Domáce kuracie mäso by ste nikdy nemali dostať v Cracker Barrel. Tu je dôvod

Cracker Barrel Homestyle Chicken Cracker Barrel

Pohodlní hľadači jedla, ktorí podnikli špeciálny výlet do svojej miestnej krajiny Cracker Barrel v nedeľu si práve na zjedenie denného špeciálu Homestyle Chicken mysleli, že majú dobré správy, keď reťazec oznámil, že tento dekadentný južanský obľúbenec bude do ponuky pridaný 7 dní v týždni (prostredníctvom PR Newswire ). Ale pre každého, koho životné ciele zahŕňajú, žijúci , toto zjavné požehnanie mohlo byť skrytou prekliatím.


Je to preto, že kuracia miska Cracker Barrel Homestyle Chicken je taká bohatá na soľ, tuk a kalórie, že by reštaurácia mohla lepšie slúžiť verejnému zdraviu, keby začala slúžiť tomuto jedlu menej často - nie denne. Strava vyprážaných jedál bola spojená s skoršou smrťou, hlásil Harvard Medical School .skutočná reštaurácia los pollos hermanos

Cracker Barrel pozýva svoje Homestyle Chicken ako „dve vykostené kuracie prsia, ktoré sú ručne namočené v špeciálnom cmare Cracker Barrel, pečené a opečené do chrumkava dozlatista.“
Takže áno, je to kuracie mäso, ktoré je v podstate vyprážané na masle a sušienkach. Ani jedno z toho nie je dobré pre váš obvod pása - alebo pre záchranné lano!

Aké nezdravé je domáce kuracie mäso Cracker Barrel?

nezdravé jedlo

Ak by surová mrkva a zeler mohli mať „jedlo naproti“, potom by to bolo Homestyle Chicken z Cracker Barrel.„Gratulujem, cracker barel. Podarilo sa vám vyraziť celodenný sodík (a potom trochu) iba jedným tanierom pečeného a hlboko vyprážaného kuracieho mäsa, “napísal Jedzte toto, nie to 's Riley Cardoza, s odkazom na 3 200 mg sodíka v miske.

Okrem všetkej tejto soli má jedna porcia kuracieho mäsa Homestyle Chicken podľa online nutričných údajov Cracker Barrel 1350 kalórií, 92 gramov tuku a 65 gramov sacharidov.japonské vs indické kari

No a čo by mal objednávate v Cracker Barrel? Eh, váš výber je obmedzený, ak je na vašom dennom poriadku diétna diskrétnosť. Táto cestná zastávka ponúka mnoho ďalších možností, vďaka ktorým môže Homestyle Chicken behať za svojimi peniazmi, pokiaľ ide o nezdravie. (Dokonca aj Fresh Fruit 'N Yogurt Parfait znie oveľa zdravšie ako je.)

Pri 450 kalóriách, 9 gramoch tuku a polovici sodíka z kuracieho mäsa Homestyle Chicken 'N Dumplins je pravdepodobne vaša srdcovo zdravá voľba, keď túžite po CB pohodlnom jedle. Len choďte ľahko na tie prílohy.