Kde býva Paula Deen a aký veľký je jej domov?

Paula Deen Charley Gallay / Getty Images

Aj keď dnes Paula Deen nemusí robiť televízne kolá tak často ako kedysi, stále je dosť zaneprázdnená prehliadkami kníh a televíznymi seriálmi. Pozitívne Paula . Deenina kulinárska osobnosť jej pomohla vybudovať si šťastie pomocou čisté imanie 14 miliónov dolárov . To je ďaleko od peňazí, ktoré zarábala ako banková pokladnica predtým, ako koncom 80. rokov začala podnikať v oblasti stravovania (prostredníctvom Britannica ).


čierny čaj majú kofeín

Za peniaze v banke kúpila Deen v roku 2006 honosný dom v Savannah v Gruzínsku nazvaný „Riverbend“ za 3,75 milióna dolárov (prostredníctvom Mansion Global ). Deen možno nevybudovala dom, ktorý bol postavený v 80. rokoch, ale určite to bola značka Paula so svojím podpisovým riadom a nábytkom na mieru (prostredníctvom Obrubník ).Pokiaľ ide o vzhľad domova, nie je to úplne sídlo kaštieľa v plantážnom štýle Scarlett O'Hara, v ktorom by sa dalo očakávať, že v ňom bude Deen žiť - ale je to určite veľké.
Rieka je obrovským domovom na Savannahinom ostrove Wilmington

dom paula deen Christie's International Real Estate

Mohutný dom s rozlohou 14 500 štvorcových stôp má architektonický dizajn vo francúzsko-karibskom štýle a leží na päť a pol hektári nehnuteľností na pobreží v nízkych krajinách. Podľa Ľudia , dom má garáž pre tri autá, mediálnu miestnosť, voliéru a kuchyňu pre labužníkov (samozrejme). To však naozaj len poškriabe povrch, pretože je tu tiež bazén s pop-up kinom, vonkajšia kuchyňa so štyrmi chladničkami a tromi grilmi, kroketový kurt, jazierko koi a áno ... kurník.

K dispozícii je tiež stodola s rozlohou 10 000 metrov štvorcových, ktorá ponúka ubytovanie s tromi spálňami a garáž pre osem automobilov. Ak by ste potrebovali ešte viac ubytovania, sú tu dve chatky pre hostí a prístavisko.4. sezóna kuchyne Christiny Hell

„Je to skvelý dom na pobavenie, ak máš rád priateľov,“ povedal Deen Televízia v deň otvorených dverí (cez YouTube ). „Chcel som, keď moji priatelia vošli do dverí, a dom má pocit, akoby vás objal rukami, dal vám pusu a povedal:„ Hej, poď ďalej. ““

Jej domov je momentálne na predaj

paula deen Christie's International Real Estate

Dom Deen je rovnako pôsobivý, ale je pripravený ho odovzdať ďalšiemu nájomcovi. Ak máte peniaze - a budete ich potrebovať veľa - môžu byť vaše. Podľa Realitná kancelária „Deen najskôr uviedla svoj dom na predaj za cenu 12,5 milióna dolárov. Aj keď Deen nalial do upgradov niekoľko miliónov, takmer o 9 miliónov viac, ako za ňu zaplatila, je to dosť prudké zvýšenie ceny za sotva desaťročie.celé jedlá sú ošiaľ

Takáto vysoká predajná cena bola zjavne pre všetkých potenciálnych kupujúcich trochu vyššia a cena bola niekoľkokrát znížená z 10 miliónov na 8,75 milióna dolárov na súčasnú cenu 7,25 milióna dolárov (prostredníctvom Christie's International Real Estate).

Keď sa jej domov prvýkrát dostal na trh, Ľudia uviedla, že uvažuje o výstavbe nového domu v Savannah a kúpe bytu v New Yorku. Zdá sa, že k žiadnemu z týchto ťahov ešte nedošlo, takže mohla ešte chvíľu visieť na rieke Riverbend.