V raňajkovom jedálnom lístku by ste si nemali objednať Jacka. Tu je dôvod

Raňajky Jack in the Box Facebook

Jack in the Box si svojimi chutnými hamburgermi podávanými na jedinečných kváskových buchtách získal zástupy fanúšikov a nasledovníkov. Jeho dve za 1 $ tacos sú kultovými obľúbencami (a položka ponuky Jack in the Box od 50. rokov), a to aj napriek mnohým recenziám, ktoré premýšľali nad tým, ako môžu byť súčasne hrubé a chutné. Jeden používateľ služby Twitter napríklad porovnal taco s „mäsovou pastou vo vrecku s tukom“. Mystika reťazca bola posilnená v 90. rokoch, keď začala propagačná kampaň zameraná na bizarného a trochu znepokojujúceho maskota klauna Jacka Boxera, usmievavého s úsmevom do očí. (Sem vložte svoj vlastný hrozný detský klaunský zážitok.)


Podľa vlastných slov spoločnosť 2 200 kusov sieť reštaurácií je „miestom pre tých, ktorí žijú mimo tohto boxu“. Nemali by teda fanúšikovia na raňajky očakávať niečo neobvyklé?Nudné raňajky v Jack in the Box

Jack in the Box raňajky burrito v ruke muža riadiaceho auto Facebook

Pravda je, že raňajky v Jack in the Box sú proste ... normálne, najmä pre spoločnosť, ktorá v roku 1969 podľa vynálezu vynašla raňajkové sendviče s rýchlym občerstvením. Delish - roky predtým, ako spoločnosť McDonald's získala kredit. Reťazec tiež boduje za to, že odvtedy ponúka celodenné raňajky, roky predtým, ako spoločnosť McDonald's v roku 2015 zahájila tento krok (prostredníctvom McDonald's ) - aj keď to tak môže byť čoskoro končí . Reťazové raňajky Ponuka , odvtedy však v porovnaní s konkurenciou stagnuje. Palacinky, hash browns, kombinácia vajec, syra, klobásy, slaniny a šunky na rôznych chleboch sú jemné, ale nie priekopnícke. Aj najzaujímavejšia položka raňajkového menu, raňajky burrito so smotanovou omáčkou Sriracha by mali dodať trochu energie, ale sú nedostatočné v nedostatku tepla. Prepáčte, fanúšikovia Sriracha.
Zatiaľ čo raňajkové menu Jack v krabici robí svoju prácu, existuje viac zaujímavých spôsobov, ako sa prebudiť, vrátane zhovievavosti Bieleho hradu Belgický posúvač oblátok , Starbucks Slanina, gouda a vajce sendvič s parmezánovou frittou alebo bravčová kotleta 'n' gravy sušienka od Hardee.