Vyskúšali sme Kelloggovu novú cereáliu Little Debbie Nutty Buddy. Je to tyčinka v miske

  škatuľu cereálií a misku Steven John/SN Steven John
Predtým, než si povieme chuť, chrumkavosť, výživu a celkové názory na túto novú cereáliu Little Debbie Nutty Buddy od Kellogg's, porozprávajme sa trochu o histórii, pretože táto cereálie má toho za sebou naozaj veľa. Po prvé, ako možno viete, Kellogg's má históriu, ktorá sa dá vysledovať viac ako 120 rokov, predchodca modernej spoločnosti, ktorá začala vyrábať obilniny v komerčnom meradle v roku 1894. A začiatkom 20. storočia bola spoločnosť dostatočne veľká na to, aby začala s medzinárodným vývozom svojho milovaného Kukuričné ​​lupienky alebo „Opečené Kukuričné ​​vločky ,' ako boli vtedy známe. Ďalej si povedzme o Little Debbie. To je značka, ktorá existuje od roku 1960, kedy bola vytvorená ako nová rada zákuskov pre McKee Foods spoločnosti. The Orieškový Buddy bar bola predstavená pod značkou Little Debbie o štyri roky neskôr, v roku 1964.
Skrátka, máme tu dve staršie značky, hoci Kellogg's má asi dvakrát takú históriu ako Little Debbie. A hoci trvalo dlho, kým sa tieto dva americké originály skrížili, konečne sa im to podarilo v roku 2020 (viac o tom neskôr) a urobili tak opäť jedinečným a príjemným spôsobom – s raňajkovou cereáliou vo forme klasickej obľúbenej kávy. občerstvenie. Alebo je to vlastne dezertná obilnina? To je ten, ktorý necháme na vás, aby ste sa rozhodli, ak si vezmete škatuľku Kellogg's nových cereálií Little Debbie Nutty Buddy.

je dasani voda pre teba zla

Čo je v nových cereáliách Kellogg's Little Debbie Nutty Buddy?

  strana škatule s cereáliami s informáciami Steven John/SNAko to často robíme, keď sa zblízka pozeráme na novú potravinu, ktorá bola inšpirovaná inou potravinou – najmä úctyhodnou klasikou –, pozrime sa najprv na ingrediencie, ktoré nájdete v tyčinke Nutty Buddy od Little Debbie. Pôvodne známy ako Orieškové tyčinky , v dnešnom bare Nutty Buddy nájdete podľa informácií získaných z Walmart , v prvom rade dextróza (takže áno, prvá zložka je cukor), arašidové maslo, obohatená múka, cukor, palmový a sójový olej, voda a potom sa ponoríme do kategórie „obsahuje 2 % alebo menej z každého“. Takže ... nie zdravé jedlo, ale skôr cukrová hromada, inými slovami.

V cereáliách Nutty Buddy od Kellogg's s radosťou oznamujeme, že cukor je nie prvá zložka. Je to druhé. Najprv prichádza celozrnná múka. Potom vyššie uvedený cukor, za ním celozrnná ovsená múka, ryžová múka, fruktóza (iný druh cukru, pre záznam), rastlinný olej a potom do rozsahu menej ako 2 %, kde nájdete veci ako odtučnené mlieko , kakao, prírodná a umelá aróma, niektoré farbivá a konzervačná látka. Inými slovami, opäť nejde o zdravé jedlo, presne tak. A to je pravda, aj keď nájdete aj veci ako železo a vitamín D a folát a vitamín B6 a podobne – tieto a ďalšie vitamíny a minerály sa prirodzene vyskytujú vďaka obilninám použitým v recepte a možno ich nájsť v všetky obilniny.Koľko stojí cereálie Kellogg's Little Debbie Nutty Buddy?

  cereálna krabica Steven John/SN

Táto cereálie je pomerne drahšia ako vaša priemerná možnosť raňajkových cereálií zo záhradnej odrody, ale existuje na to niekoľko pochopiteľných dôvodov. Po prvé, ide o úplne novú obilninu, takže dáva zmysel, že jej cena je v súčasnosti trochu vyššia. Po druhé, toto je určite špeciálny produkt, ktorého výroba musí byť zložitejšia ako napríklad Corn Flakes. Alebo Frosted Flakes, keď na to príde. A po tretie, spoločnosť Kellogg's teraz vydala dostatok takýchto partnerských cereálnych produktov, aby jasne vedela, čo sú ľudia ochotní zaplatiť, a podľa toho stanovila svoje cenové body.

Podľa tlačovej správy od spoločnosti Kellogg's zdieľané PR Newswire 8,2-uncová škatuľka nových cereálií Little Debbie Nutty Buddy Cereal sa bude predávať za 4,99 USD, zatiaľ čo väčšia 13,1-uncová škatuľka (čo je veľkosť na obrázku, pre záznam) sa bude predávať za 5,99 USD. Pre trochu kontextu porovnajme tieto ceny s aktuálnou cenou niekoľkých ďalších obilnín Kellogg's. Vo Walmarte práve teraz môžete získať obrovskú 24-uncovú krabicu Matné vločky za 4,48 dolára, čo je viac ako trikrát lacnejšie ako cereálie Nutty Buddy. A môžete získať 23-uncovú krabicu Choco Krispis vo Walmarte za 4,88 $, takže sú tam lacnejšie čokoládové cereálie. Ale jeden s tou arašidovou maslovou dobrotou a skvelou chrumkavosťou k tomu? Na to si musíš kúpiť toto.

Je táto obilnina dočasným produktom?

  cereálie a miska Steven John/SN

Nebojte sa, fanúšikovia super sladkých, čokoládových a arašidovo maslových cereálií! Zdá sa, že táto nová cereálie Kellogg's bude trvalým prírastkom do zoznamu obilnín spoločnosti. Prvýkrát bol uvedený na predaj iba vo Walmarte, takže ak máte problém ho nájsť na jeseň 2022, nebojte sa, príde. (Alebo môžete ísť do Walmartu, samozrejme.) V čase písania tohto článku sa cereálie Little Debbie Nutty Buddy začnú predávať u maloobchodníkov po celej krajine a online v decembri 2022 podľa spoločnosti. tlačová správa . A aj keď sme si istí, že táto obilnina nie je plánovaná ako limitované vydanie, musíme tu vydať niekoľko varovných slov.

Ako bolo stručne poznamenané a o chvíľu sa o tom bude podrobnejšie diskutovať, existujú dve ďalšie predchádzajúce spolupráce medzi Kellogg's a Little Debbie, menovite Kellogg's Little Debbie Oatmeal Creme Pies Cereal a Kellogg's Little Debbie Cosmic Brownies Cereal. Na základe niekoľkých rýchlych vyhľadávaní sme ľahko našli druhú možnosť Cosmic Brownies Cereálie , na predaj vo Walmarte a na Amazon . Nikde sme však nenašli na predaj cereálie Kellogg's Little Debbie Oatmeal Creme Pies Cereal, takže si uvedomte, že aj táto nová cereálie môže skončiť ako prchavá ponuka, ak sa nebude dostatočne dobre predávať. (Upozornenie na spoiler: pravdepodobne však bude, pretože... Oškliví kamaráti v miske, ľudia.)

Aké sú cereálie Nutty Buddy v porovnaní s inými produktmi Kellogg's?

  miska cereálií Steven John/SN

Dobre, takže už vás asi neprekvapí, keď zistíte, že táto obilnina je skutočne celkom porovnateľná s niekoľkými inými obilninami, ktoré Kellogg's vydal v minulosti, a to je pravda niekoľkými rôznymi spôsobmi. V prvom rade je to už tretia spolupráca so značkou Little Debbie's za posledných pár rokov, takže toto partnerstvo medzi starou značkou cereálií a starou značkou občerstvenia je len ťažko odvážnym novým územím – a to je v poriadku, mimochodom, nie je to nič zlé. to.

Po druhé, Nutty Buddy je dosť podobný cereáliám Little Debbie Cosmic Brownies – obidva sú hnedé, obdĺžnikové hranoly (aby sme sa tam dostali do matematiky 9. ročníka), ktoré sú primárne definované čokoládovou príchuťou. Obaja majú uspokojujúcu chrumkavosť. Obaja premenia mlieko na takmer Yoo-hoo -ako nápoj, ak je v miske dostatok času. Rozdiely? Cosmic Brownies má sladké dúhové kúsky, Nutty Butty má príchuť arašidového masla.

Ale možno najpozoruhodnejším spôsobom, ako je táto nová cereálie od Kellogg's skutočne porovnateľná s inými produktmi tejto značky, je to, že skutočne vyniká chuťou. Ak poznáte tyčinky Nutty Buddy, potom spoznáte chuť tejto cereálie. Je to dosť podobné tomu, ako to Kellogg's zaklincoval v inej nedávnej spolupráci, konkrétne pri jeho nedávno opätovnom vydaní Cinnabon cereálie: keď jete tieto cereálie, naozaj môžete ochutnať klasické príchute škoricovej rolky Cinnabon.

Aké sú nutričné ​​informácie pre Kellogg's nové cereálie Little Debbie?

  informácie o výžive obilnín Steven John/SN

Teraz k tej časti práce, z ktorej nie sme až takí nadšení: časť so zlými správami. Pamätáte si, ako sme predtým diskutovali o všetkých týchto ingredienciách a mnohé z nich boli len sladidlá? Teraz sa musíme podrobne porozprávať o štatistikách a ukázalo sa, že áno, ako ste tušili, toto vôbec nie je zdravé. Hlavné čísla, ktoré je potrebné zvážiť, budú uvedené pre veľkosť porcie jednej a tretej šálky alebo 41 gramov pre priateľov používajúcich náš metrický systém a všimnite si, že v štandardnej miske cereálií budete mať pravdepodobne takmer dve porcie. Pokiaľ ide o samotné kalórie, jedna porcia predstavuje 170 kalórií, a to nie je vôbec zlé, naozaj. Je tam veľmi málo tuku, len tri gramy, čo sú len 4 % z celkového množstva vášho dňa, spolu s iba 0,5 gramami nasýtených tukov, čiže 3 % RDA. Sodík je tiež nízky, 125 miligramov alebo 5% vášho denného prídelu. Sacharidy sú o niečo vyššie pri 33 gramoch alebo 12 % vašej RDA, zatiaľ čo vláknina je nízka – dva gramy alebo 7 %.

Tam, kde sú veci naozaj škaredé, je samozrejme cukor. Na jednu porciu so 170 kalóriami pripadá 16 gramov cukru – podľa niektorých metrík je to príliš veľa. The Harvardská škola verejného zdravia odporúča maximálne len 24 gramov cukru denne pre dospelé ženy a 36 pre dospelých mužov!

Užili sme si nové cereálie Little Debbie Nutty Buddy od Kellogg's?

  cereálie na lyžičke Steven John/SN

Áno, veľmi sa nám páčila Kelloggova novinka Little Debbie Nutty Buddy Cereal, ale musíme povedať, že sme boli veľmi opatrní aj pri zatváraní a uzatváraní vrecka, pretože toto bude len raz za čas. Je sladká ako každý bonbón (alebo tyčinka maskujúca sa skôr ako chuťovka, ale no tak, je to bonbón a všetci to poznáme) a zjesť plnú misku tohto jedla bolo na nás takmer priveľa. Ak máte nenásytnú chuť na sladké, a najmä tú, ktorá miluje kombináciu čokolády a arašidového masla, potom ste si našli svoje. Po hrdinskom zjedení celej misy v záujme žurnalistiky vám môžeme povedať, že cereálie si pomerne dobre zachovávajú svoju chrumkavosť aj po niekoľkých minútach v mlieku, a ako bolo uvedené, napriek tomu dodáva mlieku dobrú sladkosť a chuť.

cenník šéfa torty

Samotná chuť je ako zmes kakaa a tmavej čokolády s jemnejšou, ale určite prítomnou príchuťou arašidového masla. Suché, čokoládové tóny zostávajú dosť dominantné, ale zistili sme, že sú trochu zjemnené mliekom, zatiaľ čo arašidové tóny vyšli viac. Keď si nabudúce vychutnáme trochu tejto cereálie, bude to menšia porcia a mali sme aj niekoľko ďalších nápadov, napríklad rozdrviť ju na prášok a posypať tým ovsené vločky alebo dokonca zmrzlinu, pretože prečo nesladiť ?
Kategórie Tipy piť správy