Čo je pre vás lepšie, jahňacie alebo hovädzie?

Krava a ovce

Keď premýšľate o mäse, je pravdepodobné, že prvé, čo vám napadne, je hovädzie mäso. The široký výber rezňov steakov sám o sebe znamená, že nadšený požierač mäsa môže prežiť svoj život bez toho, aby niekedy pozrel na iné živočíšne bielkoviny, samozrejme okrem nepárna dávka slaniny . Tento prístup samozrejme znamená, že tejto osobe by chýbali najrôznejšie pochúťky z červeného mäsa, vrátane vždy úžasnej pochúťky, ktorou je jahňacie mäso. Varenie jahňacie môže byť zložitá vec, ale konečným výsledkom môže byť explózia príchute ako žiadna iná.


Aj keď, keď dôjde k zatlačeniu, ktoré z týchto druhov mäsa je pre vás lepšie? Je zrejmé, že sa nikto neotočí červené mäso očakávajúc, že ​​to bude zdravé a zdravé jedlo na konci, ale vždy je bonusom, ak je táto lahodná bielkovina aj porovnateľne prospešná pre staré zdravie. Poďme sa teda bez ďalších rečí pozrieť, čo je pre vás lepšie - jahňacie alebo hovädzie?manžel priekopníckej ženy

Jahňacie je zdravšia voľba

Jahňacie stehno

Jahňacie je pre vás lepšie, napr Mel Magazine . Ani ryba, ani hovädzie mäso sa nepribližujú povedzme rybám alebo mäkkýšom, pokiaľ ide o čistú zdravosť. Napriek tomu, že je jahňacie mäso tučnejšie ako hovädzie mäso, má tendenciu sa kŕmiť trávou. Ako také má tendenciu mať dostatok omega-3 mastných kyselín - v skutočnosti je to podľa dokonca ešte viac ako hovädzie mäso kŕmené trávou. Kaviareň Evergreen .
hora mäsa arbys

S mierou môže byť jahňacie dobrý zdroj látok, ako je vitamín B, zinok, železo a selén. Pretože je to červené mäso, je tiež skvelým zdrojom bielkovín - a hoci je dosť tučné, má menšie mramorovanie ako hovädzie mäso. Väčšina jahňacieho tuku je preto vonku a dá sa ľahko odrezať.

Napriek svojej porovnateľnej zdravotnej nezávadnosti je jahňacie mäso v americkej strave tragicky nedostatočne zastúpené, keďže priemerný občan USA ročne zlikviduje iba 0,7 libry vlkov. Aj keď nikto nehovorí, že by ste si mali toto množstvo päťnásobne zvýšiť cez noc alebo čokoľvek, ak aj tak idete po červenom mäse, vy možno chcú zvážiť možnosť dať týmto jahňacím kotletkám šancu.


Kategórie Mená ako faktov