Zimný Wassail Punch od obchodníka Joea na prázdninovú sezónu

 Obchodník Joe's store Kristi Blokhin/Shutterstock Sarah Martinez


Slávnostné koktaily a mocktaily si právom vyslúžili miesto na sviatočnom stole. Či už organizujete veľkú vianočnú večeru alebo malé intímne stretnutie, je pravdepodobné, že slávnostný a chutný nápoj dotvorí večer. Podľa Náplasť vaječný likér je obľúbeným dovolenkovým nápojom v 27 štátoch a na druhom mieste je horúci maslový rum. Vaječný likér je trochu polarizujúci s atmosférou lásky alebo nenávisti. Zatiaľ čo vaječný likér sa nemusí konzumovať s alkoholom , rum a koňak sú alkoholické páry voľby (cez Južné bývanie ).Pre tých, ktorí zažívajú chladnú zimu, môže byť horúci kokteil to pravé, čo vás zahreje. Horúci maslový rum existuje už od koloniálnych čias a pôvodne sa používal na liečebné účely na pomoc pri zimných ochoreniach, ako je prechladnutie a chrípka ( WFAEats ). Ako už názov napovedá, nápoj obsahuje maslo, čo môže byť pre tých, ktorí svoje maslo radšej konzumujú v sušienkach alebo pečive, na odvrátenie. Ak stále hľadáte horúci koktail bez pridanej sýtosti, môže byť pre vás varený jablčný mušt alebo wassail. Kritik receptov opisuje wassail ako okorenený jablčný mušt, ktorý je naplnený teplým korením, ako je škorica a muškátový oriešok. Hoci je to nealkoholické, pridanie trochy vína alebo likéru dodáva sladkému nápoju ďalšiu hĺbku chuti.
Pre tých, ktorí nikdy nezažili zimnú plachtu, Trader Joe's predáva vopred vyrobenú plachtu, ktorá je ideálna na prispôsobenie pre vaše dovolenkové stretnutia.

Vychutnajte si slávnostný kokteil alebo mocktail so zimným punčom od Trader Joe's Winter Wassail Punch

 Obchodník Joe's Winter Wassail Punch InstagramÚčet fanúšikov obchodníka Joea, @ traderjoeslist uverejnil fotku reťazca Winter Wassail Punch – ktorý je nealkoholický a naplnený jablkami, čerešňami a citrónovou šťavou, ako aj hrejivým korením, ako je kardamón a zázvor (za Trader Joe's ) – a fanúšikovia sa rýchlo podelili o svoje myšlienky. Jedna osoba chválila plachtu a napísala: 'Táto látka je úžasná! Pridala ju do misky s punčom s koreneným rumom a ponúkala veľa ozdôb.... Bol to OBROVSKÝ hit pre dámsky večer v našom susedstve!' Ďalší sa pripojil: 'Tak dobre s mezcalom, veľa limetkovej šťavy na ľade.'

Nie je to prvýkrát, čo fanúšikovia dostali Winter Wassail Punch. The reťazec uvádza na trh limitovanú edíciu už niekoľko rokov a fanúšikovia našli nové páry pre tento nápoj. Pre tých, ktorí uprednostňujú miernejšiu sladkosť, @traderjoeslist navrhuje zriediť punč jedným dielom wassail na osem dielov perlivej vody. Webová stránka obchodníka Joea navrhuje zmiešať punč s červeným vínom a pomarančovou kôrou, aby ste si mohli pripraviť varené víno. Ak hľadáte sladkú pochúťku k svojmu nápoju, Trader Joe's navrhuje hltať svoje európske koláčiky. Zákazníci si môžu vyzdvihnúť fľašu za 4,99 dolára pred koncom prázdnin a my sa lúčime na ďalší rok.


Kategórie Exkluzívny Recepty Iné