Čo sa stalo s pečením! Doritos?

Ochutené tortilla chipsy na modrom pozadí

Pečený! Doritos bol jedným z rôznych pokusov spoločnosti Frito-Lay začiatkom 90. rokov o zmiešanie Doritosovho vzorca. Trik, ako zvolalo „Pečené!“ možno rozdávať, bolo to, že Doritovia boli upečení, nie vyprážaní. Vďaka tomu boli o niečo zdravší ako ich vyprážaní kolegovia menej tučný v dôsledku zníženého množstva oleja použitého pri ich výrobe. Podľa recenzií pre Doritos pečený! Nacho sýtejšie a Doritos pečený! Chladiaci ranč na Taquitos.net , debutovali okolo rokov 2002 až 2003.


Teraz nemôžete nájsť Pečené! Doritos, k pretrvávajúcemu trápeniu fanúšikov. Frito-Lay však stále ponúka Pečený rad výrobkov . Pozostávajú z Cheetosov, Laysov, Volánikov a Tostitosov - skrátka zo všetkého okrem Doritosu.slávny recept misy kfc

Ukončenie programu Pečené! Doritos vyvolal niektoré hlasové reakcie fanúšikov na sociálnych sieťach. Prvým výbuchom horlivosti pre chýbajúce pečené hranolky bolo, keď v roku 2012 jedna osoba napísala celé čiapky na Doritos Facebook stránka: „ČO SA STALO UPEČENÉ DORITOS?“ Účet Doritos vysvetľoval, že značka je stále k dispozícii, ale v priebehu nasledujúcich rokov sa začali hromadiť komentáre, v ktorých sa sťažovali, že spoločnosť Frito-Lay prestala vyrábať Doritos a ako veľmi im produkt chýba.
Malý fandom nemôže vzkriesiť produkt

Vrecia Doritos na pultoch obchodov Bloomberg / Getty Images

Je logické, že Frito-Lay jednoducho zistil, že Baked! Doritos nezarobil toľko ziskov, aby si zaručil jeho pokračovanie. Bohužiaľ, niektorí ľudia Baked skutočne milovali! Doritos. V skutočnosti je náklonnosť k produktu pre malé percento spotrebiteľskej základne spoločnosti Frito-Lay jasná v komentároch k príspevku z roku 2014, ktorý bol zaslaný priamo ich korporácii. Facebook účet. V príspevku to človek prosil, pretože môžu jesť iba pečené! Doritos, mohla by spoločnosť vrátiť produkt späť? Frito-Lay tu vysvetlila, ako niektoré z jej výrobkov nedosahujú zoznam svojich obľúbených, čo znamená, že je pečené! Doritos zlyhal.

Pozoruhodné je, že odvtedy komentátori stále pýtajú Baked! Doritos, s poslednou požiadavkou podanou 27. marca 2021. Frito-Lay príležitostne odpovie vyhlásením, že zatiaľ čo sú radi, že sú Pečení! Doritos má fanúšikov, nemajú v úmysle obnoviť výrobu, ale budú o tom informovať tím Doritos.4. septembra 2020 sa pôvodný plagát vrátil vyčerpaný. „[O šesť] rokov neskôr od môjho pôvodného príspevku ... a FritoLay sa nestará o to, aby počúval svojich vlastných zákazníkov. Keby to urobili, spravili by Pečené! Doritos a opäť by získali viac zákazníkov, ktorí by znovu kúpili ich výrobky. “ Aj keď spôsob, akým sa spoločnosť uspokojila s takouto požiadavkou na pobyt, niektorých môže ohromiť, ich rozhodnutie ignorovať má väčší zmysel, keď si uvedomíte, že v čase písania tohto článku bolo na tento príspevok prijatých iba 66 reakcií a 150 komentárov. Aj keď vokálne, to jednoducho nestačí.

letectvo jedno jedlo