Nevypovedaná pravda Tic Tac

Tic Tac box

Na Tic Tacs je niečo neskutočne nostalgické. Aj keď všetci vedeli, že sú mincovne, nemohli si pomôcť, aby sme ich považovali tiež za cukríky - o čom diskutovali už viacerí. Reddit používateľov (konečný verdikt bol, že mincovne sú tiež technicky cukríky). Od čerstvej mäty po oranžovú až po jablko, každý mal svoju obľúbenú príchuť tejto osviežujúco maličkej pelety (via Tic Tac ).


Podľa Spoon University , existuje dokonca nesprávny spôsob stravovania Tic Tacs. Správa cituje, ako má veko zvláštny malý zárez, ktorý umožňuje správne vyplácanie jedného Tic Tac súčasne. Mincovne existujú už pomerne dlho, pretože ich vynašiel v roku 1969 syn zakladateľa počas legendárneho Leta lásky. Od tej doby to bol jeden obrovský skok do sveta občerstvenia pre ľudí na celom svete, tvrdí značka .Tic Tacs sú Talian

Tic Tacs

Napriek svojej popularite v Spojených štátoch nie sú mincovne Tic Tac americké (via Statista ). Spoon University Detaily, že Ferrero, talianska spoločnosť vyrábajúca cukrovinky, ktorá vyrába aj dobroty ako Nutella, Kinder Chocolate a Ferrero Rocher, vyrába aj Tic Tac (hovoríme o sortimente). Pretočiť späť a zachytiť vysvetľuje, ako Pietro Ferrero, zakladateľ spoločnosti Ferrero, založil spoločnosť v roku 1946 ako experimentálne potravinárske laboratórium v ​​snahe podporiť cukráreň svojej manželky. Jeden taký výtvor, ktorý vyšiel z laboratória Ferrero? Čokoládové tyčinky, ktoré boli zmiešané s lieskovými orieškami ako spôsob, ako minimalizovať celkové náklady spoločnosti.
Potom asi o 20 rokov neskôr, v roku 1969, obchod prevzal Ferrerov syn Michele a narodil sa Tic Tacs (cez Pretočiť späť a zachytiť ). Názov Tic Tac však nebol pridaný až oveľa neskôr, predtým, ako sa názov zmenil, sa malé mincovne pôvodne nazývali „osviežujúce mincovne“. Tic Tac tvrdí, že nový názov bol inšpirovaný zvukom, ktorý vydávala malá skrinka pri otvorení a zatvorení.

Zloženie a výživa Tic Tacs

Tic Tacs

Podľa Kalorický kráľ , päť Tic Tac sa rovná iba desiatim celkovým kalóriám a spálenie týchto desiatich kalórií by človeku trvalo asi jednu minútu behu, bicyklovania alebo plávania. Mäty Tic Tac majú menej ako 0,5 gramu cukru (na mätu) a sú označené (podľa Úradu pre potraviny a liečivá) ako nulové gramy cukru na porciu (prostredníctvom Tic Tac ). Mincovne tiež neobsahujú stopy arašidov ani iných orechov, pretože ich prísady nevyžadujú a sú pripravené a vyrobené pomocou zariadenia, ktoré orechy nespracúva.Popkultúra Fandom uvádza, že prísady sú cukor, maltodextrín, kyselina vínna, prírodné a umelé arómy, ryžový škrob, arabská guma, plnivo (stearan horečnatý), umelé farbivá a glazúra (karnaubský vosk). Mincovne Tic Tac sú podľa oficiálnych webových stránok dokonca bez lepku a GMO. Sklad cukroviniek tvrdí, že existuje najmenej deväť rôznych príchutí, z ktorých mnohé sú ako , vrátane: zimnej zelenej, čiernej, čerstvej mäty, mäty, zeleného jablka, melónu, manga, sladkej jahody, škoricového korenia a čerešňovej vášne. Je to celkom široká škála takých maličkých kúskov!