V Chipotle by ste nikdy nemali dostať tacos. Tu je dôvod

Chipotle tacos Facebook

Pokiaľ ide o Chipotle , zdá sa, že to ľudia milujú, alebo ako veľa iných Redaktori , myslím, že je to preceňované. Iste, spoločnosť zaznamenala svoj podiel vzostupov aj pádov, ale nikto nemôže poprieť, že boli jednou zo značiek, ktoré zaviedli rýchly neformálny trend (prostredníctvom The Washington Post ). Ľudia milujú svoje misky burritos a burrito a dokonca sa ich queso snaží vrátiť na scénu.


Dajme si chvíľu na rozhovor o Chipotlových tacosoch a o tom, prečo by nemuseli byť tou najlepšou voľbou, ak chcete za svoj dolár čo najviac. Áno, zdá sa byť čudné ľuďom hovoriť, aby sa vyhýbali tacos na mieste Tex-Mex, ale v tomto nám dôverujte.Chipotle menu nikto nepozná lepšie ako zamestnanci, ktorí sú v prvej línii, krájajú, naberajú a valcujú objednávky každý deň. Pokiaľ ide o čo nie na objednávku môžu byť Chipotleove tacos len na vrchole tohto zoznamu. Nie je to tak, že by boli nevyhnutne zlé - sú predsa vyrobené z rovnakých surovín ako všetky ostatné v ponuke. Je to tak, že sú akýmsi vykrádačom.
Chipotlovi burritovia porazili tacos

Zamestnanci spoločnosti Chipotle Joe Raedle / Getty Images

„Pracoval som v Chipotle a nikdy som si neobjednával tacos,“ uviedol bývalý zamestnanec Reddit . 'Získate menej ako polovicu bežných porcií.' Ak máte chuť na tacos, možno ste mali ísť do Taco Bell.

Podľa Ceny rýchleho občerstvenia , tri kuracie tacos vás budú stáť rovnako ako bežné kuracie burrito - 6,50 dolárov. Ak nechcete mať všetky kalórie burrita, áno, tacos pravdepodobne budú mať menej kalórií , ale existuje aj lepšia voľba.z čoho je vyrobené mcdonaldovo hamburgerové mäso

Choďte na misku burrito a na boku si vypýtajte tvrdé alebo mäkké tortilly. Budete môcť naplniť tacos toľko alebo tak malým množstvom plnky, koľko len chcete, a pokiaľ nedojedete jedlo, nemusíte sa obávať, že tortilly budú neskôr premočené. Plus, bývalý zamestnanec tiež odhalil a Chipotlovo tajomstvo : Tie tortilly môžete dostať dokonca zadarmo. Skórovať!
Kategórie tipy Ako jesť