Prečo sú ľudia tak naštvaní na spôsob, akým jedáva steak Donald Trump

Donald Trump v rozhovore pre tlač Chip Somodevilla / Getty Images

45. prezident Spojených štátov amerických, televízna hviezda reality a realitný magnát Donald Trump, je polarizujúca postava. Nielen pre svoje politické názory a osobný život, ale napodiv aj aké jedlo zje . Jedna konkrétna kulinárska vychytávka, ktorá podľa. Zachytila ​​hnev novinárov aj používateľov Twitteru Mesto a krajina , je jeho záľubou v objednávaní steakov dobre pripravených s kečupom.


V roku 2017 Jedlík opísal dve večere, ktoré skutočne priniesli Trumpov biftek do povedomia verejnosti, a prečo ho niektorí považovali za takúto urážlivú voľbu. Tvrdia, že týždeň po víťazstve v tesných a napätých pretekoch prezidentských volieb proti Hillary Rodham Clintonovej v roku 2016 Donald Trump skryte stoloval v 21 newyorskom klube a údajne si objednal steak, dobre.O niekoľko mesiacov neskôr túto preferenciu potvrdil Benny Johnson, novinár pre Nezávislá recenzia vestníka , ktorý po tipovaní na rezerváciu informoval o večeri v reštaurácii DC BLT Prime. Na tejto večeri, o ktorej sa predpokladá, že sa nebude konať tlač, novo inaugurovaný prezident Spojených štátov opäť nariadil dobre urobený steak, ktorý pokračoval slatherom v kečupe. Pre mnohých bola obzvlášť urážlivou súčasťou tohto špecifického jedla cena. Dotknutý New York Strip stál 54 dolárov, čo niektorých spôsobilo, že sa pýtali, prečo sa Trump obťažuje objednávať také drahé steaky, ak ich bude jesť prevarené a pokryté kečupom.
Názory na Donalda Trumpa, steaky a kečupy

Výborne steak

Začnime s otázkou použitia kečupu na drahý steak. Vážne jedlo popisuje kečup ako silnú - a niekedy dokonca až záludne sladkú - pochutinu. Tvrdia, že keď sa väčšina ľudí rozhodne použiť kečup na jedlo, to, čo skutočne hľadajú, je familiárnosť a pohodlie, ktoré im dáva konzumácia niečoho, čo chutí ako všadeprítomné korenie. Kečup môže ľahko premôcť veľa jedál, ktoré si na neho dávate, a meniť tak všetky jedlá na známejší zážitok. O Trumpovom liberálnom použití kečupu sa Huffington Post ide až tak ďaleko, že sú sklamaní zo stravovacieho návyku, ale nie úplne prekvapilo, že je fanúšikom korenia.

Názory a optika okolo objednávania dobre pripraveného steaku je tiež zvláštna navigácia. Mesto a krajina vysvetľuje, že ľudia si spájajú rôzne veci s tým, ako dobre vám chutí vaše mäso, napríklad sociálno-ekonomický stav. Tým, že si Trump objednal svoj steak s kečupom, znamená veľa pre seba a svoje názory pre niektorých ľudí.Napriek tomu mnohí kritizujú celú kontroverziu o steakoch a kečupoch ako odvádzanie pozornosti od problémov, na ktorých skutočne záleží - ako je politická politika a zahraničné vzťahy.
Kategórie Televízia tipy jedlo