello je mužom za obľúbenou reštauráciou Bottega v Napa Valley. Podľa kusu pri Kanál na varenie , kuchára od malička vždy zaujímalo kuchárske umenie. Ako študent kuchár trávil čas u významných osobností Americký kulinársky inštitút predtým, ako formálne vstúpil do sveta jedla. V priebehu rokov šéfkuchár žongloval s niekoľkými rolami, ako napríklad vystupovanie v televízii ako hostiteľ, vytváranie značky životného štýlu a otváranie populárnych reštaurácií, okrem iného. Je zaujímavé, že šéfkuchár sa nebál spochybniť status quo v kulinárskej sfére.


V rozhovore s Nový zemiak , Chiarello raz povedal, že sa spočiatku zameriaval na kuchára. V priebehu rokov sa však zistil, že sa vyvíja a skúša iné veci. Napríklad vytvoril značku životného štýlu, keď si uvedomil, že nie je fanúšikom jednania so sprostredkovateľmi, ako sú veľkoobchodníci a distribútori, pokiaľ ide o jeho výrobky. „Všetka zábava bola vysávaná uprostred,“ vysvetlil. „Takže po niekoľkých rokoch som si pomyslel, aké by to bolo skvelé, keby sme mali priamy vzťah s našimi spotrebiteľmi. Bolo to o ovládnutí tohto vzťahu. ““Chiarello nepochybne v priebehu rokov dosiahol neuveriteľné množstvo úspechov vďaka svojej všestrannosti a schopnosti vykonávať viac úloh naraz. Úspech je však iba časťou jeho príbehu. V roku 2015 sa o tejto celebrite vedelo kontroverzne. Stalo sa toto.
Bol obvinený zo sexuálneho obťažovania a krádeže miezd

Kuchár Michael Chiarello Steve Jennings / Getty Images

V roku 2016 skončil Michael Chiarello vo veľkých problémoch, pretože dvaja z jeho bývalých zamestnancov ho obvinili z rôznych prípadov zneužívania na pracovisku. Podľa Grubova ulica , bývalí serveri spoločnosti Coqueta v San Franciscu v Chiarelle v San Franciscu uviedli, že šéfkuchár celebrít je zodpovedný za krádež ich miezd a sexuálne obťažovanie ich kombináciou hrubých gest s jedlom, oplzlých poznámok a nevhodných dotykov. Ako uvádza Jedlík , bol súdny spor urovnaný pre sumu, ktorá nebola zverejnená verejnosti. Medzitým šéfkuchár poprel obvinenia, ktoré sa proti nemu vznášali.

Chiarello pokračoval vo svojich verejných vystúpeniach a bol dokonca dôvodom verejného protestu v San Franciscu, keď bol pozvaný, aby sa zúčastnil festivalu jedla a vína v South Beach v roku 2018. V týchto dňoch šéfkuchár pracujúci vo svojich reštauráciách Bottega a Coqueta a už nie je taký prominentný ako kedysi.


Kategórie Tipy správy jedlo