Víťaz GBBO Giuseppe vie, ako dopadne tohtoročné finále

 Giuseppe Dell'Anno Instagram Jess Jeziorowski


Odvtedy ubehol takmer rok Giuseppe Dell'Anno zdvihol svoj rytý stojan na tortu ako víťaz 12. sezóny The Great British Bake Off “ a odvtedy je veľmi zaneprázdnený.Len niekoľko dní po víťazstve v GBBO sa Giuseppe vrátil do svojej domovskej krajiny Talianska, aby začal v novej práci. Teraz delí svoj čas medzi Miláno, kde pracuje ako inžinier, a Spojené kráľovstvo, kde stále žije jeho rodina (cez Vulture ). Minulý rok tiež usilovne pracoval na vytváraní a testovaní receptov pre svoju kuchársku knihu Giuseppe's Italian Bakes. vyšiel minulý týždeň . Pre knihu zozbieral svoje rodinné recepty vrátane svojej charakteristickej focaccie. Dal tiež dokopy najužitočnejšie tipy a triky, ktoré za tie roky nazbieral (cez Instagram ). A v skutočnom znamení života, ktorý sa uzatvára do kruhu, bol Giuseppe porotcom talianskej verzie GBBO. 'Budem hrať Paola Holliwoodda,' povedal tweetoval .
S takýmto rodokmeňom niet divu, že má názory na to, kto by mohol vyhrať aktuálnu sezónu GBBO.

Minuloroční finalisti majú svoje odhady

 Obsadenie The Great British Bake Off FacebookSme v polovici tejto sezóny GBBO a premýšľali sme o tom, kto by mohol mať toľko síl, aby sa dostal až do finále. Už sme vybrali našich obľúbených pekárov a dúfame, že obstoja v konkurencii. Nie sme však jediní.

Giuseppe a jeho kolegovia finalisti 12. sezóny Crystelle Pereira a Chigs Parmar , boli na červenom koberci na odovzdávaní cien National Television Awards 14. októbra a zastavili sa, aby sa s nimi porozprávali Virgin Radio UK . Samozrejme, reč sa zvrtla na aktuálnu sezónu GBBO. Giuseppe medzi nimi povedal, že sa 'dohodli na [poslednom] triu.' Všetci sa zhodli, že vo finále uvidíme Janusza, Syabiru a Maxyho. Crystelle a Chigs komentovali trúfalosť troch pekárov a ich schopnosť pracovať so zaujímavými príchuťami a dizajnom pri pečení. Crystelle tlieskala ich 'jedinečným príchutiam... druhom inovatívnych dizajnov.' 'Mám z nich troch veľmi dobrý pocit,' dodal Giuseppe.Ale úprimne, vyzerá to tak algoritmus už rozhodol, kto vyhrá GBBO vytúžený stojan na torty tejto sezóny, takže všetko toto hádanie možno ani nebude potrebné.