Celý čas ste ohrievali nesprávne kuracie mäso

vedro vyprážaného kuracieho mäsa

Vyprážané kurča s vážnym prípadom GBD (Golden Brown Deliciousness) je ako slnečné svetlo v zamračený deň. Každý môže oceniť perfektne vyprážané prsia alebo stehná s vonkajšou stranou s hrubým a chrumkavým povrchom, ktorý vo vnútri chutne obklopuje jemné, šťavnaté mäso. Či už ste vyrobili ste si to sami pomocou svojej osobnej tajnej prísady alebo sa prehnali cez KFC dojazd, vyprážané kurča si zaslúži všetku lásku, ktorú musíš dať. Koniec koncov, všetko to varenie, pečenie a vyprážanie je proces. Ak by ste mali nejaké zvyšky vyprážaného kuracieho mäsa, nerešpektujte ho technikami podrazného ohrevu.


Chlieb, ktorý bol kedysi ponorený v horúcom oleji a potom bol ochladený, predstavuje množstvo výziev. To, čo by malo byť suché a chrumkavé, je teraz nasýtené a rozmočené. Navyše musíte stále dávať pozor na to mäso, ktoré pri opätovnom zahriatí môže byť ťažké. Suché, vláknité a znovu ohriate mäso je v každej situácii záporné. Priznávame, deje sa tu toho veľa. Existuje však ideálny prístup k ohrevu vyprážaného kurčaťa a je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli.Existuje veľa teórií o správnom spôsobe ohrevu vyprážaného kurčaťa

žena drží vyprážané kurča

Hneď urobíme jednu metódu zo záznamu: ohrev vyprážaného kurčaťa v mikrovlnke . Mikrovlnná rúra zaručene splní vašu úlohu, ale výsledky budú ... nevýrazné. Predpokladáme, že ak ste v okamihu núdze a potrebujete vyprážané kuracie mäso (poznáme ten pocit), mikrovlnná rúra je na tento účel prijateľným prostriedkom. Len nečakajte, že vonkajšok vášho vyprážaného kurčaťa ponúkne rovnako chrumkavé uspokojenie ako v prvý deň, varuje Reader's Digest .
Iný prístup k správnemu ohrevu vyprážaného kurčaťa, na Spoon University , je zakryť ho alobalom na plechu a zapiecť ho v rúre. Avšak Potravinová sieť popiera, že hoci fóliový poťah dokáže kurča udržiavať vlhké počas opätovného ohrevu, zachytáva tiež teplo a vytvára paru, čo vedie k extra premočenej vyprážanej kuracej koži. Všetky recepty kladú svoju taktiku na varnú dosku na vrchol zoznamu najlepších metód ohrevu. Hovorí sa, že najlepšie výsledky prinesie grilovanie kurčaťa v plytkej kaluži oleja. Dobre, áno, vyprážanie vyprážaného jedla sa javí ako skalopevná záležitosť, ale je to trochu príliš veľa úsilia na našu chuť. Existuje lepšia cesta.

Tajomstvom opätovného ohrevu vyprážaného kurčaťa je vaša rúra, ale bez alobalu

Vyprážané kurča

Najlepšou metódou na opätovné zahriatie vyprážaného kurčaťa je použitie horúceho a suchého tepla vašej rúry - presnejšie povedané 400-stupňovej rúry. Akonáhle stlačíte tlačidlo na predhrievanie, vyberte kurča z chladničky. Southern Living hovorí, že nechať kurča pred opätovným ohrevom zohriať na izbovú teplotu, pomáha udržiavať vlhkosť a umožňuje kuraťu rovnomerne zohriať celú cestu. Ak máš čas, Cook's Illustrated odporúča kurčaťu venovať pri izbovej teplote až 30 minút až hodinu, aby sa zabezpečilo, že sa všetky kúsky zvláštneho tvaru dôkladne znovu zohrejú.Keď je vaše kurča pripravené na pečenie, umiestnite rošt dovnútra plechu na pečenie a kurča naukladajte na stojan. Vidiecky život Vysvetľuje, že drôtený rošt pomáha cirkulácii vzduchu a tepla okolo kurčaťa a zabraňuje tak premočeniu dna. Čas, ktorý musí vaše smažené kurča zohriať, závisí od veľkosti a počtu kusov; 15-20 minút je dobrý lopta. Keď je kura horúce a všetky chrumkavé kúsky chleba sú opäť ostré, budete vedieť, že ste dosiahli prehriatu dokonalosť.

A ešte lepšie je, že pomocou fritézy ohrejete vyprážané kurča

Vyprážané kurča

Odkedy prišli na scénu fritézy, vyžívali sme sa v eufórii z vyprážaného jedla s nízkym obsahom kalórií a nízkej údržby. Ale najväčšou devízou fritézy môže byť len jej schopnosť vrátiť v krátkom čase fádne premočené zvyšky pôvodnej ostrej zlatej slávy. Fritézy pracujte rýchlou cirkuláciou horúceho vzduchu okolo vašich jedál, podobne ako funkcia konvekčnej pece. Podľa Smrek žerie , minimálna teplota 320 stupňov ľahko spôsobí, že vaše jedlo (aj zvyšky jedla) budú hnedé a chrumkavé. To je presne výsledok, ktorý hľadáme pre naše znovu zohriate vyprážané kurča.Ako na to? Varný hovorí, predhrejte si fritézu na 350 stupňov a vyberte svoje kuracie mäso z chladničky, aby z neho odišiel chlad. Kurča naaranžujte do koša na fritéze v jednej vrstve a varte ho uspokojivo krátke štyri minúty. V tomto okamihu bude vaše zvyšné vyprážané kurča pôsobiť teplé, chrumkavé a úplne neodolateľné.