Jedli ste kuracie krídla zle po celú dobu

kuracie krídelká

Raz za čas príde životná lekcia, ktorú si naozaj želáte, aby ste poznali skôr. Nehovoríme o tom, že sa naučíme odcudziť umývadlo alebo vymeniť pneumatiku. Táto zručnosť je oveľa cennejšia pri hľadaní šťastia: správny spôsob stravovania kuracích krídel. Možno si poviete, že nie zle spôsob, ako jesť kuracie krídla, ale až budete nabudúce po lakte v hromade vyhodených kostí krídla, pozrite sa, koľko chutnej kuracej kože a mäsa ste po sebe zanechali.


Nezjedená pokožka a mäso, ktoré po ukončení liečby stále pretrváva na kostiach, sú neklamnými známkami toho, že ste kuracie krídla jedli po celý čas zle. Je pravdepodobné, že ste držali krídla medzi oboma rukami a hrýzli ste okolo, okolo a medzi kosťami ako amatér. Aby ste dosiahli skutočné uspokojenie z kuracích krídel, musíte sa zbaviť kostí.Ako odstrániť kosti z kuracích krídel

kosti kuracieho krídla

Kuracie krídla sa skladajú z troch častí - bubna, plochého krídla a hrotu (cez Kitchn ). Bubienka je mäsitá časť, ktorá sa spája s telom kurčaťa, a má jednu hlavnú kosť v strede. Špičky v zásade neobsahujú žiadne mäso, a preto už často nie sú súčasťou balenia krídel. Byt je časť, na ktorú sa zameriame. Je to stredná časť krídla pozostávajúca z dvoch tenkých, rovnobežných kostí, ktoré sú prekliatím vašej existencie požierajúcej krídlo. Odstráňte ich a môžete si vychutnať každý kúsok chrumkavej kuracej kože a každé posledné sústo jemného tmavého mäsa.
Keď si pripravený zakopať si krídla, Reader's Digest hovorí, že všetko, čo musíte urobiť, je odtrhnúť chrupavku na širokom konci ploskačky, stlačiť druhý koniec, vykrútiť a vytiahnuť dve kosti po jednej. Menšia kosť môže byť zložité sa chytiť, ale akonáhle to urobíte, ľahko sa vytiahne. Ostane vám úplne jedlé vykostené krídlo bez toho, aby ste obetovali niečo z lahodného mäsa alebo kože. Prečo nás to neučili v škole?

jamie oliver a gordon ramsay

Vykostené krídla nie sú krídlami, pokiaľ to neurobíte sami

byvolie krídla

Teraz, keď viete, ako vyťažiť z kuracích krídeliek maximum, úspešným vykosťovaním bytov, je čas oprášiť svoje schopnosti. Nie všetko kuracie krídelká sú si rovné a ak sa rozhodnete získať na Buffalo Wild Wings , buď rada, že neprispievaš k ich nárastu predaja „vykostených krídel“, čo sú skutočne iba rozrezané kuracie prsia a už vôbec nie krídla. Jimmy O. Yang opísal „vykostené krídla“ Dobrú chuť ako „falošná reklama“ a „urážky [jeho] palety a inteligencie“!Vďaka svojim novo vycibreným schopnostiam vykosťovania sa môžete veľmi dobre zaradiť k tomu, aby ste si mohli vychutnať to pravé. Na záver, ak sa rozhodnete vyrobiť si byvolie krídla doma, vyhnite sa tomu Bežné chyby ako nadmerné omáčanie krídel alebo výber pečenia namiesto ich vyprážania - vyprážanie je vždy lepšie. A nezabudnite na bočnú omáčku s nivou, pretože namočiť dokonale vykostené kuracie krídlo do krémovej omáčky a pohltiť to celé s divokým opustením je všetko.